Meca u gostima

jeeeeeeeeeeeee.bote kakve tema..

e...a zasto sve ovo pitash !!??
mislim..totalno je suludo da te interesuje sta ja radim kad dobijem i da li mi je neprijatno kad mi na peshkiritju ostane fleka u GOSTIMA !! misliiiiiiiim....

ali da ne bude da gundjam...obrishi se sledeci put toalet papitom a peskirom ostatak tela.

misliiiiiiiim...
aj
 
Joj malo ste smesni, sta ste je napali. :roll: Zena mora da se obrise posle kupanja a kada ima menstruaciju normalo je da malo zakrvavi peskir narocito prvi-drugi dan. :roll: Ne moze da gurne tampon na "mokro". :roll:
 
Ma ne treba vam ništa od navedenog.... i ako neko još nije doživeo mecu i ne zna kako to izgleda....
ja ću mu je dočarati... slatke moje male pufnice, VOLIM VAS!!! 8-)
 
pored svih uzasa sa kojima moras da se suocis kao pripadnica "slabijeg pola", sta je kod mene slabije ne znam, na ustrb telesne razvila sam mentalnu muskulaturu,uuuuuuuu odoh s teme, dakle, pored svega moramo da s "nosimo" i sa iskrcavanjem crvenih mundira.
koristi nocne uloske oni su kao pelene, probaj da obrises taj deo recimo papirnom salvetom da ne isprljas peskir.stavi neki sareni ili tamniji peskir ako ti se desi da procuri.i trudi se da ti ne bude neprijatno, sta sad,sve to moze da se opere,a i tu gde odes u goste valjda neko ima mesecnicu nekada.
 
Struja:
pored svih uzasa sa kojima moras da se suocis kao pripadnica "slabijeg pola", sta je kod mene slabije ne znam, na ustrb telesne razvila sam mentalnu muskulaturu,uuuuuuuu odoh s teme, dakle, pored svega moramo da s "nosimo" i sa iskrcavanjem crvenih mundira.
koristi nocne uloske oni su kao pelene, probaj da obrises taj deo recimo papirnom salvetom da ne isprljas peskir.stavi neki sareni ili tamniji peskir ako ti se desi da procuri.i trudi se da ti ne bude neprijatno, sta sad,sve to moze da se opere,a i tu gde odes u goste valjda neko ima mesecnicu nekada.

naravno da ima,najbolje je posle da kazes "to je bre tvoje mene si nasla da optuzis" :lol: :lol:
 
nesto tipa, jeste ostalo ti od proslog puta pa si meni nasla da uvalis krvave plahte.:p ma bre ta meca je bas dosadna pojava.trebalo bi da je to priroda regulisala na jednostavniji nacin, jednom godisnje i dosta.
 
Hiper:
Kako izlazite na kraj u nezgodnim situacijama, kada ste kod nekog u gostima više dana, a dobile ste?
Mene najviše buni kada u gostima dobijem peškir, a ne mogu lepo da se obrišem, da ne postane krvav. Je li ponesete svoj mali peškirić za taj deo tela ili rešavate to na drugi način? Šta ako ste već zaboravile taj peškirić?
Više rešiva stvar je da slučajno ne napravite fleke po čaršavu dok spavate. Ali i tu može biti nezgodnih situacija. Kako ih rešavate?
S jedne strane, to je prirodna pojava, i ne bi trebalo da nam bude neprijatno, ali s druge, ipak to treba zadržati za sebe...

Takođe, kako inače rešavate problem sa krvarenjem po peškirima u svojoj kući? Je li imate posebne peškire za to ili šta? Bilo bi mi drago da čujem šta druge žene rade, pošto mi to nikad nije bilo do kraja jasno. Pri tome, imam i frku sa sušenjem peškira i drugoga, malo mesta za to, pa bih da budem praktična...
Svoj bide u WC-u smatram najzahvalnijih izumom. Poslije bidea nema krvavih tragova na peškiru.
Jesi li razmišljala o vlažnim maramicama kada si u gostima? Za vrijeme ljetnih vrelih dana one su nezamjenljiv sastojak moje tašne.
 
moj kolega ne da svoju stolicu ni za sta na svetu. na istoj je jedna njegova miljenica pre neku godinu ostavila fleku crvene boje dok je radila na vrlo vaznom projektu pa se zanela.sta ti je moc vezivanja. a stolica lepa plava.upecatljivo.
 
Haha, kako da ne uflekaš peškir... :lol:
E, jesi luda... Pa imaš guz-papir, mislim... Evo vam potpitanje, kad vam se tema, već, sviđa:
A šta radite sa iskorišćenim ulošcima, kad ste u gostima? Da li izađete napolje i spalite ih, kad niko ne gleda? Ili ih gurate u WC šolju? Hahaha...
 

Back
Top