kad se oženjen zaljubi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mmilovanovic

Početnik
Poruka
5
Oženjen sam a zaljubio sam se u devojku svog "prijatelja". Znam da to nije u redu
ali šta mogu.Naravno svestan sam i toga da čak i kad bi se nešto desilo sve bi bilo samo seks što i nije tako loše . Zamolio bih naročito žensku populaciju ovog foruma da mi pomogne da smuvam ovu ribu i da me ne osuđuje previše jer se svako može ponovo zaljubiti a i kako znate da u vas neko već nije zaljubljen?

Mišo Užice
 
mmilovanovic:
Oženjen sam a zaljubio sam se u devojku svog "prijatelja". Znam da to nije u redu
ali šta mogu.Naravno svestan sam i toga da čak i kad bi se nešto desilo sve bi bilo samo seks što i nije tako loše . Zamolio bih naročito žensku populaciju ovog foruma da mi pomogne da smuvam ovu ribu i da me ne osuđuje previše jer se svako može ponovo zaljubiti a i kako znate da u vas neko već nije zaljubljen?

Mišo Užice
Pa one sebi ne mogu da smuvaju nesto, a tebi ce. :lol:
 
mmilovanovic:
Oženjen sam a zaljubio sam se u devojku svog "prijatelja". Znam da to nije u redu
ali šta mogu.Naravno svestan sam i toga da čak i kad bi se nešto desilo sve bi bilo samo seks što i nije tako loše . Zamolio bih naročito žensku populaciju ovog foruma da mi pomogne da smuvam ovu ribu i da me ne osuđuje previše jer se svako može ponovo zaljubiti a i kako znate da u vas neko već nije zaljubljen?

Mišo Užice


cek, cek, svestan si toga da cak i kad bi se nesto desilo da bi sve bilo samo sex, sto naravno i nije tako lose!?!?! A zaljubljen si navodno u nju, eeeee druze nisi ti zaljubljen vec bi samo......
I jos devojka prijatelja??? E jbg, pravo da ti kazem , jedva se suzdrzavam da te ne opsujem socno, ali necu, mislim lepo si zamolio da te ne osudjujemo i aj kao nije to u redu.
Odoh na kuckinu temu, pa cu lepo tamo da se ispraznim. grrrrrrrrrrr
 
Pa nemisliš da bi trebalo da se razvedem." Kad ne nađeš ono što tražiš uzmi ono što nađeš" ako nađeš.
U nju sam zaljubljen a suprugu volim. Desi će se to verovatno nekad i tebi pa ti za to hvala
što me nećeš sočno opsovati a tada se seti tamo nekog "zaljubljenog" koji traži pomoć preko interneta. Poz.
 
mmilovanovic:
Pa nemisliš da bi trebalo da se razvedem." Kad ne nađeš ono što tražiš uzmi ono što nađeš" ako nađeš.
U nju sam zaljubljen a suprugu volim. Desi će se to verovatno nekad i tebi pa ti za to hvala
što me nećeš sočno opsovati a tada se seti tamo nekog "zaljubljenog" koji traži pomoć preko interneta. Poz.

joj breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

pa malo ti je zena na svetu?:twisted:
imas prijatelja za bacanje?:evil:
si ti bre zaljubljen ili ti se samo dize kad je vidis?:?


i ja cu se uzdrzati i necu te psovati...ali cu ce iskreno nadati da ce ta zena imati vise mozga i od tebe i od mene, pa da ce te ona slatko opsovati i oterati u tri lepe ako joj ikad nesto pokusas kod nje! naravno, zatim ona treba da kaze i svom suprugu sta se desilo....cisto da zna sa kakvim se sve ljudima druzi!!!!!!!!!!!!!!!!:evil:
 
Na zovi te to kako hoćete, možda je samo želim a i napisao sam "prijatelj" što znači da i nije neki.I ako će vas to učiniti srećnim oteraj te me u tri lepe materine. Pa ljudi ni ona niti bilo ko ne zna za to. Nisam osvetoljubiv a inače taj """"" prijatelj"""" je zaslužio
mnogo više od toga da mu neko kresne ženu a kamoli devojku.
Što se tiče dizanja, diže se kad god je vidim (mada to izbegavam) i biva me sramota
jer nisam šiljo-kuran. Skini te me bre sa te lomače, šta vam je.
 
Ja mislim da bi ti najpametnije bilo da svratis kod naseg Psihologue u ordinaciju.
On ce ti sigurno pomoci, a ne ove isfrustrirane.
Otvori novu temu sa pitanjem za Psiholgua i na kraju pitanja stavi PRAY THE LORD.
Srecno
 
mmilovanovic:
Pa nemisliš da bi trebalo da se razvedem." Kad ne nađeš ono što tražiš uzmi ono što nađeš" ako nađeš.
U nju sam zaljubljen a suprugu volim. Desi će se to verovatno nekad i tebi pa ti za to hvala
što me nećeš sočno opsovati a tada se seti tamo nekog "zaljubljenog" koji traži pomoć preko interneta. Poz.


Ja verujem da mi se nece desiti . Zaista, ne mozes razdvojiti pojmove ljubav, zaljubljenost i seksualni nagon ka nekoj devojci? Zaista ne mozes malo zaviriti u svoju dusu i pokusati da shvatis da je jadna filozofija "kada ne nadjes ono sto trazis uzmi ono sto nadjes" , hm, mozda ces i ti naci ono sto zelis , ali cuvaj se da ne izgubis ono sto ti je bilo potrebno.
Ne mogu , stvarno bilo sta da ti odgovorim, a kako i nisi postavio ovu temu sa pitanjem da li je to u redu ili nije, samim tim nema smisla vise pisati. Ja ti ne mogu pomoci.
 
mmilovanovic:
Oženjen sam a zaljubio sam se u devojku svog "prijatelja". Znam da to nije u redu
ali šta mogu.Naravno svestan sam i toga da čak i kad bi se nešto desilo sve bi bilo samo seks što i nije tako loše . Zamolio bih naročito žensku populaciju ovog foruma da mi pomogne da smuvam ovu ribu i da me ne osuđuje previše jer se svako može ponovo zaljubiti a i kako znate da u vas neko već nije zaljubljen?

Mišo Užice

Ja mislim da si dao dovoljno licnih podataka o sebi da bi neko iz Uzica mogao da te prepozna. Sto znaci :arrow: ovo nije tvoja prica, vec hoces da pustis trac o nekome!
 
I ja sam se tako jednom zaljubila, sticajem okolnosti nisam spavala sa tim momkom, pa me proslo k'o sto mi je i doslo.

Nego, znas da tvoj plan nije u redu ali sta mozes!?!
Mozes da ne preduzimas te akcije koje si zamislio.
Nista ti nece biti...sem sto ce da ti se digne na nju...sto i nije tako strasna stvar...desava se svima...
 
mmilovanovic:
Oženjen sam a zaljubio sam se u devojku svog "prijatelja". Znam da to nije u redu
ali šta mogu.Naravno svestan sam i toga da čak i kad bi se nešto desilo sve bi bilo samo seks što i nije tako loše . Zamolio bih naročito žensku populaciju ovog foruma da mi pomogne da smuvam ovu ribu i da me ne osuđuje previše jer se svako može ponovo zaljubiti a i kako znate da u vas neko već nije zaljubljen?

Mišo Užice



HAhahaha jesi ti ovaj sto je napisao ovo????

mmilovanovic:
Ja sam Mišo. Oženjen sam i grešan jer želim pored supruge
imati ženu za seks koji obožavam. Ako takva nekim čudom
postoji neka se javi a ja obećavam strogu diskreciju koju bih i sam
želeo.

mmilovanovic@beotel.yu :oops:




PA ti bas ne biras!


:D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
c008.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top