prevara...

@Vanesa

Zainteresovan član
Poruka
192
Znam da je tema vec bila,ali bas bih zelela da cujem neke dozivljaje od vas,kako ste saznali,posumnjali,uhvatili,decka/devojku u prevari?Ajde pisite ali iskreno.Tema je ozbiljna
 
@Vanesa:
Znam da je tema vec bila,ali bas bih zelela da cujem neke dozivljaje od vas,kako ste saznali,posumnjali,uhvatili,decka/devojku u prevari?Ajde pisite ali iskreno.Tema je ozbiljna
pa obicno se kaze "kad cackas mecku..." Zadnja devojka ili zena sazna ono o cemu vec i vrapci pricaju...sve zato sto nece ili ne zeli da vidi...Pomislim nekad koliko je bolelo ne to sto je bio sa drugom vec sto me gleda u lice i laze...a u lazi su kratke noge...Rastanemo se na nedostojanstven nacin...
 
Ona mi je sama priznala, a ona mene uhvatila pomocu mobilnog.
Zavisi da li je prevara jednokratna, tada se teze sazna a ako je redovna pa jos sa istom osobom, e za to il` treba da si majstor ili da ti je devojka ekstra glupa....
 
@Vanesa:
Znam da je tema vec bila,ali bas bih zelela da cujem neke dozivljaje od vas,kako ste saznali,posumnjali,uhvatili,decka/devojku u prevari?Ajde pisite ali iskreno.Tema je ozbiljna
Nisam ni jednog decka uhvatila u prevari,za sada.Mozda me nisu varali,a mozda su to i vesto prikrivali!
 
Nazalost imala sam to ruzno iskustvo, videla sam mu sliku u telefonu, budala slikao je u brusu, neki odvratni zeleni , ona neka blajhana plavusa.... Pokusao je da se izvuce sa pricom "otkud znas da mi nije drug poslato?" .. Budala...a znam jer mu je nov telefon i jos nismo bili stigli da namestimo podesavanja za mms...Elem, puklo je jako i snazno, kao i moje srce, jer ja varala nisam,...a i necu...Nedostaje mi neizmerno ali zivot je takav,... ima raznih bezosecajnih budala...
 
BigBrother:
Ona mi je sama priznala, a ona mene uhvatila pomocu mobilnog.
Zavisi da li je prevara jednokratna, tada se teze sazna a ako je redovna pa jos sa istom osobom, e za to il` treba da si majstor ili da ti je devojka ekstra glupa....

nemora ženska ili tip biti extra glup da bi je/ga varao redovno.....
važno je kako i koliko dobro to skrivaš....
evo ja znam slučaj gdje on nju vara već dvije godine sa istom ženkom....a ona i dalje ništa nesumlja....dapače,mislim da bi ruku u vatru stavila za njega da je vjeran
 
Nadam se da me decko ne vara, mada sam jednom posumnjala, ali verovatno lazna uzbuna, ma ko zna.
Znam 2 slucaja gde zene varaju svoje muzeve, a oni ni malcice ne sumnjaju. Te paralelne veze kod njih 2 traju vec nekoliko godina. Ne znam kako im uspeva
 
Da takve primere za paralelne veze znam, imam druga koji ima devojku 100 godina, ali i jednu koju vidja vec godinama jednom, dvaput mesecno. Kaze super se kapiraju i u seksu i u prici. Nikada nije njegova devojka za to saznala. Cak ima i drugi telefon, i broj za nju, mozda i za jos njih ja to vec ne znam
 
Nista mi nije jasno, ova koju ja znam inace koleginica, ta vidjanja obavlja na pauzi (koju produzi jedno 2, 3 sata), a posle toga se cuje sa muzem, kao duso gde si sta ima, bas sam se danas naradila.
 
Mislim da mnogi flertuju,pa to preraste u nesto vise ako vredi,i da to prija ako imas stabilnu vezu ili brak,ali treba imati meru....ispricacu vam konkretno ako vas interesuje....
 
@Vanesa:
Znam da je tema vec bila,ali bas bih zelela da cujem neke dozivljaje od vas,kako ste saznali,posumnjali,uhvatili,decka/devojku u prevari?Ajde pisite ali iskreno.Tema je ozbiljna
Pa desilo se, nije da nije. Kako sam saznao? Pa znao sam...saberesh dva i dva...prosto.Ondak sam pobesneo, zatim se malo smirio, pokupio pinklice i to je bilo to. Shta cesh kad' sa, emotivac :).
 
c008.gif
I tako ode, zadovoljena polakomljenom masom.
c008.gif
 
Ovo je bas tesko pitanje.. Ja sam prevarila decka jednom i to zato sto sam bila ljuta na njega, ali sam se posle osecala grozno. :(

citajuci www......com svasta mi je palo na pamet 8)

A nisam sigurna da li je mene neko prevario... e sad, pitanje je koliko sam ja to htela da vidim ili nisam
 
andjela82:
Ovo je bas tesko pitanje.. Ja sam prevarila decka jednom i to zato sto sam bila ljuta na njega, ali sam se posle osecala grozno. :(

citajuci www.......com svasta mi je palo na pamet 8)

A nisam sigurna da li je mene neko prevario... e sad, pitanje je koliko sam ja to htela da vidim ili nisam
A koji je tvoj nick tamo?
Mislim nije da mene zanimaju prevare, al vidim da mnogi drugi nose to breme u svojoj glavi...
Zamisli nadjes se sa svojim deckom tamo... :lol:
 
paradizo:
DJE SI PERO!!!!!!!!!!!, DA TE CUJEM SADA, KOJI SU TI KOMENTARI?????
A kakvi bi trebali da budu moji komentari?
Nisam ja bio taj svaler... ako na to mislis... Ja bas ne volim nista na brzinu da radim... A i tesko da bi stigla do mene iz BG-a i nazad za vreme jedne pauze za kafu...
 

Back
Top