razbibriga

Bob75

Obećava
Poruka
64
Devojke, sta vas najvise uzbudjuju kod muskarca na kojeg se lozite, a da moze biti registrovano jednim od 5 cula ( miris, ukus, vid, sluh, dodir) ?
Odaberite ili dodajte JEDAN.
shake, brada, usne, glas, mimika, pogled, oci, stas, miris, grudi, guzza, usi, hod, ...
 
Pa dodir...

Ne moram ni da ga gledam, ni da ga mirisem, ni da ga slusam, a nekakav spektakularan ukus muskarca svakako ne mogu da ga osetim...ako je i pored nedostatka drazi za ostala cula tu dodir uzbudicu se garant.
To je prioritet, mada je lepo kad je sve to skupa upakovano sa ukusom sladoleda od vanile. :D

Posle dodira ide vizuelni utisak, pa miris, pa glas i ukus.
 
Danju ili nocu? :D
U krevetu ili van njega? :D
Uglavnom oci, pogled... ili glas...
A kad prodje faza posmatranja i slusanja, definitivno je presudan dodir! Glasam za culo dodira!!! ;-)
Jos ako ima dobru guzu, ramena... Uf!
Sta mi uradi razmisljanje na ovu temu... BROOKA!
Odoh da proverim jos jednom sta me to tacno uzbudjuje, pa vam javljam... :-D
 
Bob75:
Devojke, sta vas najvise uzbudjuju kod muskarca na kojeg se lozite, a da moze biti registrovano jednim od 5 cula ( miris, ukus, vid, sluh, dodir) ?
Odaberite ili dodajte JEDAN.
shake, brada, usne, glas, mimika, pogled, oci, stas, miris, grudi, guzza, usi, hod, ...


miris....
...usta...mislim da sam zaljubljena u njegova usta i da ta zaljubljenost nikada nece proci...znam da glupo zvuci...ali sam zatekla sebe pre mesec da na kako 5 minuta buljim u njegova usta u sred autobusa i razmisljam kako su lepa... 8-)
 

Back
Top