Dance-objedinjena-tema

Numero Uno - Tora Tora Tora, 320 kbps, 48 khz

http://www.megaupload.com/?d=5NFOQI99


2a0l1xc.jpg
 
Poslednja izmena:
Da, ali mogu ti reci da i ne svira nesto posebno. Nekako ima manje visokih, nego na Polydor izdanju.

Vidim odmah ko je proizvodjac ploce ;)
Generalno... talijani s radili jako los vinil sa relativno dobrim rezanjem.
Njihove ploce su uvijek bile mnogo laganije (gramatura) nego ploce u Engleskoj ili Americi.

ps
Capricornio ako se ne varam... pise na ploci.
 
Vidim odmah ko je proizvodjac ploce ;)
Generalno... talijani s radili jako los vinil sa relativno dobrim rezanjem.
Njihove ploce su uvijek bile mnogo laganije (gramatura) nego ploce u Engleskoj ili Americi.

ps
Capricornio ako se ne varam... pise na ploci.


Ma americke najbolje sviraju. Atlantic records je ludilo. I CBS odlicno svira.

Evo ovo sam ja skinuo, imam jednu plocu Atlantic records i to je ta.

http://www.megaupload.com/?d=XALBZHIN
 
Ma americke najbolje sviraju. Atlantic records je ludilo. I CBS odlicno svira.

Evo ovo sam ja skinuo, imam jednu plocu Atlantic records i to je ta.

http://www.megaupload.com/?d=XALBZHIN

Stari dobri Atlantic Records...
Kojliko se sjecam i Led Zeppelin je radio za njih do svog petog albuma.
Oh... da i Zdravko Colic je snimio singl za Atlantic records na engleskom jeziku i dobio novo ime Dravko. Nevjerovatno ali istinito.

Za taj CBS je snimio singl i Parni Valjak.
Bio je to prozirni singl zelene boje kojeg imam kod kuce. Da kasnije su snimili i album Gradske price takodje za CBS
 
Stari dobri Atlantic Records...
Kojliko se sjecam i Led Zeppelin je radio za njih do svog petog albuma.
Oh... da i Zdravko Colic je snimio singl za Atlantic records na engleskom jeziku i dobio novo ime Dravko. Nevjerovatno ali istinito.

Za taj CBS je snimio singl i Parni Valjak.
Bio je to prozirni singl zelene boje kojeg imam kod kuce. Da kasnije su snimili i album Gradske price takodje za CBS

Ma znam, cesto kad ima gresku onda mu cena ode u nebesa.

Ja znam cesto rondati po sekn hend sopu jer tako mozes naci plocu koja kosta 100 eura za euro ili dva.

Tako sam ja nasao Winners - Freedom za neku sicu, a sad mi za nju nude 40 eura. Ali ja je ne dam.:)
 
Ma znam, cesto kad ima gresku onda mu cena ode u nebesa.

Ja znam cesto rondati po sekn hend sopu jer tako mozes naci plocu koja kosta 100 eura za euro ili dva.

Tako sam ja nasao Winners - Freedom za neku sicu, a sad mi za nju nude 40 eura. Ali ja je ne dam.:)
Uh... kakva je sreca imati mjesto gdje mozes kupovati LPije.
Nekada je bilo izpred SKC a kako nisam dugo bio u BG pojma nemam kakva je situacija.
Е, nije samo do vinila nego i do producenta.
Chic su imali jedan album koji je očajno zvučao.

 
Uh... kakva je sreca imati mjesto gdje mozes kupovati LPije.
Nekada je bilo izpred SKC a kako nisam dugo bio u BG pojma nemam kakva je situacija.

Jako losa, ja to kupujem u Zagrebu. Daleko veci izbor daleko bolje ocuvane ploce i tri puta jeftinije.

A tu ljudi ne vole raditi, oni bi prodali jednu plocu i od nje zaradili za 6 meseci zivota, more i pola rata otplate za auto.:roll:

Ima jedan lik sto drzi Yugovinil, samara cene da to nije zdravo, ali ima foru (naravno za pavijane - a takvih tu ko u prici) Kao ponudi te rakijom. Pa idiote ja nisam dosao piti rakiju, nego kupiti plocu. A to su stare ciganske fore, na sta majmuni padaju.
 
Jako losa, ja to kupujem u Zagrebu. Daleko veci izbor daleko bolje ocuvane ploce i tri puta jeftinije.

A tu ljudi ne vole raditi, oni bi prodali jednu plocu i od nje zaradili za 6 meseci zivota, more i pola rata otplate za auto.:roll:

Ima jedan lik sto drzi Yugovinil, samara cene da to nije zdravo, ali ima foru (naravno za pavijane - a takvih tu ko u prici) Kao ponudi te rakijom. Pa idiote ja nisam dosao piti rakiju, nego kupiti plocu. A to su stare ciganske fore, na sta majmuni padaju.

Hm... prosjek LP ploce ispred SKCa je bio cca 20 DM. Do duse ocuvane skoro pa nove.
Sada LP nisu glavni nosaci zvuka pa je donekle razumljivo nabijanje cijena.
 

Back
Top