Sex u vezi

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Na koje mesto u vezi stavljate sex? Da li vam je to najvaznije ili ima nesto pre toga?
Koliko vam je vazno da vam je partner/ka dobar ljubavnik/ca?

Meni licno je romantika, postovanje i neznost vaznije od sexa, ali mi je i sex dosta vazan tj ne toliko kvantitet koliko kvalitet. I to ne samo ono sto je po definiciji sex, vec prvenstveno predigre i postsex mazenja
smile.gif


Vazno mi je da mi je partner posvecen i da nije sebican u sexu.
 
Pa da nije vazan, ne bi ni toliko birali. Te ovakav je, onakav nije i ostalo shta se na temu partneri i izbor partnera kaze. Vazan je, naravno da je vazan, kao i sve ostalo shto si pomenula. Ne shvatam chemu pitanje ukoliko vec sve tako lepo znash ;)
Zezam se, u poredjenju sa ostalim temama ovo je pravo osvezenje.
 
Kiss_me:
Na koje mesto u vezi stavljate sex? Da li vam je to najvaznije ili ima nesto pre toga?
Koliko vam je vazno da vam je partner/ka dobar ljubavnik/ca?

Meni licno je romantika, postovanje i neznost vaznije od sexa, ali mi je i sex dosta vazan tj ne toliko kvantitet koliko kvalitet. I to ne samo ono sto je po definiciji sex, vec prvenstveno predigre i postsex mazenja
smile.gif


Vazno mi je da mi je partner posvecen i da nije sebican u sexu.

U vezi seks deli prvo mesto sa uklapanjem partnera.
 
Meni je bitno da je On fiziki dobar,...pa onda da nam je sex dobar,..pa jos ako se slazemo psihicki i u nekim sitacijama...onda znaci da super funkcionisemo,.....
PRVO SEX PA ONDA SVE OSTALO,....

p.s. Znam iz iskustva da je bitno da je sex dobar za kvalitet veze,....moze on da me mazi i da je pazljiv al ako sex nije dobar,....je.es vezu ;)
 
Samantha Jouns:
Meni je bitno da je On fiziki dobar,...pa onda da nam je sex dobar,..pa jos ako se slazemo psihicki i u nekim sitacijama...onda znaci da super funkcionisemo,.....
PRVO SEX PA ONDA SVE OSTALO,....

p.s. Znam iz iskustva da je bitno da je sex dobar za kvalitet veze,....moze on da me mazi i da je pazljiv al ako sex nije dobar,....je.es vezu ;)
Hmmmm..... :D:D:D
 
Kiss_me:
Na koje mesto u vezi stavljate sex? Da li vam je to najvaznije ili ima nesto pre toga?
Koliko vam je vazno da vam je partner/ka dobar ljubavnik/ca?

Meni licno je romantika, postovanje i neznost vaznije od sexa, ali mi je i sex dosta vazan tj ne toliko kvantitet koliko kvalitet. I to ne samo ono sto je po definiciji sex, vec prvenstveno predigre i postsex mazenja
smile.gif


Vazno mi je da mi je partner posvecen i da nije sebican u sexu.

Pa sve se zasniva na tome, svi mi trazimo nekoga, koga cemo sutra maziti, paziti, i njezno yeb.ti.
I samo je to bitno (prvih par godina braka). A posle dolazi ona prava ljubav (FINANSIJSKA) i ona je uglavnom neprimetna, sto je i dobro.
Ta finansijska ljubav je najbitnija ljubav u buducem seksu. Ako ta ljubav bude ispostovana, onda vam seks pruza pravo zadovoljstvo, u protivnom seks vam ne znaci nista.
 
Hm... Pa vazan je, mozemo mi da se slazemo do sutra, ali ako on to ne radi dobro...jbg.. (predigru i postsex mazenje ubrajam u sex, uz to dvoje mogu i da oprostim kikseve :lol: ) Isto tako, moze sex da bude fenomenalan, ali da je to jedino dobro u celoj vezi.. Opet dzaba..
Bas sam pre neki dan izjavila: kad nadjem lika sa kojim cu se super slagati, a koji ce umeti dobro da me...izmori, ima da ga zenim o'ma :lol:
A ne znam devojke (a i muski) da li ste primetili, ali meni se stvarno nije do sad potrefilo tako nesto, da se slazemo a da je sex extra :roll: Verovatno je to onda savrsenstvo, koje je naravno neostvarivo?
 
Pa mogu ti reci da sam imao vezu sa malo seksa i kada je bio ,bio je solidan
a bilo je i onih sa u tom trenutku najboljim ikada seksom koji je bio i mozda i preterano cest ( ako je to ikako moguce ) ,recimo tri - cetiri puta dnevno svakog dana skoro mesec dana ali bukvalno svakog dana.
A IZVUKO SAM ZAKLJUCAK DA SAM MNOOOOOOOOOGO BOLJE RASPOLOZEN KADA JE SEKS ODLICAN I REDOVAN I DA TOOO MOJE RASPOLOZENJE UTICE DEBELOOO NA VEZU.I MOJE PONASANJE U NJOJ STO VEOOOOOOOOOOOOMA ODGOVARA MOJOIM DEVOJKAMA

PS:
ova sa malo seksa je nekako bila sva napeta i nervozna i puna svadja.
 
SAMO DA DODAM DA SAM CESTO AKO I DEVOJKA UME DA SARADJUJE VISE UZIVAO U PREDIGRI PA NEKADA I TOLIKO DA CAK I NE BUDE SEKSA VEC SAMO LAGANOG MAZENJA I IGRANJA SA NJENIM TELOM.
KOJE JE MNOGO PUTA NATERALO I NJU DA SVRSI (BEZ SEKSA)
MNOGO JE CESCE TAKO SVRSAVALA NEGO SEKSANJEM

PS:
IZVINITE NA NEPRISTOJNOSTI
 
Naravno da je vazan i najbolji je kada si sa nekim u vezi...
Veza u kojoj sve funkcionise sem sexa tesko opstaje,
ali da li bas moze da spasi vezu, ne znam...
U svakom slucaju vazan je, eto
 
pa meni taj sex i jeste a i nije vazan ;)

ako imamo jako dobar sex a on glup i nemam nista sa njima da pricam ......ipak idem dalje
a ako nemamo dobar sex a imam sa njim sto sta da pricam ............a ipak cu otici od njega

znaci da bi trebalo da se slazemo u svemo odlicno.......da smo jedna dusa
 
paradizo:
Pa sve se zasniva na tome, svi mi trazimo nekoga, koga cemo sutra maziti, paziti, i njezno yeb.ti.
I samo je to bitno (prvih par godina braka). A posle dolazi ona prava ljubav (FINANSIJSKA) i ona je uglavnom neprimetna, sto je i dobro.
Ta finansijska ljubav je najbitnija ljubav u buducem seksu. Ako ta ljubav bude ispostovana, onda vam seks pruza pravo zadovoljstvo, u protivnom seks vam ne znaci nista.

Nije mi bas najjasnije o cemu pricas, kakva je to finansijska ljubav?
 

Back
Top