PUNKERICA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ako ovo nepishem SIGURNO necu da slusam slipknot,niti cu ikad.Znaci samo punk, i ne mogu da smislim vas koji slusate ta sranja,ali vidim da je na ovom glupom forumu mali odziv punkera!
 
Ramones,Exploited,Rancid,Saht,Direktori,Trula Koalicija,KBO!,4SKINS,BLITZ,RITAM NEREDA,SHAM 69...............zanima li te nesto posebno?
 
HARDCOREPUNK:
Ramones,Exploited,Rancid,Saht,Direktori,Trula Koalicija,KBO!,4SKINS,BLITZ,RITAM NEREDA,SHAM 69...............zanima li te nesto posebno?
to bez exploiteda(bljak, zasto svako ko slusa pank mora da slusa i exploited???!!!), bez rancida(tako lice na blink!!!),KBO!(nikad mi nece biti jasno zasto ih ne slusam), a dodaj jos the damned, peter and the test tube babyes, angeleic upstarts, dead kennedyes, public image limited i jos ihihi.....
 
GOBLINI,Saht,Kud Idijoti,Direktori,Zvoncekova Biljeznica,TV Moroni,Digresija,Ritam Nereda,KBO!,Trula Koalicija,Udri Me Do Sabayle,Cokule,Uzbuna,Urbana Gerila,Pecat,Pobuna,Genera,DMT,Six-Pack,Olos Sa Rodosa,Infrakt,...znam za jos dvesta nasih....ove sve grupe imam.PUNKERICE ne boj se IMA NAS!!!ja imam 16 godina i znam u Beceju bar jos stotinak PUNK fanova...Zanima me da li je jos neko cuo za tako te manje poznate grupe i koje,da li ih ima,trebaju mi hitno!!!
 
Avi sve nabrajate ali nikako da nabrojite UK Subs, Partizans, Busines, Clash. . . Milane iz Beceja ja sam cuo za DMT i jos neke sto si napisao i imam ih. A od domacih treba dodati jos i Vrisak Generacije, Zbogom Brus Li, Korozija, Pekinska Patka (kako li ste njih izostavili nije mi jasno), Debeli Precednik, Hocu! Necu!. . .
A Nensi svi slusaju Exploited jer su oni the best of PUNK
Imam jedno pitanje da li neko zna za grupu the AB's? Pojavljuju se na kompilaciji Punk City Rockers i to na vol 2 (sweetest kiss) i na vol 4 (neznam tacno koja pesma) i to je sve sto znam pa me zanima da li neko zna neki sajt o njim i sta su izadli i sl. Hvala
 
Jednom je jedan lik rekao o PUNK-u: " Izmedju slanine i kulture." A voleo je PUNK. A ja sam volela i njega i PUNK. Njega vise ne volim, ... ali PUNK - volim i danas. Ili jesi ili nisi PUNK!
 
Kraljevo ima punk fanova, ali su svi vise straight-edge (mislim, ne lici to mnogo na punk, to je HC fazon, ali dobro...). Za sada, nema mnogo muzickih vesti iz Kraljeva, ali vec ce se cuti za nas, jer je jedan dobar punk bend u povojima. Uh, kakav EPP!


P.S. Punk je nastao pod uticajem Jamajcana u Londonu(dokaz- ska, the direct connection between reggae and punk). Ne mislim konkretno na muziku sa Jamajke, vec na ideje o pobuni, negaciji sistema i univerzalne jednakosti, drugacije poznato ako ANARCHY. Zato, iako ne slusam punk, RESPECT!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top