Arcanum:Of Steamworks and Magick obscura

Sentimentalna budala:
Da li je jos neko igrao ovu ekstra igru uz koju sam proveo sate i sate igranja.Definitvno jedan od najboljih RPG ova.
Da ne znam ni za jedan drugi RPG mozda bih i ja to pomislio.Ovako ne da se ne slazem sa tobom,nego je to jedini RPG koji me je smorio i za koji sam jedva cekao da se zavrsi.(posto nikad ne ostavljam igru nezavrsenu). Ne znam sta pre da kritikujem. Da li to sto u dobrom delu igre vlada potpuna tisina,pa onda prelazenje sa jednog na drugi kraj grada sto se oduzi do zla boga. Mislim sama prica moze proci,ali ostalo??? Bese to davno,pa ne mogu svega da se setim,ali primedbe i dalje stoje. Jesi ti igrao Planescape Torment,NWN,Morrowind,Gothic,Evil Island i sl. Pa te igre su klasa za Arcanum. Ali zaista.
 
Astral-Blade:
Da ne znam ni za jedan drugi RPG mozda bih i ja to pomislio.Ovako ne da se ne slazem sa tobom,nego je to jedini RPG koji me je smorio i za koji sam jedva cekao da se zavrsi.(posto nikad ne ostavljam igru nezavrsenu). Ne znam sta pre da kritikujem. Da li to sto u dobrom delu igre vlada potpuna tisina,pa onda prelazenje sa jednog na drugi kraj grada sto se oduzi do zla boga. Mislim sama prica moze proci,ali ostalo??? Bese to davno,pa ne mogu svega da se setim,ali primedbe i dalje stoje. Jesi ti igrao Planescape Torment,NWN,Morrowind,Gothic,Evil Island i sl. Pa te igre su klasa za Arcanum. Ali zaista.
\

Nemoj tako.Od ovih igara sto si nabrojao igrao sam Newerwinter Nights,Morrowind i Gothic ali je samo NWN priblizan po nacinu igre ako znas na sta mislim.Mada moras priznati da je prica zaista originalna za razliku od prica gorenavedenih igara koje se sve svode na klasicnu Herojsku fantastiku.
 
Sentimentalna budala:
Da li je jos neko igrao ovu ekstra igru uz koju sam proveo sate i sate igranja.Definitvno jedan od najboljih RPG ova.

Slazem se.. uz Fallout 1 i 2 moj omiljen RPG... odlicna atmosfera, fantasticna muzika.. ima nesto u sebi misticno... svidja mi se i to sto na kraju zavisnosti od tvojih postupaka svaki kraj ima drugacini epilog.. kao u Fallout-u.. naravno grafika je ocajna za sadasnje standarde, ali meni je izgled oduvek bio u drugom planu, naravno samo kada su igre u pitanju.. :wink:
 
Planiram ponovo da krenem sa igranjem Arcanum igre i ovaj put ima da predjem, jer prvi put ne znam ni sam zasto nisam, ne mogu da se setim, znam da sam presao jako dosta ili sam se pogubio ili sam se negde zeznuo.
Mene samo zanima sta je Arcanum Ultima, i jel moze da se igra na widescreen jer ja imam 22 inch monitor.
Neki fazon kao BG II da odaljim kameru odnosno da dobijem vecu rezoluciju ne bih da igram na 800*600 ili barem u window modu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top