NFL-da li neko prati-NFL

I meni je bio nejasan, ali ako STVARNO naucite SVA pravila, siguran sam da ce vam biti mnooogo zanimljiviji, onda shvatite i zbog cega su toliki prekidi. Kada me je prijatelj iz Amerike uputio u sve detalje, odlepio sam za NFL - om .
 
Isti slucaj je i samnom...
Inace ako budes bolje gledao shvatices da uopste nije tako spor. Za pojedine pozicije se zahteva izuzetna atletska sposobnost. Pojedini igraci imaju preko 120 kila, trce pod punom opremom 100 jardi(90 metara) za 10 sekundi(ili manje) i imaju imaju izuzetnu kontrolu nad loptom...

Huge vide li Rose Ball i ono genetsko cudoviste Vince Younga iz Teksasa?
 
Prvo da kazem da mi je drago da se nasao neko ko prati "flag football" sto je zajednicki naziv za sport koji u Americi zovu "americki", u Kanadi "kanadski" itd. Da budem iskren nisam ispratio Rose Ball, ali pokusavam da prikupim sto vise informacija o NFL europe, mada je tu samo pet klubova. Urose, da li postoji neka liga koja traje i moze se pratiti u periodu posle Super Bowla XL, do sledece sezone. Sta da radim bre bez utakmica do tada. Da li ce Vukovi definitivno ucestvovati u tom zajednickom takmicenju sa Madjarima i Slovencima? By the way, nass Mrvica, a sada ga u St.Louisu zovu Traktor, trenutno igra za St.Louis college, i ima 160 kila. Mislim da igra desnog garda, i kazu da ce za dve godine verovatno dogurati do NFL-a.Pozdrav.
 
pre je na DSF-u bila nemacka liga americkog fudbala koja je najjaca u evropi ali mislim da se vise ne prenosi. Mene vise sekira sta ce biti sledece godine sa NFL-om na 3k. Kako stoje stvari 3k se prodaje i nista od prenosa :(
 
Dosao sam nekim privatnim kanalima do Golalica s 3K, on kaze da ce u svakom slucaju biti prenosa sledece godine, samo je pitanje pod kojom firmom. Najverovatnije ce to biti SBB kablovski sistem, mozda cak i oni kupe 3K, ali on tvrdi da ne treba da brinemo i da ce prenosa sigurno biti. Narocito zato sto je sve vise zainteresovanih oglasivaca za prenose NFL-a. Da li je na bilo kom satelitskom kanalu moguce gledati neku evropsku ligu dok je pauza u americkom prvenstvu?
By the way, ja sam fan Patriotsa, ali i Coltsi i Patriotsi su nam izduvali ove godine. Za koga navijas u Super Bowlu?
 
evo da se javim cisto da obogatim temu... pratim NFL od kako treci kanal prenosi utakmice i zaista sam se odusevio sportom, iako sam imao velike rezerve ranije prema njemu...

inace, navijam za Chicago Bears... i to od one utakmice kad su preokrenuli minus od dva poseda u svoju korist za samo dva minuta...
 
...čini mi se da je bilo kraće...pedesetak sekundi...nisam mogao da verujem svojim očima! I navijači koji su posle obećali da neće napuštati stadion pre kraja! Hahahaha...! Stvarno, šta ćemo posle petog februara...?
 

Back
Top