FACE WITH YOUR FEAR

Betty

Elita
Poruka
21.481
...to je ona epizoda kad Luk Skajvoker (ako se ne varam, meni to smor film) uči da pobedi sebe da bi bio bolji ratnik svetla or something...e, i ondaK ostane sam u nekoj mrkloj pećini, i - počinju njegovi strahovi da dolaze....a on s njima mora da se izbori.


pitanje je: na šta biste VI naleteli u toj istoj pećini? :)


Bube? Pauci? Mačke? Papagaji? :lol:
Pokvarene šnalice? :P
Opušteno....
 
Peta W.:
Nisam gledala...jbg...objasni za one koji isto nisu gledali.... :p
Mogu ja,posto sam gledao doticni film...par :lol: puta.
Znaci to je TESB-ili ti "The Empire strikes back"
Yoda(mali zeleni usati)kaze Luku(glavni baja) da udje u pecinu,i da je u pecini zlo.
Luk ga pita nesto kao:"Sta je unutra?"
Yoda odgovara:"Samo ono sto poneses sa sobom."
Luk naravno ipak nosi oruzije i u pecini susrece Vejdera,bori se sa njim i odseca mu glavu...glava eksplodira i iza maske vidi svoj lik...


Moj najveci strah u pecini bi bila zenska verzija mene,ili pogresna muska verzija zenske verzije mene.
 
Betty:
...
pitanje je: na šta biste VI naleteli u toj istoj pećini? :)


Bube? Pauci? Mačke? Papagaji? :lol:
Pokvarene šnalice? :P
Opušteno....
Svako ima svoju pecinu,svako svoje strahove,svako svoja zadovoljstva i svoje ciljeve...velik broj strahova vezan je za ciljeve,kakav cilj/takav strah ali strahovi nisu tu da te spreche vec nateraju da uzdizuci sebe ,prevazilaci slabosti ostvarish svoj cilj...i zato ne postoji jedinstvena"pecina" vec samo individualna koja te tera da ostvarujuci cilj,radish na sebi...
 
Sto mu miševa i buba švaba-rusa, verovatno bi oni tu bili u VEElikom broju...da ti kazem iskreno Betty ne bih ti ja u tu tvoju pecinu ni nosić promolila 8-) ....osim ako bi u nji sa mnom ušao neko ko se boji cicos macosa pa da anuliramo strahove...
 
_____Jedna od mojih najvećih fobija su izfolirane osobe.
_____Najlakše ih je prepoznati po govoru. Da bi sakril svoju prostotu, u najveće se frljav (bacaju) sas engleski reči. To što ne znaju razliku između JER i JEL, pa radi svake sigurnosti uvek upotrebljavaju JEL (JEL im se tako može), pokušavaju da prikruju aljavljenjem u toku komunikacije. Misle jadni da se praziluk što virimož takoj sakrije.
_____Družim se sa profesormo engleskog, koja je obarala svoj diplomski rad zato što je dobila devetku, ali je nikad za deset godina poznanstva nisam čuo da kaže ''starci po difoltu umeju da udave''.
_____Jeli Gonzo, da ne ideš i ti možda do Spa btw. jbt.?
 
Ja sam muzjak i ne dozvoljavam da saznate moje fobije :P
Zato necu napisati nishta.
Ili, mozda, da se proserem kao ovaj Zaratrustra pa kazem kako bi me u toj pecini zatvorili sa (oh oh) neiskrenom osobom. To bi bio sjajan odgovor... vredan izbora za miss.

Ipak nishta.
 

Back
Top