VALTER ZENGA ???? KOMENTAR

Evo, ja kao grobar mogu da kažem da ono što je postigao Valter Zenga do sada u Zvezdi mogao je i neki naš trener onako ladno. Uzaludno je bacanje para na, u ovom slučaju, Valtera Zengu kad je moglo za manje para da se postigne isti uspeh koji je i postignut.
Nema tu sreća - nesreća. Nazvao bih sve ono što se dešavalo na utakmici sa Strazburom nespretnost igrača, a posebno neznanje (ili neiskustvo?) Zenge. Već je o tome pisano na nekoj temi. Napraviti onakve izmene može samo potpuni laik. A te izmene su uticale da nema ko da stane na loptu kad treba. Izveo je Mladenovića, Đokaja i Žigića. Da nije možda Draman bio taj koji će da smiri igru? Kriv je i nema tu šta više da se komentariše.
 
potpuno se slazem sa Fluidom da je napravio par kikseva ali takodje me je jedna stvar odusevila.
Vratio je u Zvezdu igru kratkih pasova i onaj klasican dupli pas prvo sut napred igracu koji je okrenut ledjima golu i ovaj vraca ovom koji je sad u punom trku ili nekom drugom igracu i na taj nacin gradi i siri igru. Do Zenginog dolaska zvezda je igrala dugim loptama na Zigica sto je davalo katastrofalne rezultate u evropi. Ako ne budu rasprodavali igrace i ako mu daju sansu mislim da Zenga moze da napravi nesto od Zvezde.
Sto se tice finansija. Fluid Odakle ti informacija da je Zenga toliko skuplji od nasih trenera?
Pre par godina je bila prica da su treneri u nasem fudbalu precenjeni odnosno da traze mnogo vise nego sto vrede.
 
tab503:
Sto se tice finansija. Fluid Odakle ti informacija da je Zenga toliko skuplji od nasih trenera?
Pre par godina je bila prica da su treneri u nasem fudbalu precenjeni odnosno da traze mnogo vise nego sto vrede.
Informaciju nemam već je to pretpostavka koju zasnivam na konstantnom pričanju kako naši klubovi mogu da dovedu strane igrače za pare koliko koštaju i ovi naši. To se pokazalo kao netačno i nebulozno. I to je samo marketing uparava klubova. Ti igrači su, ma radilo se i o onim manje kvalitetnijim, ipak skuplji od naših. Pa prema tome smatram da je to isti slučaj i kod trenera.
Zvezda je odrešila kesu i pokušala da promeni nešto dovođenjem Zenge na planu discipline i autoriteta za same igrače. Međutim, nije uspela iz već opisanih razloga. Nije uspeo recept koji je uspeo sa Mateusom.
 
Nije u pitanju samo utakmica sa Stazburom!!!

Protiv Bazela su vodili 1:0 pa su na kraju izgubili 1:2, protiv budjavog Tromsoa su vodili sa 1:0 pa su izgubili sa 1:3, protiv Stazbura su vodili sa 2:0 pa su u zadnjim minutima primili dva gola za koja je bio kriv koliko se ja secam Kovacevic.

Sada na pripremama nijednu utakmicu nisu dobili!!! (BRUKA)

Sve je to raspustena banda...
 
nenad.vasic:
Nije u pitanju samo utakmica sa Stazburom!!!

Protiv Bazela su vodili 1:0 pa su na kraju izgubili 1:2, protiv budjavog Tromsoa su vodili sa 1:0 pa su izgubili sa 1:3, protiv Stazbura su vodili sa 2:0 pa su u zadnjim minutima primili dva gola za koja je bio kriv koliko se ja secam Kovacevic.

Sada na pripremama nijednu utakmicu nisu dobili!!! (BRUKA)

Sve je to raspustena banda...

Protiv Bazela smo igrali pre praznim tribinama.

Protiv Tromsa nikad nismo vodili.

Kakve veze ima sto na pripremama nismo dobili nijednu utakmicu? Pre nekoliko godina smo tukli Verder na pripremama ali smo sezonu katastrofalno odigrali.

Prvi smo na tabeli i u polufinalu Kupa smo, to je najvaznije. Ko zna zasto je dobro sto smo primila ona 2 gola protiv Strazbura, ko zasto je to dobro. Sad barem nece biti kikseva kao onaj protiv Vojvodine (0:1) zbog utakmica u Evropi.
 
Nemojte da gledate ove pripreme... pa jel vi znate da osim ove tekme sa Steauom.. ni u jednoj nismo igrali sa prvom postavom, nego je uvek bio izmesan sastav... verovatno ce biti bolje u drugom delu priprema...dajte ljudi..nemojte da se stako depresivni sto se Zvezde tice...
Osvajamo titulu i kup, sigurno!
Svi na Marakanu!
 

Back
Top