Prvi sexualni odnos pa problem

  • Začetnik teme Neiskusan
  • Datum pokretanja
N

Neiskusan

Gost
Evo da budem iskren.
Spavao sam sa devojkom prvi put ali nisam osetio ono probijanje himena i krv o kome svi pricaju. Posumnjao sam da je mozda vec spavala sa nekim ali ona kaze je nevina i da krvi ne mora da bude uvek i da to zavisi od devojke do devojke.

Neiskusan sam tako da mogu samo da pretpostavljam pa bi mi bilo korisno da mi neko stvarno objasni sta se to desava prilikom prvog odnosa.

Hvala svima i budite ozbiljni.
 
Neiskusan:
Evo da budem iskren.
Spavao sam sa devojkom prvi put ali nisam osetio ono probijanje himena i krv o kome svi pricaju. Posumnjao sam da je mozda vec spavala sa nekim ali ona kaze je nevina i da krvi ne mora da bude uvek i da to zavisi od devojke do devojke.

Neiskusan sam tako da mogu samo da pretpostavljam pa bi mi bilo korisno da mi neko stvarno objasni sta se to desava prilikom prvog odnosa.

Hvala svima i budite ozbiljni.

Ne znam koliko ovde ima bas medicinskih informacija a koliko je onako vise sa slikama devica blatruc ali evo - ima sajt www.hymen.com
 
Prvo: sta te boli **** je li nevina ili nije. I onako ce te (99,7% sigurno) biti zajedno jos neko vrijeme i onda svak svojim putem.

Drugo: kod nas je jos uvijek u opticaju defektni sistem po kojem sve zene trebaju biti nevine, a svi muskarci trebaju biti jeba či. Tako da je moguce da zenska laze. A jos je vise moguce da laze ne zato sto joj je to cool nego sto ima komplex da ce ispasti *****.

Trece: ako neces da ispadas izvozana budala, niko ti ne brani da maloj objasnis da te u stvari boli ***** za to jel nevina ili nije, ali ti je vazno da postoji iskrenost, postenje itd. medju partnerima i da je zato glavno da je iskrena, a ostalo se uvijek moze srediti.

Cetvrto: ako nista od toga ne upali (sto je lako moguce), ko ti brani da joj kazes "zao mi je, ali kad ti nisi u stanju da budes postena u vezi - odoh ja..."






Peto: ako ti je poklopac na pizdi vazniji od cjelog ostatka, onda uzmi ciglu i udari se u glavu.
 
LosStudent:
Postoje devojke koje imaju zavuceniji himen. Nastavi da se trudis, ako je nevina mora da prokrvari.
E ne lupetaj bre
vi ko da ste pali sa marsa...znate li sta znaci elasticni himen...on moze biti toliko jak da zena moze ostati trudna i tek na porodjaju da izgubi nevinost...a iako se probije krvi ne mora biti...uh sto ja moram ovde da vas ucim ccc :x
 
LosStudent:
Postoje devojke koje imaju zavuceniji himen. Nastavi da se trudis, ako je nevina mora da prokrvari.

C,c,c,c,c..... Bas se vidi da si losh student - "ako je nevina, mora da prokrvari". Pa to uopste nije istina! Nekim devojkama himen pukne i od sporta, i tu tek nema niti krvi, niti bola, niti bilo cega. Okjreni malo bilo koju anatomiju, pa ces videti.
Nekim zenama himen pukne tek prilikom porodjaja, tako da u svakom slucaju prilikom porodjaja krvi mora da bude :twisted:
 
Neiskusan:
Evo da budem iskren.
Spavao sam sa devojkom prvi put ali nisam osetio ono probijanje himena i krv o kome svi pricaju. Posumnjao sam da je mozda vec spavala sa nekim ali ona kaze je nevina i da krvi ne mora da bude uvek i da to zavisi od devojke do devojke.

Neiskusan sam tako da mogu samo da pretpostavljam pa bi mi bilo korisno da mi neko stvarno objasni sta se to desava prilikom prvog odnosa.

Hvala svima i budite ozbiljni.

Šta reći osim da poslušaš GUGLETU pogotovo petu opciju :!: :lol: :lol:
 
Gugleta:
Prvo: sta te boli **** je li nevina ili nije. I onako ce te (99,7% sigurno) biti zajedno jos neko vrijeme i onda svak svojim putem.

Drugo: kod nas je jos uvijek u opticaju defektni sistem po kojem sve zene trebaju biti nevine, a svi muskarci trebaju biti * či. Tako da je moguce da zenska laze. A jos je vise moguce da laze ne zato sto joj je to cool nego sto ima komplex da ce ispasti *****.

Trece: ako neces da ispadas izvozana budala, niko ti ne brani da maloj objasnis da te u stvari boli * za to jel nevina ili nije, ali ti je vazno da postoji iskrenost, postenje itd. medju partnerima i da je zato glavno da je iskrena, a ostalo se uvijek moze srediti.

Cetvrto: ako nista od toga ne upali (sto je lako moguce), ko ti brani da joj kazes "zao mi je, ali kad ti nisi u stanju da budes postena u vezi - odoh ja..."






Peto: ako ti je poklopac na * vazniji od cjelog ostatka, onda uzmi ciglu i udari se u glavu.

...Treba li uopste posle ovoga nesto dodati?...
Sve sto treba da znas gore je navedeno,mada sam ja ta kojoj TI uopste nisi jasan..
Da sam ti devojka,i da si MENI poceo da se iscudjavas sto nisam prokrvarila,ne bih se trudila da ti objasnim,UDARILA bih te tom istom GORENAVEDENOM ciglom u glavu,pa ti posle sedi i razmisljaj... :evil: :roll: :!:
 
Peta W.:
Gugleta:
Prvo: sta te boli **** je li nevina ili nije. I onako ce te (99,7% sigurno) biti zajedno jos neko vrijeme i onda svak svojim putem.

Drugo: kod nas je jos uvijek u opticaju defektni sistem po kojem sve zene trebaju biti nevine, a svi muskarci trebaju biti * či. Tako da je moguce da zenska laze. A jos je vise moguce da laze ne zato sto joj je to cool nego sto ima komplex da ce ispasti *****.

Trece: ako neces da ispadas izvozana budala, niko ti ne brani da maloj objasnis da te u stvari boli * za to jel nevina ili nije, ali ti je vazno da postoji iskrenost, postenje itd. medju partnerima i da je zato glavno da je iskrena, a ostalo se uvijek moze srediti.

Cetvrto: ako nista od toga ne upali (sto je lako moguce), ko ti brani da joj kazes "zao mi je, ali kad ti nisi u stanju da budes postena u vezi - odoh ja..."






Peto: ako ti je poklopac na * vazniji od cjelog ostatka, onda uzmi ciglu i udari se u glavu.

...Treba li uopste posle ovoga nesto dodati?...
Sve sto treba da znas gore je navedeno,mada sam ja ta kojoj TI uopste nisi jasan..
Da sam ti devojka,i da si MENI poceo da se iscudjavas sto nisam prokrvarila,ne bih se trudila da ti objasnim,UDARILA bih te tom istom GORENAVEDENOM ciglom u glavu,pa ti posle sedi i razmisljaj... :evil: :roll: :!:
Da si MOJA devojka uopste ne bi stigla da me udaris... :D
 
Pa veoma je bitno jer je upitanju mnogo ozbiljnija stvar od obicnog sexa. Mladi smo, sve je to u redu, ali malo iskrenosti nije na odmet. Nije to kao kod vas starijih - vidimo se dva puta i odmah sex i sve u redu. Mi smo jos iz malog grada tako da su tamo delikatne situacije. U svakom slucaju, vec neko vreme smo zajedno i lepo nam je tako da sam hteo da znam da li me laze ili joj mogu verovati. Nije bas svejedno kada saznas da ti je preko devojke od 16 god, u koju si ludo zaljubljen, preslo pola grada, zar ne?
Kada budem stariji verovatno mi to nece biti toliko bitno ali sada je to druga stvar.

Znaci, rezime svega ovoga je da joj mogu verovati.

Hvala svima.
 

Back
Top