kako da provalim neciju yahoo mail sifru

redhell9:
cao carevi nadam se da mi mozete pomoci.znam da postoji nacin da se provali necija sifra tj password na yahoo mail-u, jer sam to jednom video na nekom forumu i celo uputstvo o tome...Ako neko zna kako da to uradim voleo bih da mi pomogne jer mi je bitno.. unapred hvala...
E moj care....
Kako bi bilo da malo odes do necijeg stana, lepo provalis, uzmes sta ti treba...
Ili da mu krades postu iz sanduceta. Ili jednostavno da mu otmes na ulici sta god imao kod sebe...
Pa jel' znas ti da je to KRADJA, LOPOVLUK i BEZOBRAZLUK sto trazis?
Lepo razmisli...
 
nema sanse. pazi ja sam jednom prilikom provalio jednu sifru ali pomocu mozga, znaci poznavao sam osobu i na osnovu toga sam sklopio sifru i pogodio i rekao joj da je promeni jer je lako provaljiva.
Postoje uputstva na forumu ali su sve to stare stvari i rupe koje su odavno zakrpljene.
Drugim recima samo ako si pravi baja haker ili inteligentan (kao ja) :) mozes da provalis sifru
 
I ranije sam imao prilike da vidim da se ljudi (bas na ovom forumu) raspituju o takvim stvarima, kako pokrasti nekog.
Nije mi jasno sta bi tvoj nos trebalo da trazi u necijem inboxu... Sto je codemaker napisao, moga bi i u stan da mu upadnes.

Nego, kada vec volis da se zaminas sa tim lopovlukom, ajde lepo ostavi svoju adresu, koju svakodnevno koristis, a neko ce se vec naci da tu hakuje nalog... pa ce to lepo, pored poste koju ti nadje, objaviti ovde.
 

Back
Top