Pljuvaonica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

wild_child

Elita
Poruka
18.483
Ajmo deco, sve sto vas nervira, sve sto vam izjeda dusu :lol:

Za pocetak...ide mi an zivce hladnoca i pretece poruke koje dobijam na PP

Privatna poruka: SLUSAJ ME
perlita
NEMOJ TAKO DA ODGOVARAS NA MOJE TEME

no2.
Privatna poruka: NE
perlita
NE NEGO KAZ DA MI JE GRAND SHOW OK
A TO DAL SI TI PIJANDURA ILI NE TO MENE NE ZANIMA
JER SAM BILA JASNA

Kuku upikila sam se........ali ne od straha nego od nepismenosti pojedinaca...to me takodje nervira....
Nerviraju me bivsi frajeri i ljudi koji misle da se moj svet vrti oko njih.....
Depresivci koji traze paznju ....
Ispit na koji necu izaci
 
Pu! 'Ebem mu! Nisi podvukla da svaki post mora da pocne sa Pu! 'Ebem mu!... dobro ne, ovo 'Ebem mu! ne mora pod obavezno, tu moze slobodna improvizacija, ali ono Pu! je obavezno! Znachi sintaksa je sledeca:
Pu! [proizvoljna psovka] [objekat i razlog Pljuvanja]
 
I meni idu na zivce pretece poruke ...koje dobijam 3 puta nedeljno.Mada sam oguglala na to vise.
O hladnoci da ne pricam koliko me nervira.
Ide mi na zivce sto mi se cale vraca sa Kopa veceras i to sto sutra moram da idem u skolu.
 
Ja sam ubedio Red Zmaju da otvori ovakvu temu na svastari pre dve godine...:)
Tema se zvala "Prozivka", i da tu nisam isprozivao Alex (sto je bilo zezanje koje je posle preraslo u super prijateljstvo) verovatno danas ne bih imao tako divnu drugaricu...:D

(taman posla da zatvaram, samo se vi pljujte... :p)
 
JA TI NE SALJEM PRETECE PORUKE VEC
ZELIM MALO POSTOVANJA
MENI STE SVI DO JEDNOG U FORUMU OK
PRED SVIMA ZELIM DA POZDRAVIM
JDNU DRUGARICU IZ FORUMA
BLIZNAKINJU
 
strasno...
perlita je stvarno prslita:)
mene uzasno nervira sto cu sutra ujutru ici na solfedjo i teoriju,pa sto cu sutra morati da idem u skolu i to na 7 casova,nervira me sto mi majka stalno prica kako ce mi "ukinuti" internet i kako nista ne ucim i nervira me sto sam danas videla jednu osobu![/B]
ali glavu gore prave brige i problemi tek ce da dodju,ovo nije nista!
 
kako diFna tema... nervira me ovo vreme,ocu leto...nervira me skola, nerviraju me bivsi, nervira me sadasnji decko, nerviram se sto moram sutra da se budim u 7... i tako.... ima jos toga
 
Ja sam jedan strasan :mad: MRGUD :mad: tako da kad bi pocela da pisem sve sto me nervira bilo bi ovde jedno 7 strana mojih ;-)
Zezam se
Bila bih sasvim srecna kad bi ukinuli bar 65 meksickih serija,kad bi i u januaru bilo suncano i kad bi se radilo od 12 do 8 tek da se naspavamo ;-)
 
Bolje da si pitala sha me ne nervira,lakshe bih odgovorila...........Pa ovako:hladno vreme,stomak koji me uzasno boli,lektira koju nikako da prochitam,shkola u koju na zalost moram da idem,jutro-kada moram da ustanem za shkolu iako je napolju minus rusija.....sva sreca pa sutra ne moram....nokat koji mi je malo pukao ali mi ne pada na pamet da ostale skracujem zbog njega....Ortak koji me zove na svakih 10 min.......
 
DJ_MaRe:
Budes li jos jednom spamovao lepljivu, Djole ce da ti hackuje komp pa ces opet morati da zoves drugara da ti dize sistem... :p

pazi shta radish.
upoznao sam proshle nedelje na faksu jednog baju sa NBG-a, reko je da te zna.
zato djokice pazi shta radish, da ga ne zovem da te utepa :P
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top