Ljudi, moze se i dodatno zaraditi, samo ako to zelite...

Nisam mislila nikoga uvrijediti, a ti si izgleda jedva docekao da se nekome dobro "nagovoris". Zalosno je da ti procjenjujes ljude preko 1-2 poruke na Forumu. I ja imam tkz."siguran" posao, ali, ukoliko mi se ukazala prilika da dodatno zaradim, zasto ne!? To sam zeljela da podijelim s ostalima na Forumu i da dokazem da svi ti oglasi na netu nisu za odbaciti. A to sto se malo ljudi javlja, samo je dokaz da smo izuzetno lijen narod, i da bi najradije sjedili kod kuce i cekali da im neko dodje na vrata i moli da rade.
I jos nesto, ruzno je da necije teme nazivas "filozofiranjem". Ako ti ne odgovara, potrazi neku drugu temu.
 
jaca70:
Vjerujem da nikada nisi pokusao zaraditi koju paru, a kukas kako bi je bilo dobro imati.
Dok ti smatras da je to filozofiranje, ja radim i zaradjujem vise nego solidan, dodatni novac.

Vidis da si ti mene ocijenila. Nego, ne zesti se ;) Mene ne zanima zarada sa interneta a poenta je da, ako znas nesto dobro, to podjelis sa ljudima na forumu. Mozda si nasla nesto dobro sto niko nije. A simpaticna si kad se ljutis ;)
 
jaca70:
Najmanje ljudi zaradjuju u svojim, drzavnim firmama. Najsigurnije jesu, ali sta je danas sigurno?! Hvala Bogu pa je internet krcat kojekakvim biznisima, pa probajte. Ima ih, naravno, glupih do besvijesti, ali ima i onih postenih, radi i zaradi. Nista od kukanja, bacite se na pretragu i sigurno cete naci nesto za sebe.

čitam jaco čitam
baš zato i pitam
daješ bojim se lažnu nadu mnogim nesrećnicima bez posla i para... a to njie lepo.

uostalom ovo nije pordforum oglasi tako da su razni komentari o svakom poslu sasvim ok ...
 
Gigule,
ne dajem ja nikome, nikakve lazne nade niti obecanja. Ne razumijem zasto to neko smatra sektasima ili kako vec nazva onaj "marinkoco"... u cemu je problem ako sam pronasla posao u kojem sam uspjela i to zelim ponuditi svima kojima posao i novac treba (a reci mi kome ne treba). Vec mi se javilo nekoliko clanova foruma, kojima sam objasnila o cemu se radi, a na njima je da li ce taj posao da rade.
Ljudi, ovdje niko nikoga ne prisiljava ni na sta. Samo onome ko zeli dodatnu zaradu, zelim ponuditi nacin na koji sam ja to uspjela.
U cemu je problem?????
Ko smatra da su svi poslovi preko interneta gubljenje vremena, super........ to je njihovo misljenje.
Ali, vjerujte, ima i onih koji zele da probaju, pa Boze moj! Nekome to uspije, nekome ne. Ali ih poslije bar ne grize savjest da su mozda mogli i uspjeti, da su probali.
Zar nije tako?!
 
ja ne znam ali ocu da se zezam pa ako imash neki tekst daj : )))
mislim autorizuj g ai to ocu da smishljam melodiju onako bez veze...pa ko zna shtao ispadne

jao mozda i znam ! mozda, raspitacu se..je l pop-rok muzika u pitanju

e....de su ti ljudi..svi su nestali !!!!! ovi shto su trazili posao
mislim...toliko o bezbednosti
 
jaca70:
Obozavam ove komentare, a nemaju pojma o cemu se radi!!!!

chuj curo, znam ja o cemu se tu radi, i cenim razne metode marketinga (navlacenja u tvom slucaju), samo mi idu debelo na ochin ovaki naslovi gde se, eto bash ti, pojavljujes kao neki mesija koji ce nas sve jadne ovcice spashavati od svakodnevne besparice tvojim specijalnim cudotvornim kremama ili nekim lekovima protiv celavosti......

Ljudi, moze se i dodatno zaraditi, samo ako to zelite- kazes coveku da preskoci tvoju temu, a stavljas naslove kao da si glavni urednik kurira. Stavljaj tvoje poslovne ponude u oglase za zaposljavanje, ili postavljam pitanje odgovornima u krstarici da l;i bih i ja mogao da pocnem ovaj forum da tovarim oglasima moje firme???????
 

Back
Top