LEGALIZACIJA VUTRE ???????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aleksej_BASO:
Pa ja bih travu tretirao isto kao cigare.

Meni licno vise smetaju pusaci.....

Duvalje je drustveno kolaktiva stvar, i suoer je u menjim kolicinama, ali cigare su jedna odvratna navika.

cigarete bih prodavao , ali po 10 EVRA za kutiju !! ( morava )
Pa nek pusi narod nas ! ( pa ce da se vidi kako ko i koliko moze bez cigareta )
 
Aleksej_BASO:
..inace bas sam neki dan cuo da je od skoro ponovo i kod nas dozvoljeno POSEDVOANJE do 5gr marihuane........

Da li neko zna da li je to tacno?

KRIVIČNI ZAKONIK REPUBLIKE SRBIJE
Član 246.


(1) Ko neovlašćeno proizvodi, prerađuje, prodaje ili nudi na prodaju ili ko radi prodaje kupuje, drži ili prenosi ili ko posreduje u prodaji ili kupovini ili na drugi način neovlašćeno stavlja u promet supstance ili preparate koji su proglašeni za opojne droge, kazniće se zatvorom od dve do dvanaest godina.



(2) Ako je delo iz stava 1. ovog člana izvršeno od strane više lica koja su se udružila za vršenje tih dela, ili je učinilac ovog dela organizovao mrežu preprodavaca ili posrednika,učinilac će se kazniti zatvorom od pet do petnaest godina.



(3) Ko neovlašćeno drži supstance ili preparate koji su proglašeni za opojne droge,kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do tri godine.

Piše li negde da je 5 grama limit dozvoljene dnevne količine ??? 8-)​
 
Da da da da da da da da da da da da da da i DA...............Kao i heroina i kokain...Heroin bi prodavao djeci ispred osnovnih skola....Sto da se overe od lose gudre....Valja omladinu navikavati na kvalitet...Jel ocemo ili necemo u evropsku uniju?!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top