Zlatni Retriver

Ja sam pokusavala da se ne nadam mnogo, ali sam se svejedno razocarala i rastuzila. :cry:

Operacija moze da pomogne ali je vrlo teska za psa i rizicna. Oporavak mora da bude zaista nadgledan jer moze vrlo lako sve da krene naopako i da pas ostane u pravom smislu reci bogalj.
Od lekova pije kondroin za sada, a specijalista na veterinarskom mi je napisao koje lekove da popije pred zimu da bi ga to manje bolelo i da bi mu se zglobovi malo ojacali.
U principu za sada je najbolje da mu misici sto duze ostaju jaki jer ga to jedino vadi.
 
Jao machkic ja i ne znam o chemu se radi, dugo nisma imala net.. Bash mi je zao zbog Tedija, ewo ja i Bela mu shaljemo puno poljubaca..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
Nemoj da se nerwirash..;) Ljubac!!!!!!!!
 
Ja sam pokusavala da se ne nadam mnogo, ali sam se svejedno razocarala i rastuzila. :cry:

Operacija moze da pomogne ali je vrlo teska za psa i rizicna. Oporavak mora da bude zaista nadgledan jer moze vrlo lako sve da krene naopako i da pas ostane u pravom smislu reci bogalj.
Od lekova pije kondroin za sada, a specijalista na veterinarskom mi je napisao koje lekove da popije pred zimu da bi ga to manje bolelo i da bi mu se zglobovi malo ojacali.
U principu za sada je najbolje da mu misici sto duze ostaju jaki jer ga to jedino vadi.

jako mi je zao, i ja sam se ponadala da ce biti malih tedija posle tvog posta... bice valjda sve u redu. vazno je da tedi dobije najbolju negu. poceskaj mu uske od gileta i mene :heart:
 
Hvala vam svima na recima podrske.:heart:
Nastavicemo dalje kao i pre, sta drugo mozemo. Sada barem necu ziveti u dilemi da li ima displaziju ili ne. Inace veterinar koji ga je sedirao, a koji je specijalizovan za ovu vrstu problema, je bio shokiran kad je video snimak jer uopste nije ocekivao da su mu kukovi tako losi, dok mu je davao inekciju sam je rekao kako je pas verovatno ok. Tako da bih zaista svima savetovala da pre nego sto odluce da upare svoje pse provere njihove kukove. Ovako odokativno covek moze mnogo da pogresi. I zelela bih da porucim svim vlasnicima retrivera (a i drugih rasa) da ne dozvole da se ovaj poremecaj prosiri, to je zaista velika muka za psa koju ljudi uopste ne shvataju ozbiljno. Mislite malo na svoje kuce i njihove potomke.
 
Zao mi je Mackic, i ja sam gajila nade da je vet pogresio......bem mu sve!!!!!!
I ja moram Dodu da vodim da vidim koja je situacija..........nesto mi sumnjiv....nadam se da sam istripovala....
Ljubi nam cupavog Tedija.....
 
Zao mi je Mackic, i ja sam gajila nade da je vet pogresio......bem mu sve!!!!!!
I ja moram Dodu da vodim da vidim koja je situacija..........nesto mi sumnjiv....nadam se da sam istripovala....
Ljubi nam cupavog Tedija.....

Hvala draga :heart:
Ako Dodence nije imao problema do sada verovatno ih nece ni imati, mada i da se desi da (pu,pu,daleko bilo) mu se nesto nadje sigurno nece biti tako ozbiljno. Tedi je ipak jos kao stene imao problema, tako da shvatas sta hocu da kazem.
 
Mačkić, žao mi je. Nisam juče imala vremena da svratim i ovde da pogledam, toliko sam toga propustila na O svemu po malo... Šta da ti kažem... :neutral: Uživajte dok možete, sad definitivno znaš da ništa ne gubiš ako ga odvedeš na kastraciju, štaviše, lakše će vam biti. Ljubi tog ćopicu u naše ime i ne dajte se.
 

Prilozi

  • DSCN3424.jpg
    DSCN3424.jpg
    30,7 KB · Pregleda: 22
  • DSCN3389.jpg
    DSCN3389.jpg
    32,5 KB · Pregleda: 29
Bruna je prelepa!!! :heart: a i Bruno takođe! ;)

Soni se konačno pario (subota i nedelja) i to izgleda uspešno! :super: Ne mogu da opišem taj mir i spokoj koji se širi našim domom :rotf: otkako ne zaskače sve što se kreće i ne kreće! :confused: Promena je neverovatna :D sada čekamo bebe, pozdravljamo vas puno! :bye:
 

Back
Top