..joj,ta zaljubljenost..

B

bambica

Gost
...kako biste se osecali kad bi vas neko u toku nedelju dana poznanstva odusevio(mozda nije prava rec,ali recimo probudio nesto)...zaljubite se :oops:(a dugo nisam bila)....pa onda odjednom shvatite da niste jedina prema kojoj se tako odnosi...
...ja sam :( ... :oops:
Razum mi kaze da to prekinem odmah :roll: ...sta vi mislite?
 
bambica:
...kako biste se osecali kad bi vas neko u toku nedelju dana poznanstva odusevio(mozda nije prava rec,ali recimo probudio nesto)...zaljubite se :oops:(a dugo nisam bila)....pa onda odjednom shvatite da niste jedina prema kojoj se tako odnosi...
...ja sam :( ... :oops:
Razum mi kaze da to prekinem odmah :roll: ...sta vi mislite?
draga moja emocije su emocije... mogu se brzo razviti mada to mnogo puta potenciramo i sami jer nas vodi želja za time a i osečaj da je TO to...

ako si več sama počela da se dvoumiš oko njegove iskrenosti ne vidim razlog da i se i dalje nalaziš u njegovoj blizini... poverenje je jedna od osnovnih stvari za bilo kakvu vezu... ti si ga izgubila i pre neg si ga stekla... i ako odlučiš ostati sa njime na čemu češ graditi poverenje?

opcija je da je dečko samo ljubazan prema drugima a dali to onda znači da je samo ljubazan i prema tebi? i da si ti razvila mnogo dublje emocije od njega?

naravno na tebi je da odlučiš šta češ ja sam ti dala samo par pitanja na koji si odgovori i možda češ lakše doneti odluku...
 
bambica:
...kako biste se osecali kad bi vas neko u toku nedelju dana poznanstva odusevio(mozda nije prava rec,ali recimo probudio nesto)...zaljubite se :oops:(a dugo nisam bila)....pa onda odjednom shvatite da niste jedina prema kojoj se tako odnosi...
...ja sam :( ... :oops:
Razum mi kaze da to prekinem odmah :roll: ...sta vi mislite?
Upravo to mi se desilo...meni koja sam mislila da me vise nista ne moze iznenaditi...eno ga juri neke droce...a ja mu eto nisam valjala... valjda zato sto sam postavila uslov da hocu ozbiljniju vezu... pa zna li se uopste sta oni hoce
 

Back
Top