Dance-objedinjena-tema

Jesu ti vesele uši ?
Jako dobra pesma...

Znaci nasao si bre...


Jos nisam nasao verziju koju sam cuo ( onaj dio sto sam dao link). Meni su poslali neku brzu verziju, brza u refrenu i probao sam usporit ali nije to to, bas je druga verzija.
To je izgleda nova stvar, ili stara (tada snimljena) a sada tek izdana - nesto fora kao sa Dyva - Clap Again.
 
ŽIVEO NAM
KRALJU

Danas (09.12.) je 51.rođendan Mauro Farini,čoveku o kojem sam sve rekao

RADIORAMA...ATRIUM...ALPHATOWN...TENSION...THOMAS & SCHUBERT...KING KONG...ALAN BARRY...JOE YELLOW...MARK FARINA...GARY COOPER...BRAND IMAGE...COO COO...F.C.F...DR.GROOVE...ALAN BARCKLAY...DANNY KEITH...CAPTAIN HOOK...MAX & COMPANY...OSCAR...MISTER BLACK...VENICE...INTERFACE...DE NIRO...MAX COVERI...MALTESE...CHESTER...MIKE HAMMER...VALENTINO...RICKY MALTESE...AKI...TOZZO...FELLINI...MALCOLM J.HILL...............................nema kraja
 
Hauk, braco!

Pozdrav svima, posebno Krcadincu i Psihologu! Ja sam "krstario" ovde ranije pod drugim nickom (kako bi rekli crvenokozci ONAJ KOJI JURI DRAKULU) ali sam morao da se kamufliram.
Kazite mi ima li najave nekih zurki kod nas? Ako nema daj da organizujemo nesto!
 
sinnke neznam dali je ovo ona verzija što tražiš
felli-shadows of the night (wizard mix) 2007
ako je to onda mogu da je negde postavim,ali nemoj da stavljam ako nisi siguran,spor mi je upload.
ali koliko mi se čini i ovo je malo brže od onog što si postavio...
 
sinnke neznam dali je ovo ona verzija što tražiš
felli-shadows of the night (wizard mix) 2007
ako je to onda mogu da je negde postavim,ali nemoj da stavljam ako nisi siguran,spor mi je upload.
ali koliko mi se čini i ovo je malo brže od onog što si postavio...


Vec sam dobio tu verziju, ali to je ta brza. Danas cu dobiti onu sporiju pa cu je stavit tu. Bar mislim da ce biti ta druga koju trazim.
 
Ajd i ja da se prikljucim,pre svega pozdrav svim ljubiteljima italo disco muzike.

"Za koji minut upload-am onu bolju verziju Shadows of the night"

A gde ti to uploud-ujes?
Izvinjavam se sto nisam u toku,veceras sam naleteo na ovu temu,slucajno,trazeci "Latin Lover - Dr.Love"
 

Back
Top