MUSKE FANTAZIJE !!!

Seks sa mojom školskom je bila jedna fantazija (mada fantazija se čini mi se više upotrebljava kad više puta zamišljaš i sanjariš o nekoj situaciji).

Seks sa mojom profesorkom je takodje bila jedna fantazija (sad sam u mogućnosti da je realizujem , ali mi sada to nije fantazija)

Nisam imao one fazone sa doktorkama, valjda zato što su mi prve devojke bile medicinske sestre.
Mislim da nešto treba malo duže želeti da bi ti to postalo fantazija, a ako to relativno brzo ostvariš ili zaboraviš onda to nije fantazija....

E, da. Volim kad oboje znamo da smo pali , a produžavamo agoniju, kad se tresemo od želje da se pokidamo , a opet pronalazimo nove načine da učinimo vreme interesantno i uzbudljivo dok to ne učinimo.....
 
pa ja kao volim plezhr spajst vit pejn...kozha i lanci baby...pa ko izvuche deblji kraj

s dve..s tri s pet zhena istovremeno...dosta vaginalnog sekreta....zhivio vaginalni sekret !

kao tretja fantazija...ne znam...da ***** drvo?...uuuh drvooooo pa kao samo lupkash testisima o koru...uuuugodno kolko mosh zamisliti...al to nije fantazija....TO JE STVARNOST !
 
1)Skoro sam"otkrio" slatku pavlaku kao veoma prijatno picence...napunio bih kadu njome i strpo neku mladu damu pa poceo da srcem i lizem
2)Ima jedna professorka iz vremena srednje,nije nesto al onako-mladja i bila je bas nadrndana na mene,izbacivala me sa casova kad zakasnim(samo par minuta 2 puta)a ja bio fin i dobar decko...mislim da je kod nje tu necega bilo vezanog za mene...a bas je bila i stroga ...i sad ja tu dodjem...mislim,klasika.
3)Jedna moja komsinica,sve na svom mestu,za kres semu u liftu...ne bi bilo lose da nije mnogo opicena u glavu,tako da ovo ostaje samo u okvirima fantazija fantazije
 
Opet sex, izgleda da zene nemaju da nas pitaju nista drugo osim sexa...

1) sex sa dve lepotice
2) facial
3) Ja striptizer u nekom baru samo za devojke gde se takmice koja ce pre oralno da me zadovolji :razz: I sto je najgora takva mesta stvarno postoje, samo ja ne znam kako da se zaposlim tamo :(
 
E da je to u Srbiji odmah bih ja otisao, ali to sam video jedino u London i Njujorku...
Da imam pasos i para za kartu u jednom pravcu, sigurno bih otisao, jer 99% sam siguran da bi me zaposlili :D
 
moze ako nije to sto i ja imam..zurka na brodu..5 stripera i 20 raspomamljenih prezgodnih devojaka(oko 17-18 god)..neka ekskurzija sta li...tush na bini...pushenje...hebanje...grupnjak sto te nema...sve sam patila dok sam gledala :wink:
 
nije to ovo je u nekom klubom, i ima svakavkih zena pa i onih ruznih i debelih i matorih ali ima i extra komada :razz:
Evo bash cu da ostavim link do glavnog sajta, uz


upozorenje samo za starije od 18 godina
ADULT CONTENT

http://cheaters.uncovered.com/
girls01-07.jpg

eto to mi je fantazija da ja budem taj strptizer :razz:
 
nikodim:
Nije valjda i ona nekako stigla na ovu zuVku.
Ili je to neki san o perverznoj hemicarki u akciji?

Aha,u sadasnjem njenom zivotu je nazalost musko.
Nije fora sto je perverzna vec sto je hemicarka fizicarka sa kojom vredi komunicirati
i opstiti se na druge nacine.
Treba biti sa nekom zenom koja zna ono sto ti ne znas.
 

Slične teme


Back
Top