DIPLOMIRANI PRAVNICI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam pravnik, ali me interesuje pravno pitanje.
Da li u akcionarskim preduzecima, gde je 75%akcija dodeljeno, sto prodajom sto poklonom, zaposlenima i penzinerorima, moguce formiranje skupstine akcionara
punomocnika i predstavika drustvenog kapitala od 25%.
molim da mi se javite na adresu kivi@eunet. yu
 
Diplomirala sam pre skoro dve godine i trenutno radim u Opštinskom sudu. Super je, zanimljivo i ako želiš nešto da naučiš, a naročito ako želiš da dobro prođeš na pravosudnom ispitu, gledaj da se zaposliš u sudu, bilo Opštinskom bilo Okružnom. Plata nije prevelika ali mnogo naučiš.

Srećno!
 
Magic:
Diplomirala sam pre skoro dve godine i trenutno radim u Opštinskom sudu. Super je, zanimljivo i ako želiš nešto da naučiš, a naročito ako želiš da dobro prođeš na pravosudnom ispitu, gledaj da se zaposliš u sudu, bilo Opštinskom bilo Okružnom. Plata nije prevelika ali mnogo naučiš.

Srećno!
lepo [to si zadovoljna i ja sam nekada bio pripravnik.Sada radim nešto značajnije a u kojem gradu radiš, i na kojem referatu.
 
Magic:
Diplomirala sam pre skoro dve godine i trenutno radim u Opštinskom sudu. Super je, zanimljivo i ako želiš nešto da naučiš, a naročito ako želiš da dobro prođeš na pravosudnom ispitu, gledaj da se zaposliš u sudu, bilo Opštinskom bilo Okružnom. Plata nije prevelika ali mnogo naučiš.

Srećno!
ako želiš da razmenimo neko stručno mišljenje javi se.
 
Zdravo Dici!

A šta je to zanimljivije što sad radiš? Jesi li polagao pravosudni? Mene to čeka, ali nikako da počnem da učim. Odvikla sam se.
Trenutno sam na krivičnom odelenju i tu verovatno ostajem do kraja.
Pozdrav
 
Magic:
Zdravo Dici!

A šta je to zanimljivije što sad radiš? Jesi li polagao pravosudni? Mene to čeka, ali nikako da počnem da učim. Odvikla sam se.
Trenutno sam na krivičnom odelenju i tu verovatno ostajem do kraja.
Pozdrav
jesam polo\io sam. radio sam kao sudija 2 godine, a kao tu\ilac 11 godina,lep rad.
 
trebam savjet pravnika da li ima zainteresiranih da bi odgovorili na moju sudbinu u firmi da li ja imam kakva prava ako ima neko da bi mi odgovorio da li da posaljem svoju pricu na vas e mail ili msn yahoo molim vas za pomoc jer trebam misljenje pravnika
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top