SBB

Organic

Početnik
Poruka
49
Interesuje me, oko kablovskog interneta, sta sve treba da bi se uveo on u neki grad koji vec ima kablovsku TV, posto mi ovde u Ivanjici na to cekamo duuugo...Znachi u cemu je stvar, dal je to do korisnika ili sta?
 
To najbolje mozes videti na njihovom forumu pitajuci SBB Menadzment!Sto se tice kablovskog neta najbitnija je infrastruktura kablova tj moraju se postaviti opticki kablovi umesto koaksijalnih (koje je SBB postavljala) radi vece propusne moci!Nakon toga modem koji dobijas od njih,ali opet sve zavisi kada je tvoj grad u planu za postavljanje infrastrukture!
 
Etrangere:
To najbolje mozes videti na njihovom forumu pitajuci SBB Menadzment!Sto se tice kablovskog neta najbitnija je infrastruktura kablova tj moraju se postaviti opticki kablovi umesto koaksijalnih (koje je SBB postavljala) radi vece propusne moci!Nakon toga modem koji dobijas od njih,ali opet sve zavisi kada je tvoj grad u planu za postavljanje infrastrukture!

Mozes da mi kazes link za forum?
 
uskocicu...
link za forum ti je http://forum.sbb.co.yu/
a i dodacu
i posle postavljanja vec pomenutih optickih kablova, koje moze da traje jako dugo, niko ne moze da ti kaze tacno kada ce pustiti signal, posto, jel, moraju da odrade i infrastrukturu i kod sebe, prime ljude, obuce kadar i tako dalje....u svakoj slucaju oni bolje znaju nego mi, al ne bi bilo lose da postujes njihove odgovore na tvoje pitanje...
 
Ја га не бих узимао на твом месту, отиђи мало на форум прво па прочитај шта је у ствари SBB. Кад сам био писао шта раде,брисали су ми постове, чак и кад су људи већ одговорили на њих (ха ха), бановали су ми два accounta за два дана, а све што сам рекао је била истина...

Ако се и после тога се одлучиш за њих, желим ти пуно среће... требаће ти...
 
Angelico, ја сам им тамо жешћи противник (MilosMaric), али мислим да си ти био некултуеран и сувише нападан. Ја их крпим од јуна, а још нисам добио ни једноупозорење.... У осталном идите на http://forum.sbb.co.yu/ , па видите....
 

Back
Top