+ABONOS+

Poruka
2.244
ne verujem da je ovde bila tema o bendu,
tako da samo me zanima da li bar neko odavde gotivi abonos?
imam njihov prvi i jedni album abonos koji je odlican a i slusala sam ih par puta na svirkama..prilicno su originalni i super su..
definitivno jedan od nasih boljih bendova(mislim na ove novije)..
a i textovi su im isto vrlo pametni :) i zanimljivo je sto pisu istovremeno i na engleskom i srpskom,ima i jedna pesma gde upotrebljavaju latinski..pa je atmosfera u pesmama odlicna..
a najjaca pesma - DUH PREDAKA . ..
izgleda da se uskoro ocekuje novi album..posto su na prosloj svirci svirali dosta novih pesmica..
 
pa jeste... ali to je zato sto smo bez ideja, uopste nemamo neki rock, metal bend koji je zanimljiv. Tj. da je stvarno kvalitetan u smislu ideja, kreativnosti. Pojavljuju se samo vec vidjene stvari... Nista novo. E , za takve mi nemamo bas para. Zato jedna Alogia nece uspeti u inostranstvu (iskreno se nadam da gresim) bas zato sto takvih bendova ima na stotine... A u stranim zemljama se sve vrti oko aranzmana, produkcije, profesionalnosti. Nezavisno od zanra. Zato kad takav , vec vidjeni, bend izadje na trziste on izgleda kvalitetno.
 
behemoth:
pa jeste... ali to je zato sto smo bez ideja, uopste nemamo neki rock, metal bend koji je zanimljiv. Tj. da je stvarno kvalitetan u smislu ideja, kreativnosti. Pojavljuju se samo vec vidjene stvari... Nista novo. E , za takve mi nemamo bas para. Zato jedna Alogia nece uspeti u inostranstvu (iskreno se nadam da gresim) bas zato sto takvih bendova ima na stotine... A u stranim zemljama se sve vrti oko aranzmana, produkcije, profesionalnosti. Nezavisno od zanra. Zato kad takav , vec vidjeni, bend izadje na trziste on izgleda kvalitetno.

Delimicno se slazem...Alogia je vec na prvom albumu zvucala kao da im je ponestalo dobrih ideja...Dzaba ti harizma ako nemas dovoljno ideje i inspiracije.Jos jedan problem kod nekih nasih bendova je i jezicka barijera...Nikada mi nije bila jasna ta logika npr. ako pevamo na engleskom bicemo manje popularniji...Svaka cast pojedincima,ali i laik zna da bendovi ciji su textovi pisani na engleskom imaju bolju prodju kod stranih izdavackih kuca.Opet,kako god okrenes,moramo da se prilagoimo zapadu...
Cini mi se da u poslednje vreme ima puno dobrih,novih bendova koji puno obecavaju sto je sigurno dobro.
 
Fency_Killer:
Delimicno se slazem...Alogia je vec na prvom albumu zvucala kao da im je ponestalo dobrih ideja...Dzaba ti harizma ako nemas dovoljno ideje i inspiracije.Jos jedan problem kod nekih nasih bendova je i jezicka barijera...Nikada mi nije bila jasna ta logika npr. ako pevamo na engleskom bicemo manje popularniji...Svaka cast pojedincima,ali i laik zna da bendovi ciji su textovi pisani na engleskom imaju bolju prodju kod stranih izdavackih kuca.Opet,kako god okrenes,moramo da se prilagoimo zapadu...
Cini mi se da u poslednje vreme ima puno dobrih,novih bendova koji puno obecavaju sto je sigurno dobro.
Mozesh pevati na kom hocesh jeziku- ako imas dobru ideju: prolazi.
Abonos jesu dobri, ali im ponestaje malo originalnosti. Ja sam chula samo par pesama i prijatno mi je da ih slusham.
 
Nisu nista izdali,pola clanova je otislo iz benda i taako.. VAljda ce uskoro biti necega,ali imam osecaj da ce da bude sranje,posto su svi dobri clanovi otisli..

Meni su ok,gotivim par pesmica tipa "Kapija Nava", "Duh Predaka", "Bog mraka"

Ali ne gotivim bas nesto takvu vrstu metala,tj. gothic... :)
 
trenutno me drži Choir of the Ancient Kingdom...obožavam ih i jedva čekam novi album!
čuo sam da je novi singl Urlik bolji od svih stvari koje su do sada uradili...nadam se da ću se što pre uveriti u to.
 
Jednom prilikom su svirali pre nas na nekoj grupnoj svirci 202-jke i onaj debeli gitarista je hteo da me bije jer sam ga zezao celu noc...ne volim tu muziku ali su dosta dobri muzicari!
 

Back
Top