TAJNE SLUZBE

Otkuda ti to da je samo u poslednjih 6 godina? Sigurno ih je bilo i ranije...Ta tema ( tajne sluzbe ) me dosta interesuje ali imam jako malo podataka, pa ako imas nesto...

Danas je u Politici izasao tekst o tome kako je BIA dobila ponudu da posalju svoje ljude na usavrsavanje negde u Nemacku, cini mi se.

Dejan Lucic je u nekom intervjuu rekao da su se Rusi instalirali u Crnoj Gori preko hotela koje su kupili njihovi biznismeni.
 
Na Novom Beogradu postoje dve lokacije starih fabrika koje pokrivaju tajne sluzbe.
Pocheo sam da pratim zbog uchestvovanja u politichkom zivotu u proshlish 6 godina.
Svakodnevno je pratjenje operativaca iz drugih sluzbi.Jedan je nedavno uhvatjen u autu
na semaforu u Kneza Milosha....Postoji tema na POLITICI o tom incidentu koji nije objashnjen
kako prilichi.
 
Tajne sluzbe su svugde prisutne. Kod nas su jako dugo vremena, jedini problem je primetno pojacano kretanje i delovanje u odredjenom regionu ili drzavi sto obicno sluti na nesto rdjavo.
 
miskov:
Ja mislim da su ovde prisutni samo obicni "tasteri"kojima je san da postanu "sluzbenici".
:D :D :D Ma ti "tasteri" to su..... vole da se pritiskaju :D nisu oni odatle miskov... oni su karikature a i tako se ponasaju. Inace stvarno ima ljudi- sluzbenika koji prate ovo sto se pise ali ne zbog toga sto mislis, vec radi sagledavanja kakvog je raspolozenja virtualno sto bi rekle ustase pucanstvo, u odnosu na aktuelnu politicku situaciju u zemlji.
 
Psihologue:
Ako vas bude interesovalo da se malo dohvatimo nekih nerazjashnjenih ubistava ili atentata u Srbiji.
Mada CIA lepo radi kod nas i na vreme pravi sranja.
Tu mozemo samo da mnogo teoretisemo kao u slucaju ubistva J.F. Kenedija. Takve zavere su mnogo dobro iskombinovane, nisu amaterska ubistva.
Ali mozemo poceti od naseg najpoznatijeg atentata - ubistva kraljevskog para Obrenovic. Znajuci da je kralj Aleksandar bio poslednji u lozi Obrenovica postavlja se pitanje - da li je atentat bio planiran od strane tajnih sluzbi zapada i sta se time dobilo?
 
Psihologue:
Ako vas bude interesovalo da se malo dohvatimo nekih nerazjashnjenih ubistava ili atentata u Srbiji.
Mada CIA lepo radi kod nas i na vreme pravi sranja.

Психологичару... имаш ли неке примере од деведесетих на овамо...??? Дај...напиши...??? Баш ме интересује...

п.с. невезано са убиствима и атентатима, моје мишљење је да је ова последња ујдурма око НБЈ, Јелашића и Симића ујдурма Мосада...
 
Mosad je ucestvovao samo u otkucavanju afere nasoj policiji, pa su ovi morali da odreaguju.Inace sto se nasih tice verujem da stite ta govna zbog love.Kad kazem govna to znaci da nisam stranacki opredeljen vec mislim na politicare.Da bi dosli na pozicije, oni moraju da se laktaju i gaze preko mrtvih, sto generalno znaci da su svi veoma losi ljudi.
 
kacamak:
Mosad je ucestvovao samo u otkucavanju afere nasoj policiji, pa su ovi morali da odreaguju.Inace sto se nasih tice verujem da stite ta govna zbog love.Kad kazem govna to znaci da nisam stranacki opredeljen vec mislim na politicare.Da bi dosli na pozicije, oni moraju da se laktaju i gaze preko mrtvih, sto generalno znaci da su svi veoma losi ljudi.

Хоћеш да кажеш да су инсталирани шпијуни Мосада "цвећке" за разлику од ових наших бараба...

... не мислим тако... исувише је била очигледна претња амбасадорке Израела у вези захтева да се Јеврејској банци омогући добијање дозволе ... и сада када су направили скандалчину - добили су дозволу...
 
SRBIJA je ostala jedan veliki kutak bogate energentima...DRUGIM RECHIMA SLEDETJI RATOVI KOJI
SE BUDU VODILI NA OVIM PROSTORIMA BITJE ZBOG VODE...
Pored vode pochinju se i pripreme za sledetje nemire u BOSNI.
IMA OVDE MATERIJALA kao shto kaze gospodin LUCHIC.
POSTAJEMO VEOMA ZANIMLJIVO PODRUCHJE ZA PREGOVORE I DOGOVORE.
 
Ne , ne pogresno si skapirao.Mislim da je mosad samo otkucao nasoj policiji, ono sto su ovi vec znali, samo su se pravili ludi.A otkucali su zato sto su tako odlucili predsednici te grupe koji su inace izraelci povezani sa mosadom. Sta kao nisu imali odmah da plate sve nego daju u ratama.Ne, ne, zeleli su da ih nameste da dodje drugi guverner verovatno njima naklonjen.
 
kacamak:
Ne , ne pogresno si skapirao.Mislim da je mosad samo otkucao nasoj policiji, ono sto su ovi vec znali, samo su se pravili ludi.A otkucali su zato sto su tako odlucili predsednici te grupe koji su inace izraelci povezani sa mosadom. Sta kao nisu imali odmah da plate sve nego daju u ratama.Ne, ne, zeleli su da ih nameste da dodje drugi guverner verovatno njima naklonjen.

Браво, исто мислимо... а и није било тешко закључити, било је мЛого провидно...
 
Psihologue:
SRBIJA je ostala jedan veliki kutak bogate energentima...DRUGIM RECHIMA SLEDETJI RATOVI KOJI
SE BUDU VODILI NA OVIM PROSTORIMA BITJE ZBOG VODE...
Pored vode pochinju se i pripreme za sledetje nemire u BOSNI.
IMA OVDE MATERIJALA kao shto kaze gospodin LUCHIC.
POSTAJEMO VEOMA ZANIMLJIVO PODRUCHJE ZA PREGOVORE I DOGOVORE.

Чини ми се да је тај Лучић МАСОН ???
 
kacamak:
Ja bih voleo da radim na likvidaciji istaknutih albanaca u inostranstvu.Ako ovde ima nekog iz tajne sluzbe neka mi kaze nesto vise na tu temu.


:razz: :razz: :razz:
:razz: :razz:
:razz:

п.с. могао би да убијеш некога кога не познајеш само зато што је то неко наручио ?
 

Back
Top