Nevaljale Devojcice

geisha:
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:

sta ****** si se u dupe pa mislis da si zato bezobrazna????

smesna si....

:D ;)
 
geisha:
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:
To je staro pitanje... iskusnu ili nevinu... i svi odgovore nevinu i iskusnu...
Bitno samo da ona ostane fizicki i psihicki zdrava... Tj da normalno razmislja i ne postane prostitutka...

Ima nekih devojaka koje su opterecene svojim (ne)iskustvom... a to im je bezveze skroz... ako se ona razume i slaze sa tipom... i sex ce im biti super... a ako nesto ne zna on ce je nauciti...
 
Petar_Pan:
Isto i kad magarac vuce neki teret... Ili kad kamiondzija ostane bez posla... :lol:
A sto se osetis uvek prozvano, imas neki gadan problem u glavi.
I ne razumem ova tvoja poredjenja, imas onu narodnu "poludeo kao kojn bez orme"
zbog toga sam to napisao.
Tako iskuliraj malo nisu svi opcinjeni tobom, pa da stalno pisu nesto na konto tebe.
Izdrkaj ga par puta bice ti lakse :lol:
 
geisha:
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:
_____Dobre su devojke dobre, nevaljale su još bolje, a mamine devojčice .... mamine devojčice su definitivno van konkurencije.
 
Zana:
Nema sta da se hvalim. Znam kakva sam nekada bila, a vidim kakva sam sada.
... Nego, ti zaredjaj pa proveri sve nas da li se samo hvalimo ili smo stvarno takve :P
A kakva si ti to sad... u cemu je transformacija? Nemoj mi samo reci doope 3 put vece :lol: posto vidim da nije...
Pa ne bi sigurno sve... ali pojedine bi mogao... :razz:
 
Gryphon:
A sto se osetis uvek prozvano, imas neki gadan problem u glavi.
I ne razumem ova tvoja poredjenja, imas onu narodnu "poludeo kao kojn bez orme"
zbog toga sam to napisao.
Tako iskuliraj malo nisu svi opcinjeni tobom, pa da stalno pisu nesto na konto tebe.
Izdrkaj ga par puta bice ti lakse :lol:
Ma Sinke nisu svi priglupi kao ti pa da ne kontaju sta si ti hteo da kazes... ti kao pricas neku pricu da sam ja konj... Ali onda bi ti u poredjenju sa mnom... mogao da budes samo magarac... Jer magarac je manji, gluplji i ruzniji. A pogotovo i ono "nja" bi potpuno dobilo svoje opravdanje. :lol: Njaaaaaaa. :lol:
 
Mirne djevojcice koje su uvjek znale sta hoce i danas su takve, znaju sta zele i kako to da dobiju! Mirne djevojcice koje su bile mirne ali zato jer im je neko uvjek solio pamet i dalje zive po istom principu...cekaju da cuju sta je u redu! Nevaljale djevojcice koje su bile vesele ali po prirodi povucene i dalje su povucene a one koje su temperamentne uvjek ostaju temperamentne! Komplikovana tema!
Ja mislim da to sve zavisi od toga koliko je covjek spreman da udovolji sebi i drugima, to je individualno i ne mozes samo na osnovu necijeg ponasanja procjeniti kakav je u ljubavi (mislim dali stvarno uziva u sexu ili samo odradjuje) a niko nece reci da je los (ja jos nisam srela takvog/vu)!
 
geisha:
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:
Jednom sam negdje cula, procitala, otkud znam kako je neki muskarac rekao: "Bio sam sa uciteljicom i maserkom. Sta mislite, koja je bila bolja? Uciteljica, naravno. Maserka na poslu citav dan radi na neki nacin svojim tijelom, pa se umori od toga, dok je uciteljica, koja citav dan mora da bude fina i kulturna pred svojim ucenicima, u toku noci divlja i neobuzdana."
Mozda nije bas neka ilustracija,ali iz toga bi se moglo pretpostaviti da su mirne sada nevaljale, ali nemojmo zakljucivati na osnovu takvih stvari, sigurna sam da je ono sto djevojku cini nevaljalom u krevetu mnogo razlicito od onog sto je cinilo nevaljalom u djetinjstvu, pa to bas nije neki faktor za procjenu. Previse je primjera i na jednoj i na drugoj strani da bi se bilo sta moglo zakljuciti :p
 
geisha:
Dragi forumasi, sta mislite koje devojke su bolje u krevetu? Devojke koje su bile jako nevaljale kad su bile male devojcice ili pak one mirne poslusne devojcice. Ja tipujem na one mirne devojcice. Znate kako kazu ISPOD MIRA 300 VIRA. A, i ja sam bila mirna devojcica, a sad sam bas nevaljala.

Pa da vidimo sta vi mislite?
:wink:


ovo si pitala da bi naglasila kako eto...ti si nevaljala

super...
 

Back
Top