Muskarci-lenjivci

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Pricalo se na temu zena koje samo legnu i rasire noge, a momak obavlja sav posao...
Ali sta je sa muskarcima koji rade slicnu stvar? Ono kao, ja cu da legnem, a ti se popni i mjesaj.. Razumijem ja da je njima tako ljepse i lakse, ali kako namjeravaju da na taj nacin zadrze djevojku pored sebe?
Kakva su vasa iskustva? I kakvi ste vi po tom pitanju?
 
Pa devojka koja samo rasiri noge bi bila smatrana za konzervativnu i hladnu. A kakve ste vi po tom pitanju? :lol:

U svakom zdravom sexu bi trebalo da je cilj da oboje budu zadovoljeni. Sto bi znacilo da oboje treba da se malo potrude... obicno tu ne treba mnogo... a jos obicnije je da to nije ni tesko uopste... :lol:
Nego jedino moze biti nezgodno u onim sexovima koji umeju da potraju dugo dugo... Tu je naravno menjanje poza neophodno, srazmerno fizickim predizpozicijama partnera....

Mp3 predlog:
Malo ja malo ti, vise ja nego ti, pa cemo se voleti curo ja i ti... :wink:
 
LUDICA:
Pricalo se na temu zena koje samo legnu i rasire noge, a momak obavlja sav posao...
Ali sta je sa muskarcima koji rade slicnu stvar? Ono kao, ja cu da legnem, a ti se popni i mjesaj.. Razumijem ja da je njima tako ljepse i lakse, ali kako namjeravaju da na taj nacin zadrze djevojku pored sebe?
Kakva su vasa iskustva? I kakvi ste vi po tom pitanju?

pa i nama je :lol:

treba postaviti pitanje je da li on uopste planira da je zadrzi pored sebe?
a drugo, vremenom, sa stalnim partnerom, sve se to izbalansira :wink: pa su svi srecni i ne zale se po forumu :lol:
 
sinnke:
Ne bi bas rekao. Mi se stalno trudimo a vi samo lezite.
Pa ja sam zbog toga kupio lutku, da vidis kakve karakteristike.
I samo jednom ulozis pare.
A ne ovo em se trudis da ih smuvas, em se trudis da zaradis da bi im platio sok...
em jos i u seksu, pa ebote jos samo da stavim baterije i da me boli uvo.
 
LUDICA:
Pricalo se na temu zena koje samo legnu i rasire noge, a momak obavlja sav posao...
Ali sta je sa muskarcima koji rade slicnu stvar? Ono kao, ja cu da legnem, a ti se popni i mjesaj.. Razumijem ja da je njima tako ljepse i lakse, ali kako namjeravaju da na taj nacin zadrze djevojku pored sebe?
Kakva su vasa iskustva? I kakvi ste vi po tom pitanju?
Pa i nije bash tako, ne znam samo odakle ti takva ideja, a ukoliko nije ideja nego stvarno, onda ne znam gde si samo srela takvog tipa, zato shto to lenjost u seksu nije karakteristika mushkaraca. Aktivno ucheshce, shta god to bilo, pa makar samo trpaj-vadi je nekako osnovna karakteristika. Pasivnost u toj meri koju si opisala eventualno pri oralnom seksu (chak ni onda) ;).
 
Prvi put bolje ona gore (posle duge predigre) - zna koliko i kako joj treba (a ja pishem - da bi sledeci put znao),
drugi put ja diktiram - znam koliko i kako mi treba, a znam i koliko i kako njoj treba (videti pod "prvi put").

Ako ima vremena - bude i treci, cetvrti,...

Sledeceg vidjenja sve ponovo... Robija je to... :twisted:
 
Bad_Wolf:
Prvi put bolje ona gore (posle duge predigre) - zna koliko i kako joj treba (a ja pishem - da bi sledeci put znao),
drugi put ja diktiram - znam koliko i kako mi treba, a znam i koliko i kako njoj treba (videti pod "prvi put").

Ako ima vremena - bude i treci, cetvrti,...

Sledeceg vidjenja sve ponovo... Robija je to... :twisted:
Nda.
Gadan pos'o al' neko mora i to da radi...
 
Bad_Wolf:
Prvi put bolje ona gore (posle duge predigre) - zna koliko i kako joj treba (a ja pishem - da bi sledeci put znao),
drugi put ja diktiram - znam koliko i kako mi treba, a znam i koliko i kako njoj treba (videti pod "prvi put").

Ako ima vremena - bude i treci, cetvrti,...

Sledeceg vidjenja sve ponovo... Robija je to... :twisted:
Hehe pisi, pisi... kao u osnovnoj skoli... mozda jednog dana i zapamtis... :lol:
 
Daleko od toga da su svi takvi, ali su lajavci koji su ispaljivali recenice tipa "Bices na sedmom nebu kad te ja..." otprilike ostajali nedoreceni u krevetu, tj. prakticnom izvrsavanju obecane akcije :roll:
Naravno da nikad vise nisam pozeljela da nesto ponovo uradim sa takvim.
Najtragicnije mi je kad me takav neko pita "Jel bilo dobro" :shock:
 
LUDICA:
Daleko od toga da su svi takvi, ali su lajavci koji su ispaljivali recenice tipa "Bices na sedmom nebu kad te ja..." otprilike ostajali nedoreceni u krevetu, tj. prakticnom izvrsavanju obecane akcije :roll:
Naravno da nikad vise nisam pozeljela da nesto ponovo uradim sa takvim.
Najtragicnije mi je kad me takav neko pita "Jel bilo dobro" :shock:
Pa, kažeš mu "naravno, srce", i nikad ga više ne pozoveš...
 
LUDICA:
Daleko od toga da su svi takvi, ali su lajavci koji su ispaljivali recenice tipa "Bices na sedmom nebu kad te ja..." otprilike ostajali nedoreceni u krevetu, tj. prakticnom izvrsavanju obecane akcije :roll:
Naravno da nikad vise nisam pozeljela da nesto ponovo uradim sa takvim.
Najtragicnije mi je kad me takav neko pita "Jel bilo dobro" :shock:

A ti imas jezik, zar ne!? Pa mu odgovori, sestro slatka ;) , kako ti je bilo! Ako mu kazes da ti je OK sto se onda nama zalis. Ako ti nesto nije odgovaralo u sexu trebala si se izjasniti u toku samog cina.

Posle j..... nema k.....!
 
A ko je rekao da ne kazem kad mi nije ok? :shock:
Nemam ja nikakav problem, niti se zalim, samo komentarisem navedenu grupu muskaraca, koji bas i nemaju cime da se pohvale.
A kad naletim na takve, samo idem dalje.
Tema nije trazenje bilo kakve pomoci, nego prosta radoznalost, ako neko nije shvatio.
 
LUDICA:
Daleko od toga da su svi takvi, ali su lajavci koji su ispaljivali recenice tipa "Bices na sedmom nebu kad te ja..." otprilike ostajali nedoreceni u krevetu, tj. prakticnom izvrsavanju obecane akcije :roll:
Naravno da nikad vise nisam pozeljela da nesto ponovo uradim sa takvim.
Najtragicnije mi je kad me takav neko pita "Jel bilo dobro" :shock:
Iskustvo je majka svega...a verujem da se dobar deo cura sklanja od "obecavajucih "likova
 
LUDICA:
Pricalo se na temu zena koje samo legnu i rasire noge, a momak obavlja sav posao...
Ali sta je sa muskarcima koji rade slicnu stvar? Ono kao, ja cu da legnem, a ti se popni i mjesaj.. Razumijem ja da je njima tako ljepse i lakse, ali kako namjeravaju da na taj nacin zadrze djevojku pored sebe?
Kakva su vasa iskustva? I kakvi ste vi po tom pitanju?

Mi smo po tom pitanju kombinovani.
 

Back
Top