Drustvene igre

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Dok se nije aktivno koristio komp vec ga je samo poneko imao mislim da su drustvene igre bile jako popularne...Ja sam npr volela da igram remi ili jamb pa sam sa drustvom znala tako i jutro da docekam...Stvarno su bile to lepe veceri... Igrate li vi ponekad karte ili neku drugu vrstu igre...Sta je sada aktuelno....bas me zanima...
 
ne bash retko...to nekad, za vrme rata, na moru...

shta znam u nekim krugovima je preferasn popularan...to bi mogla da znam ako ocu da budem pravi inzhenjer... a to je valjda blisko bridzu...to vole i matematicari mislim
ne znam mnogi se primaju na pref..to je za 3

postojii kanasta
 
Da,da,za vreme rata svi smo igrali karte i jamb

Al ovako bas i ne volim jer nema sanse da se ne naljutim ako izgubim/gubim (a to je,ruu na srce,retko ;) ) i necu da nastavim. Ako mi neko kupi Madridski bulevar na Monopolu katastrofa ziva. Volim da sama sa sobom igram Monopol.
Pored moje nenormalne zelje da uvek,u svemu pobedim veoma je nezgodno sto NI,AD ne varam.
Nisam za drustveno nesto,narocito ne igre (okretne :lol: )
 
evo nekoliko karata...

circu_dimir_lobotomist.jpg

boros_guildmage.jpg

gaze_of_the_gorgon.jpg

glimpse_the_unthinkable.jpg
 
Ja sam volela da se igram sve dok nisam ukapirala koliko su ljudi tuzni kad izgube i kako se nerviraju,i koliko ih povredi kad im se smejem zbog toga,kad sam ukapirala kako retko ko i obicnu igru shvata kao igru,i onda je to prestalo da me zanima.Jednostavno mi je degutativno,neukusno kad vidim kako se neko nervira zbog igre.Kad se neko igra a ne nervira se onda volim da igram jamb.
 
...ma upropaste me skroz,ali ja sam pametniji....hehe...pa se vadim na foru: "tata je danas extra umoran,a i bas ste mi slatki dok pobedjujete"...i tako...
...za sada prolazi...
 
Karte...Remi narocito...Dodje period kad igramo svaki dan, ali bas dugo nisam...
Onda tablici u manje..ali samo sa odredjenim drustvom...
Ma volim te drustvene igre, obozavam ih, ali niko vise nece da se igra, kao odrasli su, a svi gledaju crtane filmove :roll:
 

Back
Top