ZIVOT JE CUDO

Ima zenski
c008.gif
 
da pravi nachin dozhivljavanja zhivota...poput jajeta...ti si zhumance...a belance je zhivot...a ti si u sushtini samo jaje...

rimuje se jaje s tvojim naslovom...podsvest neka a?...dobro rimuje se mu.do al kao u glavi znam da nije pristojno da te nasadim jer kao treba da se ponasham...kao krenem da razmishljam neshto mudro o zhivotu...i ispadne poredjenje s jajetom...el ja sad znam da dozhivljavam zhivot?...kao mogu da ispratim mozak a kao mozak ti daje dozhivljaje pa kao ja razumem?...zhivot ti je kao parizer...mislim tu je a nedoqchiv...zahto parizer gomili nechega mlevenog?...mahom odbachenih delova zhivotinje...to ti je zhivot...sve i svashta pa josh samleveno...a zove se parizer...mislim zashto parizer?...parizhani to smislili?...dal naziv recimo u madjarskoj aludira na pariz?...kako oni to dozhivljavaju?...zhivot je bivstvovanje...vremenski razmak od rodjenja do smrti...kakav parizer shta to seresh?...
zhivot je planinski potok a ti si kamen na dnu istog...ne to bi bilo vreme...ali i zhivot teche on u sushtini i jeste vreme...u je...zabagreo sam bolje da prestanem...
 
nekima bas prolazi .. gledam ih i ne mogu da se nagledam ..upregnuti kao konji ,,samo rade .i nista ne vide, osim puta .kuca-posao ..jedva cekaju da dodje prvi u mjesecu . da se kurtalisu racuna.a ono Bum .pa opet prvi u mjesecu ..pa Bum .. nista ..i tako taj zivot prodje .. bezveze
 
Zivot je cudo, a mi smo cudaci.
Ali internet je prevazisao cudovisnu prirodu zivota.
A SAD OZBILJNO:
RADJANJE JE ZAISTA NAJVECE MOGUCE CUDO, I ONAJ TRENUTAK TIŠINE PRE VELIKOG PLACA-JE TRENUTAK NAJVEĆEG NEIZVESNOSTI I STRAHA
 
Zivot je sranje zato sto neko drugi odlucuje o njemu....Ljudi unesrecuju jedni druge i to generacijama...Razmislite samo koliko miliona ljudi je unesreceno tim sto je rodjeno...I sad kao treba da postoji zivot zbog 20% ljudi? Zivjela atomska energija i prirodne katastrofe(kataklizme)....
 
-Zivot...
...glupave li teme...al ajd da kakam...kaka mi se...Simpatichno bi bilo povezati "zivot" i "kaku"...
...imao bi puno "materijala"...necu...

...Zivot e lep - samo...ako...ga...ne...promashish...(i mesto, i vreme, i planetu, i galaksiju i id u ...)...
...A ako ti se to desi...dodjesh na...svashtaru pa kakash...

...Upoznah, mnogo ljudi, misle...zive zivot...uzivaju...Primetih da su poodavno umereli...
...samo, josh ne znajaju...

........................"chudo...no"..........ebg......zavrshih ono shto zapocheh...heh...ajd sad....
 

Back
Top