VOLIM TE!!!!!

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Koliko ste osoba stvarno voleli u svom zivotu? I koliko od njih ste rekli "Volim Te"? I koliko od svojih partnera ste lagali da ih volite, a ustvari to ste radili samo zato sto ste mislili da tako mora kad ste u vezi? :roll:

Ja sam rekla samo jednom od mojih decaka da ga volim. Ali, ta je ljubav prosla, i sada volim nekog drugog, al mu jos nisam rekla. Skupljam snagu :lol:

Ajde da vas vidimo forumasi, otvorite svoje srce......
 
Uvek sam govorila:"Mushkarac kog budem volela nikad od mene nece chuti da ga volim!"...
E zeznula sam se...Kazala sam to iskreno samo jednom i nema potrebe da ponavljam kad je ochigledno :))

P.S.Nikad ne reci "nikad" :I
 
Jednom kad sam stvarno voljela, mada sam rekla prije nego sam stopostotno bila uvjerena da je to istina(rekla sam naopacke, tj napisala-et milov, da zvuci manje ozbiljno, posle sam cesto to govorila)
i drugi put kada nisam zaista to mislila, ali bio mi je drag i on se tako svojski trudio da ga zavolim, da mi je bilo zao da to ne prevalim preko usta. Ipak, i jedan idrugi su ostavili jak trag.
Inace, jako sam teska na toj rijeci, ne volim da je govorim olako, niti volim da mi je neko uputi "bez pokrica"
Kad stvarno dobije znacenje, e onda nema nicega ljepseg od nje.
 
geisha:
Koliko ste osoba stvarno voleli u svom zivotu? I koliko od njih ste rekli "Volim Te"? I koliko od svojih partnera ste lagali da ih volite, a ustvari to ste radili samo zato sto ste mislili da tako mora kad ste u vezi? :roll:

Ja sam rekla samo jednom od mojih decaka da ga volim. Ali, ta je ljubav prosla, i sada volim nekog drugog, al mu jos nisam rekla. Skupljam snagu :lol:

Ajde da vas vidimo forumasi, otvorite svoje srce......
Vazi lise i na nekom drugom jeziku, mislim...da sam joj rekao "volim te" bog zna shta bi pomislila? Shalu na stranu, desilo se par puta, ali nekako je samo jednom bilo stvarno recheno.
 
Govorila sam to vise puta, preciznije 4. Mada sada kada se osvrnem, deluje mi kao da to nije bila ljubav vec zanesenost, strast ili nesto trece. Trenutno volim i to je izreceno, jubilarni 5. put...
Eh...
 
Dva puta... Jednom iskreno, drugi put nepromisljeno...
A sada kada najiskrenije tako mislim, ja nemam hrabrosti da to prelomim preko usana...
Sto verovatno znaci, da su ona predhodna dva puta najverovatnije bile potpuno neiskrene izjave... :confused: E sad sam zbunila i samu sebe... :confused: :confused: :confused:
 
Tja... Mislim da sve zavisi od partnerovog odnosa prema toj reči. Ako je u fazonu da ti svaki dan govori "volim te" a da se iz postupaka to baš i ne vidi, onda me boli uvo. Neću ni ja da joj ostajem dužan... Malo je samo glupavo, ako ti nju/njega stvarno i voliš, a ona te shvati neozbiljno...
A ako vidiš da je ta reč jako retka u njenom/njegovom rečniku, onda treba biti oprezan... I reći samo kad to zaista i misliš, odnosno osećaš.
 
geisha:
Koliko ste osoba stvarno voleli u svom zivotu? I koliko od njih ste rekli "Volim Te"? I koliko od svojih partnera ste lagali da ih volite, a ustvari to ste radili samo zato sto ste mislili da tako mora kad ste u vezi? :roll:

Ja sam rekla samo jednom od mojih decaka da ga volim. Ali, ta je ljubav prosla, i sada volim nekog drugog, al mu jos nisam rekla. Skupljam snagu :lol:

Ajde da vas vidimo forumasi, otvorite svoje srce......

Meni ne treba snaga da kazem nekome da ga volim,ustvari ja to uopste ne razmisljam tako,ako kazem kazem i ako ne kazem ne kazem....Nije vazno ono sta kazem nego ono kako to pokazujem da ga volim.
 

Back
Top