dewojka i njene drugarice?

spirittt:
Da li ste bili nekad sa dewojkinom drugaricom i kakva su iskustva?
Da li to sto se desilo izmedju vas i drugarice ostaje tajna ili ona to kad tad kaze svojoj drugarici??

Mislim da kad se to desi prijateljstvo vise nema smisla...Ako imamo takve prijatelje neprijatelji su nepotrebni...mada cesto i jesu prijatelji najveci neprijatelji...Drzim da to usled blizine i moze da se desi ali...treba reci pa sta bude...
 
Ne znam kako je kod riba, ali bar kod vecina nas MUSKARACA (bar je tako kod mene u drustvu) niko nikada ne bi muvao ortakovu ribu, niti je ne bi ni pogledao "cudno" a kamoli nesto vise... ipak prijateljstvo je prijateljstvo...riba ce biti mnogo a ortaci ostaju zauvek!
 
bojan86:
Ne znam kako je kod riba, ali bar kod vecina nas MUSKARACA (bar je tako kod mene u drustvu) niko nikada ne bi muvao ortakovu ribu, niti je ne bi ni pogledao "cudno" a kamoli nesto vise... ipak prijateljstvo je prijateljstvo...riba ce biti mnogo a ortaci ostaju zauvek!
To je lepo ali nije svuda tako...U mom mestu to je bas cesta pojava...
 
Jooooooj sto to mrzim kad se desi,...tako sam ja prekinula dugogodisnje prijateljstvo sa njom jer je ispala ***** najveca a i njega sam oterala u q,..ne volim da diram u tudje pa neka niko ne dira u moje,.....I takve drugarice nisu prave,...jer da malo vise razmisljaju shvatile bi ono sto je ovde BOJAN NAPISAO !!!!
Bravo BOKI ;) :lol: :lol: :lol:
 
Za mene su momci moje drugarice kao braca, nekako ih ne smatram muskarcima kao objektima sexualne privlacnosti :lol:
Bila sam pocela da pisem jedan moj licni primjer, ali sam se smorila a i zagubila u citavoj prici, tako da...drugom prilikom
 
spirittt:
Da li ste bili nekad sa dewojkinom drugaricom i kakva su iskustva?
Da li to sto se desilo izmedju vas i drugarice ostaje tajna ili ona to kad tad kaze svojoj drugarici??

Znam, ima tikvih slucajeva mnogo, to mogu da rade samo niski karakteri. Ako se covek oseca mangupom, to nece nikad napraviti, drzace do sebe, jer prevaru ce moci da napravi (AKO JE POTREBNO)sa drugom zenskom. To se uglavnom desava LJIGAVIM osobama.
 
Samantha Jouns:
Jooooooj sto to mrzim kad se desi,...tako sam ja prekinula dugogodisnje prijateljstvo sa njom jer je ispala ***** najveca a i njega sam oterala u q,..ne volim da diram u tudje pa neka niko ne dira u moje,.....I takve drugarice nisu prave,...jer da malo vise razmisljaju shvatile bi ono sto je ovde BOJAN NAPISAO !!!!
Bravo BOKI ;) :lol: :lol: :lol:


Hval, hvala.... :-)
 
spirittt:
Da li ste bili nekad sa dewojkinom drugaricom i kakva su iskustva?
Da li to sto se desilo izmedju vas i drugarice ostaje tajna ili ona to kad tad kaze svojoj drugarici??
Nije mi se desilo, te nisam kompetentan da odgovaram na temu.
Malo bi mi bilo ljigavo da tako nešto uradim.
Mada znam za jedan slučaj i taaako im je dobro, da prosto ne može da vam bude krivo što im se to desilo...
 
bojan86:
Ne znam kako je kod riba, ali bar kod vecina nas MUSKARACA (bar je tako kod mene u drustvu) niko nikada ne bi muvao ortakovu ribu, niti je ne bi ni pogledao "cudno" a kamoli nesto vise... ipak prijateljstvo je prijateljstvo...riba ce biti mnogo a ortaci ostaju zauvek!

HE HE HE HE! Tako se i moj drug kleo u druga nam, a kad mu ovaj maznu ribu ovaj osta da se pusiiiiiiii! Jos joj dvojke nabaci :D pa ti Boki sine pazi sta pricas da se ne ugrizes za jezik.

Aj sad pa budi pametan!
 

Back
Top