hoce li meni dati diplomu

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
ili neki beneficirani radni stayh mislim dosta sam se napisala ovde.

ma mogli bi i platu kao nekom ratniku

ne ynam ovo je samo smaranje mislim da mi treba neki ban

ne shalim se. a yasto samo ja neko je imao i kvalitet a ne kvantitet

hihihihih ovo se yove zlica...

e smislila sam yanimanje u kockarnicama postavite jednog lazhnog koji kao vatreno igra, i stalno gubi,m dobija, a pri tom mu je strava kao uziveo se...da prima raju

ja cu ovo da obrisem....nerivram samu sebe dosla sam ovde po shecer...ne valja previse secera.... volela bih da osetim kako me neko mrzi a bezim od toga...ubice me...

da li imate nekad takav osecaj
___

ne valja kad vas vole...a ja nikako da budem prava

prenemaganje :)

u stvari ima nas vishe a sad mislim da sam jedina valjda ce neko da doskochji da mi to objasni nemam pojma sta sad radim
 
da al...ti imash kreditnu karticu u banci...pa kao mozhesh kolko otjesh d uzimash...

Spermbank.jpg
 
?:
ili neki beneficirani radni stayh mislim dosta sam se napisala ovde.

ma mogli bi i platu kao nekom ratniku

ne ynam ovo je samo smaranje mislim da mi treba neki ban

ne shalim se. a yasto samo ja neko je imao i kvalitet a ne kvantitet

hihihihih ovo se yove zlica...

e smislila sam yanimanje u kockarnicama postavite jednog lazhnog koji kao vatreno igra, i stalno gubi,m dobija, a pri tom mu je strava kao uziveo se...da prima raju

ja cu ovo da obrisem....nerivram samu sebe dosla sam ovde po shecer...ne valja previse secera.... volela bih da osetim kako me neko mrzi a bezim od toga...ubice me...

da li imate nekad takav osecaj



___

ne valja kad vas vole...a ja nikako da budem prava

prenemaganje :)

u stvari ima nas vishe a sad mislim da sam jedina valjda ce neko da doskochji da mi to objasni nemam pojma sta sad radim





..ja neznam da li sam 50% tvojih postova razumela...ukljucujuci i ovaj....jedino sto mogu da procitam su tvoji neprekidni monolozi u stilu biti ili ne biti??? :confused:
 
meni nekako svejedno shto si diplomirala, je l si imala ravnu kapu...a ne to je u americi. ali dobro je, znaci neko sa foruma je napredovao u zivotu i nije dzabalebario. kakva karijera te ceka da li ces sad da ides kod advokata ili ces da prodajes burek.
ili ces da budes sudija.
ja necu nikad diplomirati?

ma ne bi, usrecilo bi me da mi daju platu, mada i ne bi, onda bi me lincovali

amfibijo poslusala sam te ali ne znam da li primecujes prosvetljenje tj da li je savet dao efekta odnosno ta radnja.
 
Diploma zna da bude prilicno glup papir...nekako krut i ruzan...A plata,...eh plata...imam diplomu al plate nidje...E da ona diplomska kutija nije losa...jos kad ne bi pustala vodu mogla bi biti vaza...a ovako...ne znam cemu to sve sluzi a jos i ne radi...
 
Hihihi :D
Diplomirala sam ja jos u februaru 2005, i uzela uverenje, nego je jednom godisnje, na Svetog Savu svecana dodela diploma. :lol:
I radim kod advokata jagodo...jos od juna... :D
Al' dobro, sad je pravo, kad sam se pohvalila na forumu i kad imam sta da uramim i okacim na zid. ;)

U svakom slucaju HVALA SVIMA OD SRCA, bas ste me prijatno iznenadili . Po cmokic. :*

P.S. Zvini jagodo. Sto se diplome tice zasluzila si da budes bar pocasni clan Krstarice ili ambasador lose volje...'ocu reci ambasador dobre volje, pardon. :P A u poznijim godinama bi Boza mogao i da dodeli nagradu za zivotno delo.
 
@S_K_V_O
Dakle radis kao advokat... daj da te iskoriscavamo, malo. :idea:
Ima problem sa komsijama (ozbiljan problem), oni nisu normalni, mislim da su kreteni. Kako se to moze izleciti, pravnim putem naravno.
Postoji li izveni komadic zakona koji te moze zastitit od preglasnih komsija, a da to nisu drugovi "organi" (mislim na mi-mi-mi-mi-miliciju).
Dakle, tuziti odrati do gole koze ili tako nesto.

OK, jasno je da ovo nije tema... ali muke su to ljudi. :|

Zamolio bih te da uzmes u obzir, kao olaksavajucu okolnost, cinjenicu da sam ti prvi cestitao. :mrgreen:

Unapred zahvalan...
Tuzni komEsija :cry:
 

Back
Top