Zaljubila sam se u tudjeg muskarca

G

gosca

Gost
On je veren i zive zajedno,a zeli mene....zelim i ja njega.Nemam pojma sta da radim.Prica nam ide odlicno,a moglo bi i sve ostalo,ali mi je on ne bas jasno,ali tako nekako rekao da ne zeli da povredi svoju verenicu i to je od prilike to.Neodlucna sam.Prevara mi je odvratna stvar i ne bih volela da se meni tako nesto desi,ali...odogovaramo jedno drugom...ima li neko nekakvo slicno iskustvo ili savet...dajte nesto makar
 
gosca:
On je veren i zive zajedno,a zeli mene....zelim i ja njega.Nemam pojma sta da radim.Prica nam ide odlicno,a moglo bi i sve ostalo,ali mi je on ne bas jasno,ali tako nekako rekao da ne zeli da povredi svoju verenicu i to je od prilike to.Neodlucna sam.Prevara mi je odvratna stvar i ne bih volela da se meni tako nesto desi,ali...odogovaramo jedno drugom...ima li neko nekakvo slicno iskustvo ili savet...dajte nesto makar
--ma znas sta :on ti je obicni serac!kao s njom je veren,sigurno su dugo zajedno i ne moze je ostavit,jer je dobra,zbog drugih,zbog toga da joj ne slomi srce....bla-bla-bla...isprike,isprike..kakvo licemerstvo!njemu ti je u biti malo odosadno u toj vezi,pa sto ne bi probao malo da igra i po strani...povraca mi se od takvih persona.a znaj,ako se sto pre ne skuliras ti ces biti ta koja ce se saplesti u toj igri(ako vec nisi).good luck & be smart!
 
Anonymous:
gosca:
On je veren i zive zajedno,a zeli mene....zelim i ja njega.Nemam pojma sta da radim.Prica nam ide odlicno,a moglo bi i sve ostalo,ali mi je on ne bas jasno,ali tako nekako rekao da ne zeli da povredi svoju verenicu i to je od prilike to.Neodlucna sam.Prevara mi je odvratna stvar i ne bih volela da se meni tako nesto desi,ali...odogovaramo jedno drugom...ima li neko nekakvo slicno iskustvo ili savet...dajte nesto makar
--ma znas sta :on ti je obicni serac!kao s njom je veren,sigurno su dugo zajedno i ne moze je ostavit,jer je dobra,zbog drugih,zbog toga da joj ne slomi srce....bla-bla-bla...isprike,isprike..kakvo licemerstvo!njemu ti je u biti malo odosadno u toj vezi,pa sto ne bi probao malo da igra i po strani...povraca mi se od takvih persona.a znaj,ako se sto pre ne skuliras ti ces biti ta koja ce se saplesti u toj igri(ako vec nisi).good luck & be smart!

Tesko da ce je on ostaviti?Tako se i meni cini,al sve se nadam jos malo,jos malo...
 
gosca:
Anonymous:
gosca:
On je veren i zive zajedno,a zeli mene....zelim i ja njega.Nemam pojma sta da radim.Prica nam ide odlicno,a moglo bi i sve ostalo,ali mi je on ne bas jasno,ali tako nekako rekao da ne zeli da povredi svoju verenicu i to je od prilike to.Neodlucna sam.Prevara mi je odvratna stvar i ne bih volela da se meni tako nesto desi,ali...odogovaramo jedno drugom...ima li neko nekakvo slicno iskustvo ili savet...dajte nesto makar
--ma znas sta :on ti je obicni serac!kao s njom je veren,sigurno su dugo zajedno i ne moze je ostavit,jer je dobra,zbog drugih,zbog toga da joj ne slomi srce....bla-bla-bla...isprike,isprike..kakvo licemerstvo!njemu ti je u biti malo odosadno u toj vezi,pa sto ne bi probao malo da igra i po strani...povraca mi se od takvih persona.a znaj,ako se sto pre ne skuliras ti ces biti ta koja ce se saplesti u toj igri(ako vec nisi).good luck & be smart!

Tesko da ce je on ostaviti?Tako se i meni cini,al sve se nadam jos malo,jos malo...
:arrow:rekla sam ti:be smart!!!!
 
leptirica:
Ako želiš uvijek biti druga,viđat se s njim potajno onda naprijed.Ali vjeruj mi na kraju će ti to sve dosaditi.Ne isplati se ulaziti u to radi par trenutaka užitka.

Definitivno!!!!!

Koliko god da ti je lepo, uvek ćeš biti druga i nikada nećeš dobiti ono što zaslužuješ. Ovo ti kažem iz ličnog iskustva, daklem, bio sam u tvojoj poziciji, sada sam u njegovoj... Ništa to ne valja ja kada ti kažem. Ono, ako se zadovoljaš malim stvarima, probaj, provešćeš nešto dobrog vremena i to je to. Razočarenje je neminovno :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
gosca:
On je veren i zive zajedno,a zeli mene....zelim i ja njega.Nemam pojma sta da radim.Prica nam ide odlicno,a moglo bi i sve ostalo,ali mi je on ne bas jasno,ali tako nekako rekao da ne zeli da povredi svoju verenicu i to je od prilike to.Neodlucna sam.Prevara mi je odvratna stvar i ne bih volela da se meni tako nesto desi,ali...odogovaramo jedno drugom...ima li neko nekakvo slicno iskustvo ili savet...dajte nesto makar

Sve mi ovo lici da on voli svoju vjerenicu, mozda trenutno imaju neku krizu ili im sex ne ide bas najbolje, jer ipak ne zeli da je povrijedi-ostavi.
U svakom slucaju ti si druga i to u samom startu, sto ne mora da znaci da jednog dana ne bi mogla da budes prva i jedina, ali.....ALI......
Ne varas ti, vec on, ti samo svjesno upadas u nesto....hm, dali da kazem bez buducnosti ili bolje nesto komplikovano.
Ipak u prici se slazete, i ponovo ALI, ali u prici i to je samo prica.
Svakako, on je u najboljoj poziciji, pazi da ne izadjes povrijedjena.
Stavi na papir, sto dobijas sto gubis.
Razum ili strast, jer o srcu je jos rano govoriti.
 
gosca:
On je veren i zive zajedno,a zeli mene....zelim i ja njega.Nemam pojma sta da radim.Prica nam ide odlicno,a moglo bi i sve ostalo,ali mi je on ne bas jasno,ali tako nekako rekao da ne zeli da povredi svoju verenicu i to je od prilike to.Neodlucna sam.Prevara mi je odvratna stvar i ne bih volela da se meni tako nesto desi,ali...odogovaramo jedno drugom...ima li neko nekakvo slicno iskustvo ili savet...dajte nesto makar
Ako hoces da udjes u to, moras da sacuvas hladnu glavu, odnosno da ne ocekujes nista vise osim provoda... To naravno ne znaci da iz te vase price ne moze nesto vise da se izrodi, ali nemoj to da ocekujes... Pa, ako se desi - desi, a ako ne, bar si se fino provela...
 
Gazdarica:
gosca:
On je veren i zive zajedno,a zeli mene....zelim i ja njega.Nemam pojma sta da radim.Prica nam ide odlicno,a moglo bi i sve ostalo,ali mi je on ne bas jasno,ali tako nekako rekao da ne zeli da povredi svoju verenicu i to je od prilike to.Neodlucna sam.Prevara mi je odvratna stvar i ne bih volela da se meni tako nesto desi,ali...odogovaramo jedno drugom...ima li neko nekakvo slicno iskustvo ili savet...dajte nesto makar
Ako hoces da udjes u to, moras da sacuvas hladnu glavu, odnosno da ne ocekujes nista vise osim provoda... To naravno ne znaci da iz te vase price ne moze nesto vise da se izrodi, ali nemoj to da ocekujes... Pa, ako se desi - desi, a ako ne, bar si se fino provela...

The guy thing.... dobar je to film sa sjajnim krajem a Saving Silverman jos bolji:))))
Prbaj pa se mozda isto i tebi desi...
 
gosca:
On je veren i zive zajedno,a zeli mene....zelim i ja njega.Nemam pojma sta da radim.Prica nam ide odlicno,a moglo bi i sve ostalo,ali mi je on ne bas jasno,ali tako nekako rekao da ne zeli da povredi svoju verenicu i to je od prilike to.Neodlucna sam.Prevara mi je odvratna stvar i ne bih volela da se meni tako nesto desi,ali...odogovaramo jedno drugom...ima li neko nekakvo slicno iskustvo ili savet...dajte nesto makar

Nema sta da budes neodlucna,sama kazes ne bi volela da tebe neko vara,nemoj onda ni ti !Sta mislis kad se budes udala a on te vara s nekom klinkom...bedak je,nije lepo...Mozda vam je sad dobro,al sve je to prividno.Batali !!!

p.s a GDE TI JE SAVEST ?
 
Pre nekoliko godina sam upoznala momka koji je imao ozbiljnu vezu. I nesto je "puklo" izmedju nas tako da smo se stvarno strasno napalili... Razgovarali smo, planirali, bilo je toliko jako da smo odlucili da ipak "zgresimo"...
Otisli smo zajedno u jedan stan... I poceli da caskamo o krajnje obicnim temama... I nekako dosli do price o njegovoj devojci. On je sedeo na jednoj stolici, ja na drugoj. Ne znam kako to da objasnim... I ta prica je tekla lagano, prirodno, normalno... Bilo je iskrica, prosto se u vazduhu osecala napetost, ali smo docekali jutro u razgovoru, on na svojoj, ja na svojoj stolici... Na rastanku smo se poljubili drugarski i i danas smo izuzetno dobri prijatelji. Sa njegovom sada zenom imam takodje jako lep odnos. I to je jedan od najlepsih i najboljih brakova koje znam.
Ne smam ni da pomislim sta bismo svi izgubili da se one noci ipak desilo ono sto se nije desilo...
 
pogledaj u svoje srce.Videces sta ono zeli.Ako je to sto osecas prema njemu ljubav.Onda neposustaj neobaziri se na druge.Zgazi ponos.Neslusaj razum i uzmi ono sto ti pripada.Ljudi neshvataju da je sudbina u nasim rukama.I da je Bog uvek dao dva puta jedan dobar.drugi los.A na nama je da izaberemo pravi.Zar se plasis toga sto ce njegova verenica biti povredjena.Pa gde si ti u toj prici.Zar trebamo povredjivati same sebe.a ciniti drugima na volju.A da pritom oni nisu ni svesni kolika je necija zrtva.Za neke stvari koje oni,one imaju .A vremenom to prestanu da cene.Taj covek pripada tebi.Ako ga volis iskreno i bez predrasuda.Nijedan brak,veza ili blokada nemoze te spreciti da bude tvoj.Cak i onda kada se muskarac opire on je u zenskim rukama samo lomljiva igracka.Ali trba biti mudar i pametan i uhvatiti ga na fazon kojem nemoze odoleti.
Srecno.
 
Bustura:
pogledaj u svoje srce.Videces sta ono zeli.Ako je to sto osecas prema njemu ljubav.Onda neposustaj neobaziri se na druge.Zgazi ponos.Neslusaj razum i uzmi ono sto ti pripada.Ljudi neshvataju da je sudbina u nasim rukama.I da je Bog uvek dao dva puta jedan dobar.drugi los.A na nama je da izaberemo pravi.Zar se plasis toga sto ce njegova verenica biti povredjena.Pa gde si ti u toj prici.Zar trebamo povredjivati same sebe.a ciniti drugima na volju.A da pritom oni nisu ni svesni kolika je necija zrtva.Za neke stvari koje oni,one imaju .A vremenom to prestanu da cene.Taj covek pripada tebi.Ako ga volis iskreno i bez predrasuda.Nijedan brak,veza ili blokada nemoze te spreciti da bude tvoj.Cak i onda kada se muskarac opire on je u zenskim rukama samo lomljiva igracka.Ali trba biti mudar i pametan i uhvatiti ga na fazon kojem nemoze odoleti.
Srecno.

Ne cini nista sto ne bi zelela da drugi cine tebi.
Tacno da zivot nije skup izreka,ali zivotno iskustvo ih je napisalo.Evo jos jedne:Ne kradi jabuku iz tudjeg dvorista,mozes ostati bez svog.Za pametne dovoljno.
 
gosca:
On je veren i zive zajedno,a zeli mene....zelim i ja njega.Nemam pojma sta da radim.Prica nam ide odlicno,a moglo bi i sve ostalo,ali mi je on ne bas jasno,ali tako nekako rekao da ne zeli da povredi svoju verenicu i to je od prilike to.Neodlucna sam.Prevara mi je odvratna stvar i ne bih volela da se meni tako nesto desi,ali...odogovaramo jedno drugom...ima li neko nekakvo slicno iskustvo ili savet...dajte nesto makar
I meni se svidjao decko koji je imao verenicu...Raskinuli su,nasao je drugu,ali znam da mu se svidjam koliko i on meni i to mi je dokazao par puta,iako nikad nismo bili zajedno,niti cemo biti... :cry: Ali osecam da,ako bismo bili zajedno,da bi bilo djavolski dobro :!:
 
Veren pa sta. Samo napred ,ne mozes nista da izgubis (jer nista i nemas) mozes samo da dobijes.
Sta ja da kazem.Posle 11 godina braka sreo sam onu koju sam trazio sve ove godine. Ali avaj. I ona je udata i ima dvoje dece ali je osecanje obostrano. Naravno , to je nemoguca misija ( jednostavno los timeing). Ali to ne znaci da sam odustao. Ko zna,jednog dana ... ako ne u ovom onda u nekom drugom zivotu.Ovim sam samo hteo da ti kazem kako je glupa ta prepreka "veren"
 

Back
Top