hamas in tha house..

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
ljudi...pobijedio hamas...ole

1062-hamas.jpg


ps jomini ovo kao da spomenemo nishta obavezno...
 
a odma iza njih izraelcima...pu je serem ti se na avatar kaki je bagljav
us-house-passes-resolution-seeking-to-outlaw-flag-burning.jpg


neshto sam u fazonu slika nadam se da raja ne zamera...ho ho ho hi hi hi ameri smo mi...ho ho ho hi hi hi idioti smo mi...

stheamericanway400x4006ke.png


satje jomini da me optuzhi da sejem netrpeljivost i sve...
 
Да ли у САД има празилука... мислим... Били, прекини са СПАМОМ... не живиш ваљда у уверењу да Ти можеш било кога овде да зезаш...
 
Ta fotografija na kojoj spaljuju americku zastavu je verovatno snimljena u samoj Americi i to je jos jedna lekcija o demokratiji. Spaljivanje zastave je vid protesta koji je dozvoljen.

Nego meni deluje da srpski nacionalisti sve vise lice na islamske fundamentaliste.
 
Neočekivana pobeda Hamasa na palestinskim parlamentarnim izborima,održanih prvi put posle čitave decenije,izazvala je šok u Izraelu i zabrinutost u međunarodnoj zajednici za budućnost mirovnog procesa,jer je reč o najvećoj i najuticajnijoj palestinskoj fundamentalističkoj organizaciji.
 
Ajde da ti kazem.......Pobeda Hammasa je veeelika frka na bliskom istoku.....Arafat, kao vodja umerenije PLO, je uspevao koliko toliko da zauzda radikalne muslimane iz Hammasa, Muslimanske brace, Dzihada.........i da vodi manje vise ozbiljne i uspesne pregovore sa Izraelom i USA...

E, sad se situacija menja.....fundamentalisti iz Hammasa, podrzani Sirijom, kao najvecom arapskom silom, i Iranom, kao novom pretnjom za mir na tom podrucju, ce pojacati napade na Izrael, cime ce plan pokojnog Sarona, doci u krizu...i pasce vlada....

Dakle , dobijamo radikalne jevreje, nasuprot radikalnih muslimana, podrzanih Iranom i Sirijom....

Veeeeelika pretnja za mir na blistoku, ai za svet uopste.....narocito ako Iran uspe u svojim namerama, a Sirija odluci da je doslo njenih 5 minuta.....

U sve to umesajte i teroriste Al kaide....rat u Iraku....i eto ti velikog sranja

POBEDA HAMMASA JE NEJGORE RESENJE TRENUTNI

Drago mi je da se bar Vestica potrudila da prelista sajtove.....

Da se odmakne malo od izdajnika, Mladica, Chede, Karadjica, Srbija do Tokoja ili Milvokija...

Mashala, Vec........:p
 
billy_THE_kid:
hehehehe.....i ja sam ziveo tamo.......dugo :p

A Sirija je oduvek jedna od najvecih sila arapskog sveta.....to sigurno znas.....

Sada kada je Irak sravnjen sa zemljom,Kuvajt van igre Saudijska Arabija u strahu na strani USA ,Liban u stalnom haosu,Jordan koji nije ništa i ima kralja koji nije ni približan kao njegov otac/čak i da jeste oni su uvek zavisili od dobrovoljnih priloga Saudijske Arabije/ Sirija postaje sila.
 
Pa , dobro....jedna od najmnogoljudnijih i najjacih vojnih sila arapskog sveta je Sirija...
Nema razloga da se tu sporimo....Pa Sirijci su dugo drzali front protiv Izraela, pa i sam Liban , unatoc protivljenju SAD...

E sad....interesantno mi je da objasnis ti nekim ljudima ovde, koji slave pobedu Hammasa...da je to vrlo radikalna fundamentalisticka partija, i da je upravo ona ta, koja je slala dobrovoljce u Bosnu...

Isti ti, koji su tamo klali Srbe, vidim sada uzivaju odusevljenu naklonost srpskih patriota, koji im cestitaju na pobedi..

S druge strane, Al Fattah je organizacija koja nikada nije zaboravila podrsku Juge Jaseru Arafatu, i koja se nije mesala u rat u Bosni....bar ne otvoreno, slanjem koljaca....

Posto se meni ne veruje, poduci ih ti, da se ne brukaju
 
vecavestica:
Sada kada je Irak sravnjen sa zemljom,Kuvajt van igre Saudijska Arabija u strahu na strani USA ,Liban u stalnom haosu,Jordan koji nije ništa i ima kralja koji nije ni približan kao njegov otac/čak i da jeste oni su uvek zavisili od dobrovoljnih priloga Saudijske Arabije/ Sirija postaje sila.

Ok..ali, o minorno malim armijama, kao sto su Kuvajt, Liban, koji vojsku nema decenijama....libanska regularna armija je bila najslabija strana u Libanskom ratu..
Ne bi trosio reci.....

Saudijska arabija ima jako i moderno naoruzanje, ali je americki prirepak...

Sirija je uvek imala brojnu , dobro opremljenu armiju...ponavljam....
Egipat, Sirija., Iran......vodece vojne sile blistoka :p


HAMMAS JE ZLO !!!!!!!!
 
Ne znam da li je Hamas slao svoje dobrovoljce u Bosnu ali da su fundamentalisti-jesu.
Jaser Arafat koji je bio vođa PLO /palestinke oslobodilačke organizacije/ je bio umereniji i da nije umro /neki kažu da je otrovan što i ja verujem / bi se dogovorio sa Izraelom.
 
billy_THE_kid:
Ok..ali, o minorno malim armijama, kao sto su Kuvajt, Liban, koji vojsku nema decenijama....libanska regularna armija je bila najslabija strana u Libanskom ratu..
Ne bi trosio reci.....

Saudijska arabija ima jako i moderno naoruzanje, ali je americki prirepak...

Sirija je uvek imala brojnu , dobro opremljenu armiju...ponavljam....
Egipat, Sirija., Iran......vodece vojne sile blistoka :p


HAMMAS JE ZLO !!!!!!!!
Nemoj baš biti siguran u Egipat.Oni su dugo ratovali sa Izraelom /sećaš se čuvene Golde Meir/ a verujem da bi Zapad Egiptu dao sve samo da se ne meša.Iran je opasan a može i Sirija da im pomogne.Ubeđena sam da će Hamas učiniti sve da do frke dođe.
 
vecavestica:
Ne znam da li je Hamas slao svoje dobrovoljce u Bosnu ali da su fundamentalisti-jesu.
Jaser Arafat koji je bio vođa PLO /palestinke oslobodilačke organizacije/ je bio umereniji i da nije umro /neki kažu da je otrovan što i ja verujem / bi se dogovorio sa Izraelom.


Da, Hamas je slao, i salje dobrovoljce po celom svetu...to su oni sto lete u vazduh sa eksplozivom...
Ima ih svuda gde se po njihovom, brani islam.....

Opet kazem...ne razumem odusevljenje pobedom Hamasa , na ovom forumu.....

Ali, opravdavam neznanjem........Ja sam ziveo dugo u Bejrutu, gde si ti bila??
 
vecavestica:
Nemoj baš biti siguran u Egipat.Oni su dugo ratovali sa Izraelom /sećaš se čuvene Golde Meir/ a verujem da bi Zapad Egiptu dao sve samo da se ne meša.Iran je opasan a može i Sirija da im pomogne.Ubeđena sam da će Hamas učiniti sve da do frke dođe.


Pa cale mi je bio godinama na Sinaju, na liniji razdvajanja Egipta i Izraela......

Velika frka se sprema...prvo izmedju Hamasa i Al fataha, a onda i sire.....

Iran i Sirija su odusevljeni pobedom fundamentalista...
 

Back
Top