Sta bi ste uradili da dobijete sedmicu na lotou?

maja cmicak

Primećen član
Poruka
670
Bah me zanima sta bi ste uradili da dobijete sedmicu. Jedan lik je rekao da bi prvo podmitio firmu da mu daju stan.Zamisli a za te pare moze da kupi celu zgradu. Ja licno ne znam sta bi radila osim sto bih stalno castila drustvo. Uostalom sta ce ti tolike pare ? :confused: Naravno ako nisi u nekom tezem sranju. Pa da cujem sta da radim kad dobijem sedam na lotou? :razz:
 
yeah....shta bi uradili kad bi bili ko oni s tva...pa ne znam qpio bi 5-6 plavusha...da mi svaka lizhe po extremitet...i jedna falus...mislim to je neka klasika a?...

platio bi let mig-om25...3maha burazere...na 22km iznad zemlje...uuuuu jeee...trip all over the place...bacio bi peglu i sve...

qpio bi neka velka kola shto mlogo troshe i neq zhenu koja je trudna...pa kao ovo ono...skrasio se na obali nekog jezera...bela ograda kokoshinjac i sve
 
Reći ću ti šta ću ja da radim kad dobijem sedmicu na lotou, u zavisnosti od visine iznosa
kupiću nekretnine, što stambeni što poslovni prostor i živeću od rente, naravno častiću svoju
porodicu i prijatelje i to ne tako što ću ih voditi po kafićima i restoranima, već svakom po koverat
evrića!
:-D :-D :-D
 
Strela:
Reći ću ti šta ću ja da radim kad dobijem sedmicu na lotou, u zavisnosti od visine iznosa
kupiću nekretnine, što stambeni što poslovni prostor i živeću od rente, naravno častiću svoju
porodicu i prijatelje i to ne tako što ću ih voditi po kafićima i restoranima, već svakom po koverat
evrića!
:-D :-D :-D
Neverovatno,i ja sam bas pre neko vece to isto rekla kada sam pricala sa prijateljima na tu temu.
:lol:
 
ja sam oduvek spavao s tvojim imenom na usnama
ti si oduvek spavala s mojim imenom na usnama
i kuda krenem, tvoja ruka u mojoj ruci
i kada z"elim nes"to da kaz"em, ja kaz"em mi

ljubav, ljubav
ljubav

i svi moji drugovi su odavno i tvoji drugovi
dvojinu su stari Sloveni imali u rec"niku
i kada z"elim da kaz"em ja, ja kaz"em mi
i kada mislim o sebi, ustvari mislim o nama

ljubav, ljubav
ljubav

kako vreme nam prolazi, da, vreme nam prolazi
i dani i noc'i su slonovi na indijskom crtez"u
i boli i boli i boli i boli, boli nas ljubav
i boli i boli nas ljubav, boli nas ljubav

ljubav, ljubav
ljubav

polako dosada mrsi nam kosu i prlja nam ruke
polako dosda gladi nam bore od noc'nog smeha
nas"a imena ... navika
boli nas ljubav, ljubav, ljubav

ljubav, ljubav
ljubav
 
Haha
bane... i to, svakako...

_____
Ne znam šta bih sve radila... Verovatno bih otišla na put oko sveta (...hoću da vidim diznilend), pomagala ugroženim živuljcima (životinjama i ljudima), otvorila butik koji bi proizvodio odeću sa smešnim natpisima (mada ću to svakako uraditi sa ili bez sedmice), i bila bih skormna ...

>>>
 
maja cmicak:
Bah me zanima sta bi ste uradili da dobijete sedmicu. Jedan lik je rekao da bi prvo podmitio firmu da mu daju stan.Zamisli a za te pare moze da kupi celu zgradu. Ja licno ne znam sta bi radila osim sto bih stalno castila drustvo. Uostalom sta ce ti tolike pare ? :confused: Naravno ako nisi u nekom tezem sranju. Pa da cujem sta da radim kad dobijem sedam na lotou? :razz:

Verovatno bi se dugo lečio tim parama...
 
30% dao svojim roditeljima (kad su me ovoliko trpeli)
30% razdelio rodbini (po zaslugama i po tome ko me je koliko smarao)
Od ostatka bih kupio kucju negde...na Novom Zelandu i uzivao do kraja zivota ne razmisljajuci o ovoj yebenoj zemlji i njenim stanovnicima.
Nikad ne bih pisao nikom, vencho se sa miradzikom
Udavachom, kcjerkom nekog gazde...

Pretero sam.
Ignorishi par zadnjih linija

Elem, osnovao svoju porodicu daleko odavde, a decu nikad ne bih ucio ni rech Srpskog.
 
maja cmicak:
Bah me zanima sta bi ste uradili da dobijete sedmicu. Jedan lik je rekao da bi prvo podmitio firmu da mu daju stan.Zamisli a za te pare moze da kupi celu zgradu. Ja licno ne znam sta bi radila osim sto bih stalno castila drustvo. Uostalom sta ce ti tolike pare ? :confused: Naravno ako nisi u nekom tezem sranju. Pa da cujem sta da radim kad dobijem sedam na lotou? :razz:

Progutao bih sve pare, a zatim skočio sa Brankovog mosta... :mrgreen: Ne dam!!! Moje!!! :lol:

Joke. :P Snašao bih se već ja nekako. ;)
 

Back
Top