james blunt

To onaj sto se kao skida na snegu...pa onda skoci u ono..... otkacio sam kad sam cuo pesmu... cekao sam na MTV samo da ga cujem....da se posteno ismejem refrenu.....

Cudoh jos jednu....u principu los mi taj njegov glas....i pesme....al' ima pojedinih delova koji ne zvuce lose,i nije mi jasno zasto stalno ne peva takvim glasom nego se glupira....
 
Jel to onaj "You`re beautifull nja nja nja......"
Ma ne dopada mi se uopste.... mada mozda i nemam pravo da sudim posto nista drugo od njega nisam cula (nisam ni ovu pesmu odslusala celu, ali neverovatno kako ga uvek vidim kad menjam kanale i dodjem do MTV-a. Neko ga tamo bas voli......)
Ma sav mi je nekako pi*kast :oops:
 
Bio je na Kosovu,potpuno nebitno i vrlo kratko;meni se dopada njegov nacin interpretacije i prezentacije,pesme su mu dobre,podseca na Coldplay.......emotional Britpop...
 
lepo je pochelo, pomislio sam da cju jedini da kazhem da previshe kmezi :D

znachi: stenje, kmezi, njari, plache, ali nije za baciti.
dodje ti curica, ti pustish njega ;) ona se raspekmezi sa njim, a onda stupa Toma zdravkovicj na delo i "ona plache, ja je nezhno ljubim" :D
 
Ne volim ovu modu gde muski vokali pevaju kao da su se uvatili za muda i toliko stegli da im je glas postao tanuuuuuuuuuusan. Jel si musko ili kastrat? Pevaj, bre, ko musko onda!

Mada... Gud baj, maj LAVOR je stvarno bila osecajna pesma i puna duhovnih vrednosti... prikaki mi se svaki put kada ej cujem, dakle, vrlo je korisna.
 
DeteSunca:
Led Zeppelin, Deep Purple, Guns n Roses,... svi oni pevaju kao da si ih uhvatio za muda, ako ćemo pošteno

Tacno, pevaju. Zato ja njih i ne slusam preterano. mislim, respect za sve njih, kavlitetni su, obelezili su istoriju muzike, sjajni su i dobri, al' ne mogu....
Ovde bih mozda izdvojila Gunse... Njih slusam. Ali oni su imali Slasha... I Blunt bi dobro zvucao da Slash svira sa njim... (ne kazem da Vilijam nista ne valja, fino je to momche, ali eto...)
 
DeteSunca:
Led Zeppelin, Deep Purple, Guns n Roses,... svi oni pevaju kao da si ih uhvatio za muda, ako ćemo pošteno

pa pevaju...i naravno...
2801b.jpg
Ovo je Slash s'njim btw... ;) :p :-D
Meni je bolje kad imaju veci raspon i kad pevaju visoko, a svidja mi se You're beautiful ... 8)
 
Zvezdica:
Tacno, pevaju. Zato ja njih i ne slusam preterano. mislim, respect za sve njih, kavlitetni su, obelezili su istoriju muzike, sjajni su i dobri, al' ne mogu....
Ovde bih mozda izdvojila Gunse... Njih slusam. Ali oni su imali Slasha... I Blunt bi dobro zvucao da Slash svira sa njim... (ne kazem da Vilijam nista ne valja, fino je to momche, ali eto...)
I ja bi ih izdvojio, ali tako što se oni ne mogu porediti sa ostala dva. Zeppelini i Purple su profesori muzičkog za Gunse...
 

Back
Top