Da li je celokupnom muskom rodu stvarno samo jedna stvar na umu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
asteria2:
Mislim da vec iz naslova shvatate o cemu je ovde rec... Pa sta vi mislite o tome?
mislim da si nazalost u prawu...ali najwishe wolim kad neki hoce da spawa samnom pa mi kaze kao....nije meni to najbitnije...ali zashto necesh?Shta bi ti falilo?ali njemu to nije ni najmanje bitno ...a to shto to sex spominje na swakih 5 minuta def ne znachi da im je jedino to u glawi:roll:
naglashawam da je owo samo jedan sluchaj...ali i da je takwih mnooogo....
 
Sizzlym:
mislim da si nazalost u prawu...ali najwishe wolim kad neki hoce da spawa samnom pa mi kaze kao....nije meni to najbitnije...ali zashto necesh?Shta bi ti falilo?ali njemu to nije ni najmanje bitno ...a to shto to sex spominje na swakih 5 minuta def ne znachi da im je jedino to u glawi:roll:
naglashawam da je owo samo jedan sluchaj...ali i da je takwih mnooogo....

Mozda ce ovo zvucati smesno, ali sam procitala u jednoj knjizi, da kada muskarac kaze:
''Voleo bih da izadjemo'', to u stvari znaci: '' Voleo bih da te odvedem u krevet'', a kada kaze: ''Volim te'', to je u prevodu: ''Ok, rekao sam ti ono sto si zelela da cujes, 'ajmo sada u krevet''... A to stvarno zvuci lose...
 
asteria2:
Mozda ce ovo zvucati smesno, ali sam procitala u jednoj knjizi, da kada muskarac kaze:
''Voleo bih da izadjemo'', to u stvari znaci: '' Voleo bih da te odvedem u krevet'', a kada kaze: ''Volim te'', to je u prevodu: ''Ok, rekao sam ti ono sto si zelela da cujes, 'ajmo sada u krevet''... A to stvarno zvuci lose...
nazalost...i ja sam to prochitala.....
 
Keeper:
@ asteria2:
jel tu knjigu pisala isidora bjelica?
ajd zhivota ti mani se tog shtiva za ukasnele pubertetlijke i poranele domacjice, zhivota ti.

Ma kakva Isidora... Dva psihologa su je pisala- musko i zensko, pogled na musko-zenske odnose sa obe strane...
Uostalom i sam kazes da si seksualno opterecen kao i svi muskarci (sad si ih sve povukao sa sobom :)), tako da je to neka vrsta pozitivnog odgovora na ovu temu...
 
asteria2, jesi nekad chula za ironiju, cinizam, sarkazam?
e pazi poshto to nisi chitala, a chitala si dvoje besposlenih idiota koji nisu znali shta cje sa diplomom psihologa, onda uzmi moj pozitivan odgovor na ovu temu, ishtampaj na papir i obrishi bulju s time.
a onda malo u praksi proveri svu tu debilnu prichu mesto shto chitash idiotske knjige i otvarash suvishne teme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top