Pusenje

J

JE$KA

Gost
pitanje glasi:Da li pusite???(cigare ili cak travu ili nesto drugo.. :wink: )ja nepusim ali nemam nista protiv pusaca..znala sam i ja povuc dim dva.....soooo...Do you smoke???
 
sunrise:
na svakoj paklici cigereta pishe PUSENJE JE STETNO PO ZDRAVLJE :arrow: svi ste punoletni, svako bira za sebe, niko vas ne navlaci na to, pa ko hoce neka pusi (sam bira), ko nece znaci da ume da cita... licno radim sa cigaretama (to mi je posao) :arrow: imam 25 god. nepusac sam, i ne moze niko da me nagovvori niti ja mogu bilo koga... a shto se tice cigareta velike pare se okrecu oko toga.. ali sta je tu je posao je posao.... :roll:
.. uvek ce biti onih koji ce birati cigarete i onih koji ce biti protiv toga... NEKA SVAKO ODLUCUJE I BIRA ZA SEBE :!:

ma da bre samo je savjet svim pusacima da se odviknu od te odvratne navike.
 
jstasa:
.MEAN MACHINE.:
Ne pusim,nikad nisam probao,niti cu da probam.Grozim se devojaka koje puse jer im iz usta smrdi na trulez od duvana (FUJ) :evil:
ja ne pusim samo sam neki dan povukla dim dva da li se tako pocinje...odgovorite mi

da, tako se pocinje, nazalost. govorim iz licnog iskustva ...
ja tada nisam o tome ni razmisljao moj savet je da bolje prestanes da mislis o tome pre nego sto to postane navika ...
 
Kad sam imala pet godina stalno sam govorila da cu pusiti kao i svi odrasli. Kad je to cuo moj tata rekao je: ,,Ma ne moras cekati, evo ti cigara odmah''. I ja onako da da to je kao vazduh, lepo udahnem iz sve snage.

Od tada nisam ni pomislila da zapalim (znaci nije mi se svidelo)...
 
Sa 5god sam povukla prvi dim (naravno niko nije znao za to).Pre 2god sam sedela sa kevom i pricala,a ona je pusila (sve su mi pusaci u porodici),pa sam je ja pitala da probam i ona mi je dala.Posle sam se grebala od nje,ali nikada nisam pusila vise od jedne nedeljno.Kad me je cale provalio zabranio mi je da pusim (i odrzao mi predavanje,kao i uvek...) i tada sam prestala na 2 godine.Ali sada ipak popusim po jednu kad se bas zazelim (jednom u 3 meseca!).Ali necu nikada biti pusac,onako veliki,kao moj cale! 8)
 
kad sam imala 13(dakle sad relativno skoro) pocela sam da furnjam sa ortakinjama...nisam se samo lozila stvarno sam uvlacila...onda sam samo jednog dana pogledala u drugarice i ukapirala kako glupo izgledamo tako klinke sa cigaretama i rekla sebi "daj bre, sta to radis, pred kim se ti to foliras" i od tada vise nikad nisam zapalila...niti cu...jako ruzna stvar
 
Poceo sa 11,5 12, al nisam radi fore nego jednostavno to me privlacilo, i dnevno sam obavezno 10-13komada, petkom sam znao i po dve paklice, a i subotom tako.. Onda pre tri dine kad sam dosao ovde, batalio.. :D i tako sad vise ne planiram da se vratim na staro iako me i dalje dim privlaci :D :oops:
 
Meni se svidja kako nekim ljudima stoje cigarete. :D
Probala sam duvan, naravno, ali mi jednostavno nije zanimljiv.
U trenucima tezhe depresije smiruje... ali, ja sam izabrala da vishe ne budem u depresiji, pa mi cigarete nisu potrebne! :wink:
 
Devilishgirl:
Keeper:
ih, sta sad, ja sam jedini konzumator duvana ovde? :shock:
ajd bre .............. priznajte ..... redom. jedan po jedan ...... :lol:
Naravno da nisi :lol:

evo kako odma' pochinju da priznaju ... ajde sledeci ...... :twisted: :P
hehehehhe.

hej, D-Girl ...... o'sh pljugu?
smiley2k.gif

da im malo zadimimo forum ...... holy smoke ... aaaaaaah :evil:
 

Back
Top