Afrodizijaci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
HeRoInA_84:
Da li ima istine u tome da mala kolicina alkohola moze da bude dobar afrodizijak? Koje pice najbolje sljaka? Gde je granica kada alkohol pocinje da deluje negativno po tom pitanju?

Moze da bude afrodizijak ali ne mora da znaci.Kod mene alkoholno pice,alkohol u krvi samo pojacava osecanja,ako se smejem pocinjem da se smejem tri puta vise a ako sam tuzna pocinjem da placem....Negativno kod mene nema,samo pojacavanje onih osecanja onako kako se vec osecam.A kad popijem na primer 4 case vina,ja vise jednostavno ne mogu da pijem,znaci prinesem casu ustima i ne mogu,tek kasnije u toku noci mogu jos,tako da se ja nikad ne napijem zato sto mi se sama postavi ta granica ka dvise ne mogu,i nema glupiranja i blamiranja kao sto se neke devojke napiju pa to bude mnogo ruzno.
 
luckastalutkica:
Moze da bude afrodizijak ali ne mora da znaci.Kod mene alkoholno pice,alkohol u krvi samo pojacava osecanja,ako se smejem pocinjem da se smejem tri puta vise a ako sam tuzna pocinjem da placem....Negativno kod mene nema,samo pojacavanje onih osecanja onako kako se vec osecam.A kad popijem na primer 4 case vina,ja vise jednostavno ne mogu da pijem,znaci prinesem casu ustima i ne mogu,tek kasnije u toku noci mogu jos,tako da se ja nikad ne napijem zato sto mi se sama postavi ta granica ka dvise ne mogu,i nema glupiranja i blamiranja kao sto se neke devojke napiju pa to bude mnogo ruzno.

Tako nekako i kod mene funkcionise... :D
Valjda ce sada neki shvatiti zasto sam postavila ovo pitanje... :evil:
Cisto me je zanimalo ima li jos kakvog dejstva, osim sto pojacava trenutna osecanja...
 
Najjači afrodizijak za mene je miris muškog tijela ( da se razumijemo ne smrad i ne od svakog muškarca ), onaj koji osjetim dok sjedi blizu mene, u prolazu ..... mmmmmm... odmah osjetim trnce čim pomislim na to. :oops:
 
Slazem se Luna. Ono shto sam ja isprobala i shto je ostavilo utisak je salata od celera i caj od djumbira, karanfilica i cimeta. Imam jos recepata pa isprobavam kad me ne mrzi. Kazu za kacamak .. dobro, kukuruz je zdrav i treba ga jesti, ali na mene ne ostavlja utisak.
 
:lol:
Ja sam za tebe ranije mislila da si herolna.
ROLNA.
Dok nam nisi objasnila da si Heroina. :-D

eee, koliko sam se samo trudila da vam svima objasnim tu kombinaciju velikih i malih slova... :lol:
ali dzaba, ostadoh ja rolnica... :lol:

jao, ponovo se osetjam mladom i naivnom, kao onda kada sam doshla ovde... :lol:
ozivela su sva setjanja... :lol:

btw, udrimo sad po chatu, mozda i zatarabe ovu temu... :lol:
 
Pa shta cu .. tu sam svoj na svome :)

Ma daj .. toliko smo se skapirali da nismo razmenili 10 recenica u dijalogu .. nego sam mu se bila lepo uvalila glavom u krilo, on me mazio, mazio .. pod glavom je bilo sve tvrdje ... na to nikako nisam ostala ravnodusna ... a zatim sam bila iznenadjena golemninom, a to se ne propusta :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top