ASTROLOSKI BLIZANCI: IDEALNI PARTNERI?

taratara

Početnik
Poruka
10
Astroloski blizanci (osobe koje su rodjene u istom znaku, podznaku i imaju Mesec u istom znaku) bi trebali biti i idealni partneri. Teorijski, to je tako. Trebalo bi proveriti i na primerima. Ja sam Ovan, podznak Rak, Mesec u Ribama. Voleo bih da upoznam zenske osobe sa ovom konstalacijom.
 
pa, to bas i nije istina. ja imam dvoje prijatelja (musko i zensko) koji su isti znak i podznak, vaga-lav, i imaju veoma slican horoskop. i njih dvoje se fenomenalno slazu, nikad nisam videla jedan takav odnos izmedju dvoje ljudi, pun razumevanja, ljubavi i beskrajne tolerancije, ali znas sta...oni su samo prijatelji, bez trunke sexualne varnice izmedju njih dvoje i potpuno sam sigurna da se nikada nista nece na tu temu ni desiti. nije to sve bas tako kako si zamislio, mada bi bilo lepo da jeste.... :lol:
 
Pa zar ja ne rekoh: "astroloski blizanci": isti znak, podznak i pozicija Meseca! Pozicija Meseca je od kljucne vaznosti da bi se ostali deo horoskopa povezao. Ako nemaju isti Mesec - nista od pune komunikacije. Mesec je osnova za komunikaciju. A, na kraju krajeva, odakle ti bas znas da se nista nije vec desavalo ili se nece desiti. Sa Vagama nikad nisi nacisto sta se zapravo zbiva. Za pravi seks je neophodno da nekoga volis i da ga razumes, bas kako si i opisala odnos to dvoje ljudi. Ako bi poradili na osvescivanju Meseca, svasta bi tu moglo da bude. Verovatno su jos mladi - ispod 30 godina. Poznat mi je primer ljudi koji se super slazu i vole i sve jer su isti znak i podznak ali da seksualna atrakcija nije bas izrazena. To samo potvrdjuje moju tezu, koja je, jelte, samo teza dok se ne proveri. Ako se pokaze kao istinita, eto radosti i veselja. Nije mala stvar naci idealnog partnera! Kako se meni cini, u tom cilju treba kopati, pa i astroloskim promisljanjem.
 
rece ti "astroloski blizanci", a ja se istrcas :) njoj znam gde joj je mesec, a njemu sam zaboravila, pa cu da proverim i obavesticu te. a oni inace imaju preko 30 godina, tj. ona 30 a on 31, i tako se oni divno slazu vec godinama, a inace su moji decenijski prijatelji (ja sam ih upoznala) i ja sam zaista potpuno sigurna da tu nikad nece biti nista vise od divnog prijateljstva (a da li moze vise od toga?).
a sad da kontriram tvojoj teoriji o savrsenom slaganju, meni se nekako bas uvek svide neki koji su bas suprotni od mene, to mi nesto zanimljivije :lol: mada si ti verovatno u pravu, trebalo bi traziti soul mate-a.... ;)
 
Sve znam. Suprotnosti su uvek intrigantne. I sam sam precesto bio "zrtva" takve atrakcije. Ipak, to na kraju postane dosadno. Meni je bar postalo.
Kada ostarim i budem sedeo na nekoj verandi sa svojom babom, zelim da je volim. Ali stvarno. Bez obzira sto se vec odavno ne kresemo. Ne zelim da umrem bez ljubavi u sebi. Egoistican poriv ali iskren.
 
taratara:
Kada ostarim i budem sedeo na nekoj verandi sa svojom babom, zelim da je volim. Ali stvarno. Bez obzira sto se vec odavno ne kresemo. Ne zelim da umrem bez ljubavi u sebi. Egoistican poriv ali iskren.
:lol: kakvu divotu si sad napisao!!!! bas lepo stvarno, i ne mislim da je to uopste egoisticno, naprotiv. hocu i ja da volim babu, pardon, dedu kad ostarim!!!
 

Back
Top