Dance - objedinjena tema - Strana 12
Strana 12 od 91 PrvaPrva ... 289101112131415162262 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 2273

Tema: Dance - objedinjena tema

       
  1. #276
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 07 DANCE Spots '90 (Euro-beat) Vol.2
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 Bad Boys Blue - A Bridge Of Heartache (live).mpg mpg 33560884
    2 Bad Boys Blue - Lover On The Line (Live) m2V.mpg mpg 72594788
    3 Baltimora - Key Key Karimba.mpg mpg 72235008
    4 Bernie Paul- Oh No No.mpg mpg 36763356
    5 C.C.Catch - Megamix 98 (Feat.mpg mpg 41602542
    6 Celine Dion - I'm Alive.mpg mpg 38129868
    7 Cheb Khaled - Chebba (Videoclip).avi avi 41030684
    8 Cheb Khaled - Didi.asf asf 7595845
    9 Cheb Khaled Avec Ketama - El Oasis Del Los Dioses.mpg mpg 40339992
    10 Chipz - Captain Hook..mpg mpg 60250688
    11 Crystal Waters - 100% Pure Love.mpg mpg 31850420
    12 David Bowie & Pet Shop Boys - Hallo Spaceboy.mpg mpg 45910620
    13 David Lyme - Bambina ( Only For A Preview 3 Perfomances).mpg mpg 68370432
    14 Deee Lite - Power of Love.mpg mpg 65194497
    15 Deee-Lite - Groove Is In The Heart.mpg mpg 60091668
    16 Deee-Lite - Picnic In The Summertime.mpg mpg 41508868
    17 Deee-Lite - World Clique.avi avi 67432448
    18 Fancy - Na na hey hey kiss him goodbye (DVDRip_VCD_HQ).mpg mpg 29303316
    19 Jason Donovan - Everyday.mpg mpg 34625240
    20 Jason Donovan - Nothing Can Divide Us.mpg mpg 37634856
    21 Jason Donovan - When You Come Back To Me.mpg mpg 35616188
    22 Jermaine Stewart - We Don'T Have To Take Our Clothes.mpg mpg 44989100
    23 Kylie Minogue - Come Into My World.mpg mpg 45466736
    24 Lian Ross - Feel So Good & Sweet Connection - Heart to Heart.mpg.mpg mpg 97622156
    25 Modern Talking - Brother Louie 2004 (DJ Moraz Club Rmx).Mpg Mpg 63026880
    26 Modern Talking - China In Her Eyes.mpg mpg 34853999
    27 Modern Talking - China in here eyes.mpg mpg 34853999
    28 Modern Talking - Don't Take Away My Heart.mpg mpg 37110996
    29 Modern Talking - Last Exit To Brooklyn.avi avi 10955122
    30 Modern Talking - Megamix.mpg mpg 75695004
    31 Modern Talking - No Face, No Name, No Number (Live).mpg mpg 42090290
    32 Modern Talking - Sexy Sexy Lover.mpg mpg 58701916
    33 Modern Talking - You Are My Heart You Are My Soul 98'Mix.mpg mpg 28702976
    34 modern talking - you are not alone.mpg mpg 39757632
    35 No Mercy - Please Don't Go.mpg mpg 44859740
    36 No Mercy - Where Do You Go.mpg mpg 50024452
    37 Nomads - Yakalelo.mpg mpg 35858636
    38 Peter Schilling - Major Tom.mpg mpg 42608540
    39 ''Radiorama'' (Farina)-''Yeti''(dance club).mpg mpg 39326362
    40 Samantha Fox - Let Me Be Free (Original Video).mpg mpg 79952572
    41 Samantha Fox - Naughty Girls.mpg mpg 70033740
    42 Samantha Fox - Santa Maria.mpg mpg 29505504
    43 Samantha.Fox.-.Naughty.Girls.Need.Love.Too.mpg mpg 68732300
    44 Sandra & DJ Bobo - Secrets Of Love.mpg mpg 38816565
    45 Sigue Sigue Sputnik vs. Westbam - love missile.mpg mpg 36712228
    46 Snap - The Power.mpg mpg 39272448
    47 Soraya - I am what I am.mpg mpg 98762752
    48 Special D - Come With Me.avi avi 26515456
    49 Technotronic - Get Up.avi avi 104658944
    50 Technotronic - Pump Up The Jam.mpg mpg 39150620
    51 Twenty 4 Seven feat. Captain Hollywood - Are You Dreaming.mpeg mpeg 22880260
    52 U 96 - Love Religion.avi avi 45737984
    53 Vengaboys - Up & Down.mpg mpg 39243164
    54 X-Perience - A Neverending Dream.mpg mpg 36988932



  2. #277
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 08 DANCE Spots '00 (De-Jay) Vol.1
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 Antique - Alli mia fora.mpg mpg 44441349
    2 Antique - Die For You.mpg mpg 31320068
    3 Antique - Dinata Dinata.mpg mpg 43077636
    4 Antique - follow me.MPG MPG 36221864
    5 Antique - Mera Me ti Mera.mpg mpg 35796996
    6 Aventura - La Boda - video.mpg mpg 56123396
    7 Aventura - Obsesion.avi avi 70304884
    8 Benassi Bros ft. Dhany - Hit My Heart.avi avi 27188586
    9 Benny Benassi - Satisfaction (Babes And Tools Version) (2003.mpg mpg 50056636
    10 Benny Benassi & Sandy - Illusion.avi avi 32833302
    11 Boogie Pimps - Somebody to Love(sexy version).mpg mpg 40071172
    12 Britney Spears- Toxic MTV F - June 03 02 25 36.mpg mpg 69740916
    13 Cameron Cartio feat Khaled - Henna.mpg mpg 35187684
    14 Celine Dion - One Heart.mpg mpg 35856996
    15 Christina Aguilera feat. Redman - Dirty.mpg mpg 41416018
    16 Crazy Frog - Axel F.mpg mpg 45465600
    17 Crazy Frog - Porn.avi avi 29903502
    18 Donna Lewis - I love you always forever.avi avi 78655488
    19 Erik Prydz - Call on me.mpg mpg 30026080
    20 Faithless Feat. Boy George - Why Go.mpg mpg 43938292
    21 Faithless-insomnia-svcd-1995-freakit-se.mpg mpg 55483176
    22 Faithless-Miss You Less See You More.mpg mpg 72453024
    23 Flying Steps- In Da Arena (Breakdance) (1).mpg mpg 39522122
    24 French Affair - Comme Ci, Comme Ca.mpg mpg 73584812
    25 French Affair - My heart goes boom.mpeg mpeg 39631028
    26 French affair - sexy.mpeg mpeg 39440604
    27 Jannifer Lopez-If You Had My Love.avi avi 60790470
    28 Jannifer Lopez-Let Get Loud.avi avi 61960496
    29 Jenifer Lopez Get right.avi avi 28137748
    30 Jennifer Paige - Crush.avi avi 73410560
    31 Junior Jack - Stupidisco.avi avi 33093632
    32 Kylie Minouge - Spinning Around.asf asf 14700363
    33 Madonna - Hung up.avi avi 124101434
    34 Nelly Furtado- Maneater.avi avi 72481230
    35 Samer Jam.AVI AVI 41532952
    36 Sean Paul - Get Busy.avi avi 53516288
    37 Sean Paul - We Be Burninb.avi avi 12897318
    38 SENSATION - Anthem 2003.avi avi 30324736
    39 Shakira feat. Alejandro Sanz- La Tortura-.mpg mpg 74405184
    40 Shakira- Whenever Wherever.mpg mpg 64583960
    41 SNAP - The Power Of Bhangra.avi avi 28569600
    42 The Black Eyed Peas - Don't Phunk With My Heart.avi avi 91010464
    43 TIESTO - Traffic.avi avi 24698880
    44 Tim Deluxe feat. Sam Obernick - It Just Won't Do.avi avi 29904896
    45 Uniting Nations- Out Of Touch.mpg mpg 54934712

  3. #278
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 09 POP Spots Vol.1
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 2 Unlimited - Nothing Like The Rain.mpg mpg 38680656
    2 Barbra Streisand - Woman in love.avi avi 78801724
    3 Berlin - Take my breath away.avi avi 78775706
    4 Beverley Craven - Promise me.avi avi 78655488
    5 Black - Wonderful life.avi avi 73410560
    6 Bruce Springsteen - Streets of Philadelphia.avi avi 73418752
    7 Bryan Adams - Everything I do.avi avi 73418752
    8 Bryan Ferry - Slave to love.avi avi 73373696
    9 Chris De Burgh - Lady in red.avi avi 73414656
    10 Chris Isaac - Wicked Game.mpg mpg 42224756
    11 Crowded House - Don't dream it's over.avi avi 73408512
    12 Dawn Penn - You don't love me (no,no,no).avi avi 70430720
    13 Depeche Mode - Playing The Angel (DVD) - 04 - Clean (bare).avi avi 38342656
    14 Duran Duran - Come Undone.mpg mpg 44549354
    15 Duran Duran - Ordinary World.mpeg mpeg 64597904
    16 Elton John - Nikita.avi avi 73418752
    17 Elton John - Sacrifice.avi avi 73377792
    18 Enigma - Mea Culpa.mpg mpg 22282512
    19 Enigma - Return To Innocence.mpg mpg 68304684
    20 Enigma - Sadeness.mpeg mpeg 52021252
    21 Eros Ramazzotti - Se bastasse una canzone.avi avi 78661632
    22 Eurythmics - Miracle of love.avi avi 73416704
    23 Extreme - More than words.avi avi 78651392
    24 Falco - Jeanny.mpg mpg 121010680
    25 George Michael & Elton John - Don't let the sun go down on me.avi avi 89139200
    26 Gloria Estefan - Don't wanna lose you.avi avi 77500416
    27 Guns'n Roses - November rain.avi avi 102590464
    28 INXS - Never tear us apart.avi avi 73396224
    29 Joan Osborne - One of us.avi avi 73414656
    30 Khaled - Aicha.avi avi 50409472
    31 Madonna - Live to tell.avi avi 38658048
    32 Madonna - Power of good-bye.avi avi 78876672
    33 Maria McKee - Show me heaven.avi avi 57290752
    34 Maxi Priest - Wild world.avi avi 104603648
    35 Neneh Cherry - Woman.avi avi 102936576
    36 Ofra Haza - Chai -- (Live Eurovision Song Contest 1981).mpg mpg 31506468
    37 Ofra Haza - Im Nin Alu.mpg mpg 71832516
    38 Ofra Haza - You've got a Friend.avi avi 38561792
    39 Patrick Swayze - She's like the wind.avi avi 69595136
    40 Paul Young - Don't dream it's over.avi avi 73410560
    41 Peter Andre - Mysterious Girl.mpg mpg 39365468
    42 Phil Collins - Another day in paradise.avi avi 73412608
    43 Phil Collins - One more night.avi avi 78663680
    44 Prince - Purple Rain.avi avi 73414656
    45 Richard Marx - Right here waiting.avi avi 88619008
    46 Robbie Williams - Angels.avi avi 73414656
    47 Roxette - it must have been love.avi avi 76646400
    48 Roxy Music - Avalon.avi avi 79314944
    49 Roxy Music - Jealous guy.avi avi 94232576
    50 Sade - No ordinary love.avi avi 83501056
    51 Sade - Smooth operator.avi avi 78657536
    52 Sade - Your love is king.avi avi 73406464
    53 Sam Brown - Stop.avi avi 90955776
    54 Scorpions - Wind of change.avi avi 95983616
    55 Silent Circle - Love is just a word (Eurotops 1986)).mpg mpg 25429208
    56 Simply Red - Holding back the years.avi avi 73412608
    57 Simplyred - If you don't know me by now.avi avi 73420800
    58 Sinead o' Conor - Nothing compares 2u.avi avi 73416704
    59 Skunk Anansie - Hedonism.avi avi 73590784
    60 Sting - Englishman in New York.avi avi 73414656
    61 Sting - Fields of gold.avi avi 77414400
    62 Tanita Tikaram - Twist in my sobriety.mpg mpg 40058124
    63 Terence Trant Darby - Sign your name.avi avi 73410560
    64 The Beach Boys - Ko ko mo.avi avi 78667776
    65 The Beloved - Sweet harmony.avi avi 38234112
    66 The Fugees - Killing me softly.avi avi 91418624

  4. #279
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 10 POP Spots Vol.2
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 Alison Moyet- All Cried Out.mpg mpg 66315340
    2 Backstreet Boys - As long as You Love Me.mpg mpg 43807400
    3 Backstreet Boys - Drowning.mpg mpg 74536076
    4 Backstreet Boys - I Still.mpeg mpeg 39532544
    5 Backstreet Boys - Shape Of My Heart.mpeg mpeg 41378820
    6 Backstreet Boys - Show me the meaning of being lonely.mpg mpg 43935968
    7 Bill Withers - Aint No Sunshine.mpg mpg 43200516
    8 Billy Joel - For The Longest Time.mpg mpg 42062076
    9 Billy Joel - Just The Way You Are.mpg mpg 55390212
    10 Billy Joel - Leningrad [DVDrip 640x480 DivX5.03].avi avi 65507164
    11 Billy Joel - Piano Man.mpg mpg 59709896
    12 Billy Joel - The River of Dreams.mpg mpg 31680516
    13 Billy Joel - Uptown Girl.mpg mpg 35767028
    14 Billy Joel & Ray Charles - Baby Grand.mpg mpg 56012800
    15 Boys Next Door (Nick Cave) Shivers.mpg mpg 69681156
    16 Celine Dion - Because You Loved Me.MPG MPG 47236036
    17 Celine Dion - The Power Of Love.mpg mpg 65669120
    18 Celine Dion - Think Twice.mpg mpg 47460728
    19 Celine Dion - To Love You More (Finalfantasy).avi avi 54030336
    20 Celine Dion & Bryan Adams - (Everything I Do) I Do It For You.mpg mpg 74942124
    21 Celine Dion & Peabo Bryson - Beauty and The Beast.mpg mpg 42693548
    22 Culture Club - Everything I Own.mpg mpg 78024708
    23 David Bowie - Thursday's Child.mpg mpg 63391748
    24 David Bowie & Bing Crosby - Little Drummer Boy (Video Classic).mpg mpg 45641768
    25 Dead Can Dance - (Lisa Gerrard) - Sanvean - I Am Your Shadow.mpg mpg 62783492
    26 Dead Can Dance - Cantara.mpg mpg 51392936
    27 Dead Can Dance - Frontier.avi avi 26933248
    28 Dead Can Dance - Rakim.avi avi 37900288
    29 Dead Can Dance - The Host of Seraphim.avi avi 64274432
    30 Dead Can Dance - The Song Of The Sibyl.mpg mpg 45989636
    31 Dead Can Dance & Nine Inch Nails- Cantara.mpg mpg 28760964
    32 Dead Can Dance The Carnival Is Over - By Lord Sekmet.avi avi 39399424
    33 Go West - We Close Our Eyes.mpg mpg 39101300
    34 Grace Jones - I've Seen That Face Before (TopPop 1981).mpg mpg 32043312
    35 Grace Jones - La Vie En Rose - Musikladen (Oops, Nip Slip).wmv wmv 46996110
    36 Grace Jones - Private Life.mpg mpg 58357964
    37 Grace Jones - Slave To The Rhythm.mpg mpg 59371524
    38 Jason Donovan - Any Dream Will Do.mpg mpg 42392084
    39 Jennifer Rush - If You Ever Gonna Loose My Love.mpg mpg 61168594
    40 Laid Back - Bakerman.mpg mpg 77233492
    41 Leo Sayer - More Than I Can Say.mpg mpg 36475180
    42 Leo Sayer-When I Need You.mpg mpg 53272576
    43 Lisa Stansfield - Live Together.mpg mpg 102101461
    44 Mano Negra - Out Of Time Man.avi avi 31212390
    45 Neil Young - Heart Of Gold_Old Grey Whistle Test_1971.mpg mpg 35091884
    46 Nino De Angelo & Chris Norman - Ich mach meine Augen zu.mpg mpg 95169522
    47 No Mercy - When I Die.mpg mpg 46546124
    48 Olivia Newton John - Carried Away.mpg mpg 79055508
    49 Olivia Newton John - If Not For You.mpg mpg 29519448
    50 Olivia Newton John - Magic.mpg mpg 44978004
    51 Olivia Newton John - Soul Kiss.mpg mpg 40626624
    52 Olivia Newton-John - Soul Kiss.m2v m2v 75255768
    53 Pat Benatar - Dont Walk Away.mpg mpg 31127556
    54 Pat Benatar - We Belong.mpg mpg 38036700
    55 Richard Marx - Hazard.mpg mpg 49382676
    56 Richard Marx - Hold On To The Nights.mpg mpg 54430404
    57 Richard Marx - Now & Forever (VIDEO).mpg mpg 37676732
    58 Richard Marx - Right Here Waiting.mpeg mpeg 46748396
    59 Richard Marx - Take This Heart.mpg mpg 40312832
    60 Ricky Martin - Fuego De Noche, Nieve De Dia.mpg mpg 61079132
    61 Ricky Martin - Te Extrano, Te Olvido, Te Amo.mpg mpg 43415612
    62 Ricky Martin - Vuelve.mpg mpg 51240716
    63 Righteous Brothers - Unchained Melody.mpg mpg 41493356
    64 Suzanne Vega - Toms Dinner.mpg mpg 86906898
    65 Tears For Fears - Woman In Chains.mpg mpg 66539828
    66 The Cars - Drive.mpg mpg 41127908
    67 The Pretenders - I'll stand by you.avi avi 86370304
    68 Toto - Africa.mpg mpg 49715731
    69 Travis - Why does it always rain on me.avi avi 98277376
    70 U2 - One.avi avi 78663680
    71 U2 - With or without you .avi avi 73410560
    72 UB 40 - Can't help falling in love with.avi avi 70035456
    73 UB 40 - Red,red,wine.avi avi 68616192
    74 UB40 - Kingston town.avi avi 78671872
    75 Vanessa Paradis - Coupe Coupe.mpg mpg 55913120
    76 Vanessa Paradis - Sunday Mondays.avi avi 83456000
    77 Vanessa Paradis - Tandem (Gainsbourg).mpg mpg 34926920
    78 Vaya Con Dios - What's a woman.avi avi 73424896
    79 Youssou N'Dour Neneh Chery - 7 seconds.avi avi 94908416
    80 Zuccherro - Senza una dona.avi avi 90841088

  5. #280
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 11 POP Spots Vol.3
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 (Chris Norman) Some Hearts Are Diamonds-Original Video (Produccion Dieter Bohlen).mpg mpg 38973480
    2 ABBA - Honey honey.mpg mpg 30904552
    3 Abba - One Of Us (video).mpg mpg 40902780
    4 Bad Boys Blue - Baby Come Home.mpg mpg 57867600
    5 Billy Ocean - There'll Be Sad Songs.mpg mpg 47397980
    6 Chris Norman - Christmas.mpg mpg 47549936
    7 Chris Norman - Midnight Lady.mpg mpg 43400700
    8 Chris Norman - Wings of Love.mpg mpg 39591664
    9 Chris Norman & C C Catch - Stumlin In.mpeg mpeg 27785744
    10 Chris Rea - Blue Cafe.avi avi 29205778
    11 Elli - This Is My Life (Produced by Dieter Bohlen).avi avi 40355840
    12 Gary Barlow_ So help me girl.mpg mpg 47037692
    13 George Michael - Careless Whisper (Live - 1985 Apollo Theater).mpg mpg 37552820
    14 George Michael - Careless Whisper.mpeg mpeg 52659520
    15 George Michael - Fast Love.mpg mpg 53272260
    16 George Michael - Father Figure.mpg mpg 58537976
    17 George Michael - Jesus to a child (Extended Version).avi avi 82507578
    18 George Michael - Kissing a Fool.mpg mpg 48541388
    19 George Michael - Last Christmas.mpg mpg 46898320
    20 George Michael - One More Try.mpg mpg 59980278
    21 INXS - Afterglow - Video (2006).mpg mpg 43581972
    22 Kylie Minogue - Fever [Very sexy video].mpg mpg 39112920
    23 Kylie Minogue - Give Me Just A Little More Time.mpg mpg 30407216
    24 Kylie Minogue & Jason Donovan - Especially For You.mpg mpg 37927612
    25 Lisa Stansfield - The real thing.mpg mpg 45522512
    26 Madonna - Erotica (Banned version).mpeg mpeg 55010436
    27 Madonna - The Power Of Goodbye.mpg mpg 50229018
    28 Madonna - This Used To Be My Playground.mpg mpg 51160380
    29 Madonna - You´Ll See.mpg mpg 44960104
    30 Queen - A Winter`s Tale.mpg mpg 41627488
    31 Ricky Shayne - Mamy Blue (Original ZDF Hitparade) (PG).mpg mpg 72503300
    32 Roxette - MTV Unplugged.mpg mpg 540336972
    33 Samantha Fox- True Devotion.mpg mpg 46772824
    34 Samantha_Fox - Just One Night.mpg mpg 33599492
    35 The Boys Next Door - Shivers.mpg mpg 69681156

  6. #281
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 12 ROCK Spots Vol.1
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 4Non Blondes - What's up.avi avi 73410560
    2 ABBA - S.O.S..mpg mpg 35982492
    3 Aerosmith - Janie's Got A Gun.mpg mpg 66996272
    4 Alanis Morissete - Ironic.avi avi 76812288
    5 Anastacia - Sick & Tired.avi avi 30109884
    6 Avril Lavigne - Sk8er Boi(Zone).mpeg mpeg 53310236
    7 Avril Lavigne- Complicated MTV 5 - June 16 09 01 45.mpg mpg 79875880
    8 Belinda Carlisle - Heaven is a Place on Earth.mpg mpg 42151331
    9 Billy Idol - Sweet 16.avi avi 73295872
    10 Billy Joel - We don't start the fire.avi avi 73396224
    11 Billy Ocean - Get Out Of My Dreams.mpg mpg 48834992
    12 Billy Ocean - Loverboy.MPG MPG 47484324
    13 Bob Marley The Wailers - Could you be loved.avi avi 73422848
    14 Bob Marley The Wailers - Iron lion zion.avi avi 73414656
    15 Bon Jovi - Runaway.mpg mpg 45367296
    16 Britney Spears- My Prerogative.avi avi 40661420
    17 Chris Isaak - Blue hotel.avi avi 73418752
    18 Chris Rea - On the beach.avi avi 65494660
    19 Chris Rea - Josephine.avi avi 73418752
    20 Chris Rea - Road to hell.avi avi 83703808
    21 Cyndi Lauper - I Drove All Night.mpg mpg 49074142
    22 Deep Blue Something - Breakfast at Tiffany's.avi avi 73406464
    23 Des'Ree - You gotta be.avi avi 86073344
    24 Dire Straits - Money for nothing.avi avi 78659584
    25 Duran Duran - What Happens Tomorrow - Video Clip.mpg mpg 42608216
    26 Eric Clapton - Pretending.avi avi 84195328
    27 Europe - The final countdown.avi avi 78745720
    28 Genesis - I can't Dance.avi avi 79977472
    29 Genesis - Jesus He Knows Me.avi avi 95544832
    30 Gipsy Kings - Baila Me.mpg mpg 37634856
    31 Gipsy Kings - Bamboleo.avi avi 51261440
    32 Gipsy Kings - Djobi Djoba.mpg mpg 27769476
    33 Gipsy Kings - Escucha me.mpg mpg 47804680
    34 Gipsy Kings - Volare.avi avi 70647808
    35 Heart - Alone.mpg mpg 64335899
    36 Heart - Alone_PC.avi avi 38024122
    37 Heart - Alone_PC_resynched.avi avi 37822782
    38 Holly Johnson - Americanos.mpg mpg 37273204
    39 Hot Chocolate - You sexy thing.avi avi 73408512
    40 Inxs - Original Sin.mpg mpg 39210528
    41 INXS - Suicide Blonde.mpg mpg 98028254
    42 Kiss - I Was Made For Lovin' You.mpg mpg 51653966
    43 London Beat - You Bring On The Sun.mpg mpg 118446084
    44 Los Lobos - La bamba.avi avi 73404416
    45 Madness - Our house.avi avi 73476854
    46 Mike Oldfield - Moonlight shadow.avi avi 73488220
    47 Natalie Imbruglia - Torn.avi avi 73420800
    48 Nena - 99 red balloons.avi avi 73388032
    49 Nirvana - Smels like teen spirit.avi avi 76595200
    50 Oasis - Go let it out.avi avi 98134016
    51 Pink - Just Like A Pill.mpg mpg 30933760
    52 Prince - Cream.avi avi 73400320
    53 Prince - Kiss.avi avi 78661632
    54 Prince - Sign o' times.avi avi 35778560
    55 Puff Daddy, Faith Evans - I'll Be Missing You.mpg mpg 47238360
    56 Queen - Bohemian Rhapsody.mpg mpg 63733376
    57 Queen - I want it all.mpg mpg 42056156
    58 Queen - I want to break free.mpg mpg 46146284
    59 Queen - Living On My Own.mpg mpg 39600960
    60 Queen - The Show Must Go On.mpg mpg 45231356
    61 Ricki Martin-Livin'la Vida Loca.avi avi 74548694
    62 Robbie Williams - Feel .avi avi 82630656
    63 Roxette - Dangerous.mpg mpg 40855988
    64 Roxette - Listen To Your Heart.mpg mpg 47005700
    65 Roxette - Spending my time.mpg mpg 47363676
    66 Roy Orbison - You Got It.mpg mpg 37381540
    67 SHAKIRA - Objection (Tango).avi avi 37140480
    68 SHAKIRA - Whenever, Wherever (Live).avi avi 32028672
    69 Sheryl Crow - All I wanna do.avi avi 67917824
    70 Sheryl Crow - If it makes you happy.avi avi 95584256
    71 Sheryl Crow - Sweet child o' mine.avi avi 87404544
    72 Simply Red - Money's too tight (to mention).avi avi 73420800
    73 Simply Red - Something got me started.avi avi 73314304
    74 Simplyred - A new flame.avi avi 73408512
    75 Spin Doctors - Two princes.avi avi 73410560

  7. #282
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 13 ROCK Spots Vol.2
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 Alanis Morisette - Eight easy steps.avi avi 63094784
    2 Alanis Morisette - Hands clean.mpg mpg 46247412
    3 Alanis Morisette - Thank you.mpg mpg 54442833
    4 Art Of Noise - Close To The Edit.mpg mpg 44358188
    5 Backstreet Boys - Everybody (Backstreet's back).mpg mpg 52238872
    6 Backstreet Boys - Larger Than Life.mpg mpg 56238112
    7 Backstreet Boys - The Call.mpg mpg 42661668
    8 Backstreet Boys- The One (Video).mpg mpg 54906880
    9 Belouis Some - Imagination (uncensored).Mpg Mpg 83959148
    10 Billy Joel - Honesty.mpg mpg 38653956
    11 Billy Joel - We Didn't Start The Fire.mpg mpg 47509868
    12 Bon Jovi - Wanted Dead Or Alive.mpg mpg 43761908
    13 Bow Wow Wow - I Want Candy.mpg mpg 48752872
    14 Celine Dion - It's All Coming Back To Me Now[MJVideo].mpg mpg 64137848
    15 Celine Dion - Power of the Dream (Live Atlanta Olympics).mpg mpg 42473476
    16 Chaka Kahn & Rufus Thomas - Funky Chicken 1970.mpeg mpeg 43542464
    17 Chesney Hawkes - The One And Only SVCD.mpg mpg 76884892
    18 David Bowie - Absolute Beginners.mpeg mpeg 59932740
    19 David Bowie - Ashes To Ashes.mpg mpg 37490516
    20 David Bowie - Blue Jean.mpg mpg 34413292
    21 David bowie - China girl.mpg mpg 42280412
    22 David Bowie - Modern love.mpg mpg 37885880
    23 David Bowie - Rebel Rebel.mpg mpg 60851616
    24 David Bowie - Space Oddity - Ivor Novello Awards 10 May 1970 (RARE).mpg mpg 92030400
    25 David Bowie - Starman (1972) (vcd ntsc).mpg mpg 50235396
    26 David Bowie & John Lennon - Fame.mpg mpg 39050848
    27 David Bowie & Nine Inch Nails- I'm Afraid of Americans.mpeg mpeg 46531128
    28 David Bowie and Queen - Under Pressure.mpg mpg 40707184
    29 Fleetwood Mac - Big Love.mpg mpg 38260012
    30 Fleetwood Mac - Dreams.mpg mpg 45270360
    31 Fleetwood Mac - Go Your Own Way.mpg mpg 84419300
    32 Fleetwood Mac - Gypsy.mpg mpg 44980308
    33 Fleetwood Mac - Hold Me.mpg mpg 36017660
    34 Fleetwood Mac - Rhiannon - Midnight Special '76.mpg mpg 86064702
    35 Fleetwood Mac - Sara.mpg mpg 24172548
    36 Fleetwood Mac - Seven Wonders (clip).mpg mpg 39092228
    37 Greg Kihn Band - Jeopardy (1983).mpg mpg 46958744
    38 Guesch Patti - Etienne.mpg mpg 50063364
    39 Happy Mondays - Hallelujah.mpg mpg 28378364
    40 Happy Mondays - Kinky Afro.mpg mpg 40586336
    41 Happy Mondays - Step On.mpg mpg 74526724
    42 Holly Johnson - Love Train.avi avi 52252672
    43 Hot Chocolate - You Sexy Thing.mpg mpg 38232124
    44 Inner Circle - Bad Boys.mpg mpg 70508548
    45 Inner Circle - Da Bomb.mpg mpg 52887268
    46 Inner Circle - Games People Play.mpg mpg 35096580
    47 Inner Circle - Rock With You.mpg mpg 65662980
    48 Inner Circle - Summer Jammin'.mpg mpg 42247996
    49 Inner Circle - Sweat (A La La La La Long).mpg mpg 40153388
    50 Jennifer Rush - Destiny.mpg mpg 49880012
    51 Leo Sayer - The Show Must Go On.mpg mpg 53565876
    52 Leo Sayer - Thunder In My Heart.avi avi 29445712
    53 LES NEGRESSES VERTES - Sous Le Soleil De Bodega.mpg mpg 34914308
    54 Lynard Skynard - Sweet Home Alabama.mpg mpg 63653892
    55 Mano Negra - Kong Kong Five.mpeg mpeg 22368260
    56 Mano Negra - Pas Assez De Toi.mpg mpg 23490388
    57 Mano Negra - Santa Maradona.avi avi 37368700
    58 Manu Chao - Mano Negra - Mala vida.avi avi 61499542
    59 Matt Bianco - Yeh Yeh.mpg mpg 33251312
    60 Neil Young - Keep On Rockin' In The Free World (Live @ SNL).mpg mpg 57721068
    61 Neil Young - My My Hey Hey.mpg mpg 33832960
    62 Nick Kershaw - Gone To Pieces ( live).mpg mpg 39954208
    63 Nick Kershaw - I Won't Let The Sun Go Down On Me.mpg mpg 32005901
    64 Nick Kershaw - The Riddle.mpg mpg 42924036
    65 Nick Kershaw - Wouldn´t it be good.mpg mpg 50803004
    66 OK Greg Kihn Band - The Breakup Song.mpg mpg 33842088
    67 Pat Benatar - All Fired Up.mpg mpg 78146560
    68 Pat Benatar - Anxiety (Get Nervous).mpg mpg 32891652
    69 Pat Benatar - Fire And Ice.mpg mpg 34181392
    70 Pat Benatar - Heartbreaker.mpg mpg 35182596
    71 Pat Benatar - Invincible.mpg mpg 44448912
    72 Pat Benatar - Love Is a Battlefield.mpg mpg 56071148
    73 Pat Benatar - Sex As a Weapon.mpg mpg 45061508
    74 Pat Benatar - Shadows Of The Night.mpg mpg 71575863
    75 Ray Parker Jr. - Ghostbusters [Kobra].mpg mpg 56910112
    76 Ricky Martin - Jaleo (video).mpg mpg 39066440
    77 Savage Garden - Crash And Burn.mpg mpg 41171984
    78 S'Express - Theme From S'Express.avi avi 94617600
    79 Status Quo - In the army now.avi avi 86315008
    80 Sugarbabes- Push The Button.mpg mpg 72457672
    81 Suzanne Vega - Left Of Center.m2v m2v 70328888
    82 Suzanne Vega - Luka.mpg mpg 40227456
    83 Suzanne Vega - My name is LuKa.mpg mpg 61494794
    84 Tasmin Archer - Sleeping satellite.avi avi 73416704
    85 Tears For Fears - Break It Down Again.mpg mpg 47451868
    86 Tears For Fears - Head Over Heels.mpg mpg 46988956
    87 Tears For Fears - Shout.mpg mpg 64897700
    88 Tears for fears - Sowing the seeds of love.avi avi 73408512
    89 The Cars - You Might Thing.avi avi 55384576
    90 The Commitments - Mustang Sally.avi avi 34929102
    91 The Cranberries - Linger.avi avi 78635008

  8. #283
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 14 ROCK Spots Vol.3
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 ABBA - So long.mpg mpg 32410504
    2 ABBA - Waterloo (eurovision song).mpeg mpeg 42008624
    3 Aerosmith - Amazing.mpg mpg 71035384
    4 Aerosmith - Crazy.mpg mpg 71546884
    5 Aerosmith - Dream On.mpg mpg 71028412
    6 Aerosmith - Fly Away From Here.mpeg mpeg 61602268
    7 Aerosmith - Jaded.mpg mpg 40355096
    8 Aerosmith - Love In An Elevator.avi avi 103217664
    9 Aerosmith - Sunshine.mpg mpg 38548192
    10 Aerosmith - The Other Side.mpg mpg 53991168
    11 Aerosmith - What It Takes.mpg mpg 67565652
    12 A-ha - The Living Daylights.mpg mpg 55920644
    13 A-ha - Touchy.mpg mpg 47549040
    14 Alabina - Alabina Remix.avi avi 41976822
    15 Alabina - Salma ya Salama.mpg mpg 73013108
    16 Alabina Ishtar - C'est la vie.avi avi 48973824
    17 Bee Gees - Saturday Night Fever- (Video).mpg mpg 50285638
    18 Bee Gees - Staying Alive - VIDEOCLIP.mpg mpg 38527234
    19 Bee Gees - Video - Robin Gibb - Juliet (1983 - MTV clip, sou.mpg mpg 42831320
    20 Bernie Paul - Lucky (Live).mpg mpg 39784556
    21 Bon Jovi - All About Loving You-.mpg mpg 38587696
    22 Bon Jovi - Always (Acoustic Live In Mtv Studio '94).mpg mpg 47112196
    23 Bon Jovi - Bang A Drum (With Chris LeDoux).mpg mpg 40417284
    24 Bon Jovi - Born To Be My Baby.mpg mpg 54727308
    25 Bon Jovi - Everyday (Video).mpg mpg 31162516
    26 Bon Jovi - Have A Nice Day.mpg mpg 43426264
    27 Bon Jovi - Its My Life.mpg mpg 46045504
    28 Bon Jovi - Livin' On A Prayer.mpg mpg 60688936
    29 Bon Jovi - One wild night.mpg mpg 36136964
    30 Bon Jovi - Say It isn't So.mpg mpg 39953604
    31 Bon Jovi - This Ain't A Love Song.mpg mpg 54338300
    32 Bon Jovi - Wanted Dead Or Alive.mpg mpg 43761908
    33 Bon Jovi - Who Says You Can't Go Home.mpeg mpeg 41195224
    34 C.C.Catch - Big Time '89 (hit parade llive appearance).mpg mpg 34293764
    35 Chris Norman - Oh Carol.mpg mpg 72450052
    36 Chris Norman & Smokie - I'll meet you at midnight.mpg mpg 32805584
    37 Chris Rea - Auberge.avi avi 28555264
    38 Chris Rea - Let's Dance.mpg mpg 42098492
    39 Def Leppard - Animal.mpeg mpeg 41025540
    40 Def Leppard - Bringin' On The Heartbreak.mpg mpg 47298684
    41 Def Leppard - Foolin'.mpg mpg 61892145
    42 Def Leppard - Hysteria.mpg mpg 45023232
    43 Def Leppard - Love bites.mpeg mpeg 58271076
    44 Def Leppard - Photograph.mpg mpg 42592272
    45 Def Leppard - Pour Some Sugar On Me.mpg mpg 51179128
    46 Def Leppard - Rock Of Ages.mpg mpg 45637040
    47 Def Leppard - Too Late For Love.mpg mpg 36382008
    48 Def Leppard - Women.mpg mpg 34615771
    49 Duran Duran - Serious (Video).mpg mpg 44377580
    50 Duran Duran - White lines.mpg mpg 57219864
    51 George Michael - Amazing.mpg mpg 43105552
    52 George Michael - An Easier Affair.avi avi 45588480
    53 George Michael - freedom.avi avi 87853056
    54 George Michael - I want your sex.mpg mpg 50004788
    55 George Michael - I'm Your Man.avi avi 87752704
    56 George Michael - Killer (Papa was a Rolling Stone).mpg mpg 48039020
    57 Guns N' Roses - November Rain.mpg mpg 112207536
    58 Guns N' Roses - Paradise city.mpg mpg 70327236
    59 Guns 'n' Roses - You Could Be Mine.Avi Avi 31819776
    60 Kiss - Crazy Crazy Nights.mpg mpg 41223112
    61 Kiss - God Gave Rock And Roll To You.mpg mpg 52647896
    62 Kiss - I Was Made For Lovin' You **** Anal Sex Nigga Huge Cock Pussy Lolita Puttana Troie Zoccole.mpg mpg 51653966
    63 Kiss - I was made.mpg mpg 40800260
    64 Kiss - Lick it up.mpg mpg 38436868
    65 Kylie Minogue - Agent Provocateur Spot Proof.avi avi 47089656
    66 Kylie Minogue - Confide In Me.mpg mpg 55291908
    67 Kylie Minogue - Dancing Queen.mpg mpg 39531272
    68 Madonna - American Pie.mpg mpg 47934580
    69 Madonna - Deeper and Deeper.mpg mpg 59170876
    70 Madonna.Drowned.World.Tour.2001.DVDrip.XviD.AC3.19 2k.By.R0cKF0rD.Os.Iluminados.Pootz.CD1.avi avi 708540416
    71 Madonna.feat.Britney.Spears.&.Christina.Aguilera.-.[Live.at.VMA.2003].avi avi 113685432
    72 Madonna-Die another day.mpg mpg 53905412
    73 Mary J Blige y George Michael - As.mpg mpg 73972800
    74 Queen - A Kind Of Magic.mpg mpg 44216424
    75 Queen - another one bites the dust.mpg mpg 36093932
    76 Queen - Bicycle Race.mpg mpg 30356088
    77 Queen - Bohemian Rhapsody.mpg mpg 63733376
    78 Queen - Don t stop me now.mpg mpg 36239660
    79 Queen - Fat Bottomed Girls.mpg mpg 34648516

  9. #284
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 15 ROCK Spots Vol.4
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 Queen - Made In Heaven.mpg mpg 73808664
    2 Queen - Radio GaGa.mpg mpg 58600644
    3 Ratt - Body Talk.mpg mpg 38008832
    4 Run DMC feat.Aerosmith - Walk this Way.mpg mpg 53145229
    5 Samantha Fox - Angel With An Attitude.mpg mpg 35343392
    6 Samantha Fox - Do Ya Do Ya (Wanna Please Me).mpg mpg 41046488
    7 Samantha Fox - Hold On Tight.mpg mpg 40558941
    8 Samantha Fox - Hurt Me, Hurt Me (But The Pants Stay On).mpg mpg 86968728
    9 Sigue Sgue Sputnik - Rio Rocks.mpg mpg 50819076
    10 Sigue Sigue Sputnik - 21st Cenury Boy.mpg mpg 37044560
    11 Sigue Sigue Sputnik - Dancerama.mpg mpg 42831320
    12 Sigue Sigue Sputnik - Love Missile f1-11.mpg mpg 34318508
    13 Sigue Sigue Sputnik - Sex Bomb Boogie.mpg mpg 39461520
    14 Terence Trent D'arby - Wishing Well.mpg mpg 60403716
    15 The Cranberries - Ode to my familiy.avi avi 73412608
    16 The Cranberries - Zombie.avi avi 73308160
    17 The House Of Love - Shine On.mpg mpg 84688884
    18 The Police - Every breath you take.avi avi 83146752
    19 The Verve - Bitter sweet symphony.avi avi 75483136
    20 Toto - Rosanna.mpg mpg 55866852
    21 Travis - Sing.avi avi 78675968
    22 Vaya Con Dios - Heading For A Fall.mpg mpg 47464452
    23 Vaya Con Dios - Johnny[1988].avi avi 61323264
    24 Vaya Con Dios - Nah Ne Nah.avi avi 64843776
    25 Vaya Con Dios - Night Owls.mpg mpg 88674304
    26 Whitesnake - Fool For Your Loving.mpg mpg 56649604
    27 Whitesnake - Here I Go Again.mpg mpg 47885816
    28 Whitesnake - Is This Love.mpg mpg 46697628

  10. #285
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 16 MODERN CLASSIC Spots Vol.1
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 Andre Rieu - Romance Anonyme.avi avi 56583100
    2 Andrea Ross - Moon River.avi avi 60305220
    3 Anna Netrebko - Song To The Moon.avi avi 45175702
    4 Charlotte Church - Just Wave Hello.avi avi 60216518
    5 G4 - Silent Night.avi avi 55097400
    6 Gardar Thor Cortes - Nella Fantasia.avi avi 60058820
    7 In The name Of - Believing And Doubting.avi avi 27598368
    8 Izzy - My Love Is Like A Red Red Rose.avi avi 58759350
    9 John Barry - The John Dunbar Theme.avi avi 43113892
    10 Josh Groban - You Are Loved.avi avi 35647192
    11 Les Petits Chanteurs De Saint-Marc Choir - Look To Your Path.avi avi 74094972
    12 Maksim - Somewhere In Time.avi avi 48342138
    13 Miriam Stockley - Cantus Song Of Team.avi avi 46730078
    14 Royichi Sakamoto - Rain,First Coronation.avi avi 39951648
    15 Shan Cothi - Dros Gymru'n Gwlad.avi avi 36577958
    16 Steven Geraghty - Vespera.avi avi 42126048
    17 Summern - Mal Di Luna.avi avi 53109216
    18 William Orbit - Adagio For Strings.avi avi 68962484

  11. #286
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 17 ZABAVNI Spotovi Vol.1
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 Ajzak.avi avi 47749120
    2 Amadeus - Nju Ne Zaboravljam.mpg mpg 80914436
    3 Bad Copy ft Bicharke Na Travi - Mozes Ti To.wmv wmv 10355445
    4 Bassivity All Stars - 3, 2, 1!.avi avi 92774912
    5 Beogradski Sindikat - Ja u zivotu imam sve.mpg mpg 116183044
    6 Bolje vreme - Cya.avi avi 25709416
    7 bs - poroci beograda.mpeg mpeg 76801839
    8 Edo Maajka - Bomba.mpg mpg 95846404
    9 Jelena Mrkic - Dovece.avi avi 21857204
    10 Marchelo ft. Elemental - Bekstvo.avi avi 39578126
    11 Milan Latkovic - As U Rukavu.avi avi 10633952
    12 Shckabbio - Opasna Veza.avi avi 71963136
    13 Skabo - Zaraza.avi avi 15861916
    14 Van Gogh - No Comment.avi avi 70847224
    15 VIP - Ako riba drolja posta.avi avi 65275904

  12. #287
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 18 FOLK Spotovi Vol.1
    Nr. Artist Title Format Duzina

    1 Aco Pejovic - Litar Krvi.avi avi 60579000
    2 Angel Dimov - Prica O Nama.avi avi 71729432
    3 Asim Bajric - Baska Ona Baska Ja.avi avi 67333656
    4 Baja Mali Knindza - Baraba Sa Sela.avi avi 70597720
    5 Biljana Jevtic - Evo Ti Srce Na Dlanu.avi avi 35597482
    6 Dado Glisic - Disem Al Nisam Ziv.avi avi 30496194
    7 Dara Bubamara - Sebicna.avi avi 68968490
    8 Dejan Matic - Budi Se Sa Mnom.avi avi 51651264
    9 Dejan Matic - Niko I Neko.avi avi 81425158
    10 Dima - Nije Mene Dusho Ubilo.avi avi 33679180
    11 Donna Ares - Ubila Me Tvoja Nevjera.avi avi 41785192
    12 Dragana M. i Nino - Divlja Devojka.avi avi 33877274
    13 Dragana Mirkovic - Jecam Zela.avi avi 80609234
    14 Dragana Mirkovic - Sama.avi avi 51469152
    15 Dragana Mirkovic - Sto Cu Cuda Uciniti.avi avi 40845100
    16 Dusko Kostic - Sacuvaj Tajnu.avi avi 37354238
    17 Esad Plavi - Seherzada.avi avi 96797010
    18 Fedja - Ponovo Zaviri.avi avi 28898840
    19 Gordana Stojicevic - Zapisi U Svom Srcu.avi avi 25252392
    20 Gorica Ilic - Doletece Beli Golub.avi avi 25703790
    21 Hakala - Sto Posto.avi avi 48535976
    22 Halid Beslic - Prvi Poljubac.avi avi 46913508
    23 Halid Muslimovic - Ne Trosi Suze.avi avi 27006858
    24 Haris Dzinovic - Samo Zbog Tebe Sam Tu.avi avi 24222724
    25 Haris Dzinovic - Zajdi,Zajdi.avi avi 44724978
    26 Hasan Dudic - Case Lomim.avi avi 54986356
    27 Imao Sam Svjega.avi avi 57367048
    28 Ipce Ahmedovski - Luda Devojka.avi avi 48261422
    29 Ipce Ahmedovski - Sad Smo Jedan-Jedan.avi avi 42550318
    30 Jandrino Jato - Jedna Je Danijela.avi avi 51207874
    31 Jasar Ahmedovski - Koja Zena Prokle Mene.avi avi 79866362
    32 Jasar Ahmedovski - Ti Pripadas Samo Meni.avi avi 46654010
    33 Jelena Brocic -Da Se Ljubav Nasa Cuje.avi avi 74690992
    34 Kemal Malovcic - Burma.avi avi 54885718
    35 Lepa Brena - Jugoslovenka.avi avi 56151282
    36 Lepa Brena - Udri Mujo.avi avi 48529582
    37 Ljuba Alicic - I Ja Sam Voleo.avi avi 56698156
    38 Ljuba Alicic - Placite Sa Mnom Jesenje Kise.avi avi 40573770
    39 Maja Marijana - Bio Mi Je Dobar Drug.avi avi 59289790
    40 Maja Marijana - Crni Panter.avi avi 53872482
    41 Medeni Mesec - Djavolica.avi avi 69341894
    42 Milan Babic - Neveni, Neveni.avi avi 20562924
    43 Mile Kitic - Evo Opet Stize Car.avi avi 77292248
    44 Milnce Radosavljevic - Ona Nije Kao Druge.avi avi 33796458
    45 Miroslav Ilic - Of,Jano,Jano.avi avi 70949922
    46 Mitar Miric - Ima Se, Moze Se.avi avi 63585998
    47 Mitar Miric - Ko Je Onaj Mladic.avi avi 39828976
    48 Mitar Miric - Nemoze Nam Niko Nista.avi avi 51567608
    49 Muharem Serbezovski - Za Vencanim Stolom.avi avi 76750174
    50 Nedeljko Bilkic - Krcma U Planini.avi avi 32233742
    51 Nino - Sto Mi Noci Nemaju Svanuca.avi avi 37548050
    52 Novica Negovanovic - Jedna Reka U Mom Kraju.avi avi 49379788
    53 Novica Zdravkovic - Zatvorite Sve kafane.avi avi 72549550
    54 Saban Saulic - Hajde Mala Da Pravimo Lom.avi avi 42983112
    55 Saban Saulic - Kralj I Sluga.avi avi 67928474
    56 Saban Saulic - Odlazis,Odlazis.avi avi 67747084
    57 Saban Saulic - Slazi Da Volis Me.avi avi 59507356
    58 Saban Saulic - S'namerom Dodjoh U Veliki Grad.avi avi 65581098
    59 Saban Saulic - S'namerom Podjoh U Veliki Grad.avi avi 58903874
    60 Saban Saulic - Sneg Je Opet Snezana.avi avi 61690164
    61 Saban Saulic - Srno Moja Malena 2.avi avi 58726670
    62 Saban Saulic - Srno Moja Malena.avi avi 65638788
    63 Safet Isovic - Mujo Kuje Konja Po Mjesecu.avi avi 54386912
    64 Sako P. i Stoja - Gde God Podjem Tebi Idem.avi avi 70358986
    65 Sako Polumenta - Disem za Tebe.avi avi 59119966
    66 Seerif Konjevic - Sta On To Ima.avi avi 72996338
    67 Sejo Kalac - Ala,Ala.avi avi 57809618
    68 Seka Aleksic - Moja Prvo Bio Si Neverstvo.avi avi 83713466
    69 Silvana Armenulic - Imala sam Jednu Ljubav.avi avi 40526042
    70 Sinan Sakic - Janjicar.avi avi 37929108
    71 Sinan Sakic - Lepa Do Bola.avi avi 48671374
    72 Sinan Sakic - Sve Je Postalo Pepeo I Dim.avi avi 61971866
    73 Srecko Savovic - Godina Nova.avi avi 48975780
    74 Stanisa Stosic - Stani, Stani, Zoro.avi avi 21722938
    75 Stoja - Metak.avi avi 57861332
    76 Tina Ivanovic - Bunda Od Nerca.avi avi 92419886
    77 Toma Zdravkovic - Ispod Palme.avi avi 64759014
    78 Toma Zdravkovic - Sliku Tvoju Ljubim.avi avi 32719384
    79 Tozovac - A ja Sam Negde Rujno Vino Pio.avi avi 42268936
    80 Usnija Redzepova - Stamena.avi avi 71626976
    81 Vesna Zmijanac - Da Imam Sto Zivota.avi avi 86941684
    82 Vesna Zmijanac - Kraljica Tuge.avi avi 46114016
    83 Vesna Zmijanac i Merlin - Jorgovani.avi avi 45351326
    84 Vida Pavlovic - Pomirenja Nema.avi avi 72922218
    85 Zoran Kalezic - Bolovala Mlada Vinka.avi avi 25845094
    86 Zoran Kalezic - Kasno Je Za Nas Dvoje.avi avi 30378816
    87 Zoran Vanev - Juzna Pruga.avi avi 46747410

  13. #288
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2007.
    Lokacija
    sombor
    Poruke
    243
    Reputaciona moć
    29

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DVD 19 DVD AUDIO - ERIC CLAPTON - Reptile
    Nr. Artist Title Format Duzina

    Ovo nisu spotovi vec DVD audio disk, kopiran sa originala.
    Za one koje neznaju,to je najkvalitetniji moguci zapis zvuka od 24bita/192 khz Dolby Digital
    IZUZETNO KVALITETAN ZVUK!!! (Na primer originalni CD kupljen u prodavnici je 16 bita/44 khz)

    1 Reptile
    2 Got You On My Mind
    3 Travelin' Light
    4 Belive In Life
    5 Come Back Baby
    6 Broken Down
    7 Find Myself
    8 I Ain't Gonna Stand For It
    9 I Want A Little Girl
    10 Second Nature
    11 Don't Let Me By Lonley Tonight
    12 Modern Girl
    13 Superman Inside
    14 Son & Silvia


    DVD 20 DVD AUDIO - THE CORRS - In Blue
    Nr. Artist Title Format Duzina

    Takodje DVD Audio, dakle vazi sve isto kao i za prethodni DVD!

    1 Breathless
    2 Give Me A Reason
    3 Somebody For Someone
    4 Say
    5 All The Love In The World
    6 Radio
    7 Irresistible
    8 One Night
    9 All In A Day
    10 At Your Side
    11 No More Cry
    12 Rain
    13 Give It All Up
    14 Hurt Before
    15 Rebel Heart

  14. #289
    Primećen član zelenookа (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2007.
    Poruke
    531
    Reputaciona moć
    31

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Citat Original postavio Van-Helsing
    72 Sinan Sakic - Sve Je Postalo Pepeo I Dim.avi avi 61971866

  15. #290
    Starosedelac Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    36.300
    Reputaciona moć
    394

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Lepo ...Sto se mene tice dosao sam na 3250 spotova...

  16. #291
    Starosedelac Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    36.300
    Reputaciona moć
    394

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Moji poslednji spotovi dobijeni...

    NANCY MARTINEZ - For tonight /35.858/ good italo disco very rar
    MARCELLA BELLA - Nell aria /158.652/
    AMAZULU - Montago bay /36.853/
    MANDY SMITH - Boys and girls /160.098/
    MIKO MISSION - The world is you /124.021/ /stereo discoteka/
    SILVER CONVENTION - Get up and boogie /61.121/
    DRUPI - Vado via /44.158/
    KANO - IT s a war /44.350/
    VAN McCOY - The hustle /160.587/
    ESMAYE - Let in go /99.157/
    YA KID DA - I saw dancing /73.651/

    MADIGAN - Chance
    MIKO MISSION - How old are you /live/
    SOULFUL DYNAMICS - Madmoisele
    MEN WITHOUT HATS - Pop goes
    SMOKIE - Needles and pins
    AMAZULU - Montego bay

    LASERDANCE - Cartoon music GQ
    LASERDANCE - Powerrun lq
    DEBORA COX - Megamix
    THALIA - Megamix
    ANTIQUE - Megamix
    VIDEO KIDS - Do the rap
    BLUE SYSTEM - 48 hours
    SYLVESTER - Can stop dancing
    SYSTEM IN BLUE - Cant stand the pain
    MANDARYNA - Everynight
    ROSA - Mas
    BOOTY LUV - Shine
    PINO D ANGIO - My quale idea 2003
    COCO - Call me
    BAR KAYS - Lets have some fun
    RICKY SHARP - Imagination
    CELI BEE - Macho another version
    CLOUT - Substitute
    LOLA PONCE - Billy Jean

    Andrea - I m a lover 63.267
    Albert West - Itsy bitsy teeny
    Jimmy Cliff - Reaggue nights 300.256
    John Christian - Ebony eyes 22.645
    Euridiki - Comme ci 32.656
    DQ - Drama queen 41.353
    Oingo Boingo - Just another day 42.415
    Srebro - Song 59.150
    Veronique Et Davina - Crazy 60.200
    Kirlian Camera - In the endless rain 22.919
    Edsila Rombley - Of the top of the world
    David Zed - Robot 82.105
    Randy Bush - Up and down

    ARM - Nomber one
    Aneka - Japanese boy hq 145.246
    Digital Emotion - Get up 150.057
    Gary Numan - Change your mind 53.356
    Rygar - Timeattack 98.856
    Kira - I ll be your angel 50,089
    Double Nation - Move your love 68.545
    BWO - Chariots of fire 69.784
    Rheingold - Drekland 59.021
    Dj Tonka - 84- 62.823
    Flat Pack - Sweet chld of mine 47.318

  17. #292
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    26

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    evo jedan dio mojih spotova
    24.mike mareen-love spy-86-vob 24
    ALBERT ONE - For your love, Heart on fir e (Live @ Mantova_06_05_2006) (DVD 16-9)by alekosg
    Albert One - Four Your Love (Live Iventi Party)
    Albert One - Heart on fire [Festivalbar'85]
    Albert One - Secrets (Live@Mantova_06_05_2006) (DVD 16-9)
    Albert One - Turbo Diesel (Formel Eins)
    Albert One - Turbo Diesel
    Albert_One_(prod.Farina-Crivellente)_-_Mandy_(Video)
    Albert_One_-_Mandy
    Alberto Camerini - Rock 'n Roll Robot (Popcorn 82)
    Alberto Camerini - Rock'n'roll Robot
    Alberto Camerini - Tanz bambolina (100 Stelle 1982)
    Alberto Camerini - Tanz Bambolina (popcorn 1983) [! kitch]
    Alberto Camerini - Tanz bambolina (Vota la voce 1982)
    Alicia Bridges - I Love The Night Life (1979)
    Alisha - All Night Passion (Formel Eins)
    Alisha_-_Baby_Talk_
    alphavile - forever young
    Alphaville - Big In Japan (Formel Eins 84)
    Alphaville - Big In Japan(D80)
    Alphaville - Dance With Me (festivalbar)
    Alphaville - Dance With Me(D80)
    Alphaville - Dance With Me(original)
    Alphaville - Forever Young(D80)
    Alphaville - Jet Set
    Alphaville - Live in Sopot Poland 1997 - 01 - Wishful Thinking
    Alphaville - Live in Sopot Poland 1997 - 02 - Flame
    Alphaville - Live In Sopot Poland 1997 - 03 - Sounds Like A Melody
    Alphaville - Live in Sopot Poland 1997 - 04. Forever young
    Alphaville - Live In Sopot Poland 1997 - 05 - Big In Japan
    Alphaville - Live In Sopot Poland 1997 - 06 - Thanx
    Alphaville - Sounds Like A Melody (Live Formel Eins '84) Vob
    Alphaville - Sounds Like A Melody (Live in SLC - USA)
    Amanda Lear - China Town (Musikladen)
    Amanda Lear - Fashion Pack (Musikladen).mpg.hdr
    Amanda Lear - Queen of Chinatown
    Amanda Lear - These Boots Are Made For Walking (Musikladen) (SR)
    Amanda Lear - Tomorrow (@Notte Disco)
    Amanda Lear - Tomorrow @ Canale 5
    Amanda_Scott_-_Lies
    Amii Stewart - Knock On Wood 1979
    Amii Stewart - Rocky Woman (Music Box Germany)
    Amii Stewart - Working Late Tonight(SanRemo'83)
    Amii Stewart-Knock on wood
    Amii_Stewart_-_Jealousy (French Tv 1979) by_vicmar
    Amv - Mai HiME - Eurobeat - EuroFire
    Andrea - 0o Seven (1986_Eurotops_Videoclip)
    Andrea - Im Your Lover

  18. #293
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    26

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Aneka - Japanese Boy [Totp2] 35783196
    Aneka - Little Lady ( musikladen) 34334540
    Aneka - Little Lady 69709824
    Aneka - Ooh Shooby Doo Doo Lang (Beastmaster) 39055364
    Aneka- Japanese Boy 89856000
    Animotion - Obsession 161478220
    Anki Bagger - People Say It's In The Air 35148176
    Ankie Bagger - Where Were You Last Night 33460952
    anja rupel - ljubljana 7827232
    Arabesque - Make Love Whenever You Can(Jurek_Italo) 38141952
    Art Of Noise featuring Max Headroom 34824804
    ART_AFFAIR_-_Workaholic 45430788
    Articolo 31 - Video - Festivalbar 21 06 04 352944128
    Asami_Kobayashi-I_like_Chopin 17898302
    Assembly - Never Never (Formel Eins 16.01.84) 33427460
    Astral Projection - Dancing Galaxy 41586688
    Astral Projection - People Can Fly 30545920
    Avalanche - Johnny Johnny Come Home 41583332
    AWeX - it's our future [Housefrau @ VIVA TV] 30683136
    Azucar Moreno - Bandido (Spain At Esc - 1990) 47652636
    AZUL Y NEGRO - Come with me (Divx 720x576 25fps mp3 224kbps) by setxu67 43929600
    Azul y Negro - El Hombre Lobo [Tocata TVE 1984] 38390156
    Azul Y Negro - Es El Colmo 203716612
    Azul y Negro - Isadora [Musical Express TVE 1982] 87638016
    Azul y Negro - Mercado Comun [Ahi Te Quiero Ver - TVE 1985] 80318464
    Azul y Negro - No tengo tiempo (Estudio Abierto - TVE - 1982) 36386816
    Azul y Negro - No Tengo Tiempo 40688592
    Azul y Negro - The Night [Musical Express TVE 1982] 113897472
    AZUL Y NEGRO- (En ''Entre Amigos'') Vuelva Usted Manana (Actuacion Musical)[XviD] 60737536
    AZUL Y NEGRO EN CONCIERTO por FRANGELICO 84232055
    Azul y Negro -Numeros Rojos y Mercado Común- (Ahi Te Quiero Ver - TVE 1985) 153817092
    Azul Y Negro-Be_quiet_'05 29980224
    Azul Y Negro-Come_with_me 61905545
    Azul Y Negro-El_hombre_lobo 23638528
    Azul Y Negro-Es_el_colmo_d'amour_(live) 43254550
    Azul Y Negro-Mercado_comun 25267406
    Azul Y Negro-Mohamed_Ali 30429254
    Azul Y Negro-The_night_(La_noche) 41830908
    Azul_Y_Negro-Radiante 31677020
    B_Movie_-_Nowhere_Girl 38197264
    Babaluga - My paradise(Eurotops) 38336704
    Baby's Gang - Challenger [Best Of Italo Clips Vol 1] 40633496
    Baby's Gang Feat. Boney M - Happy Song 47570944
    Baccara - Body Talk (Musikladen) 45826414
    Baccara - Colorado 43712512
    Baccara - Darling 75044868
    Baccara - Eins Plus Eins (Hitparade) 44093440
    Baccara - Fantasy Boy ( 1988 Eurotops) 24216236
    Baccara - Granada 41634460
    Baccara - The Devil Send You To Lorado 61146766
    baccara - yes sir i can boogie - totp2 - dvd [jeffz] 133904934
    baccara - yes sir i can boogie_2005_(fernsehgarten)_dvdr_{algan} 113543172
    Baccara Sorry I'm a lady Live Very Rare(de nada) 48142340
    Baccara VS. No Mercy--Where Do You Go, Carino--Remix by BALAND 88215556
    Baccara VS. Shania Twain--Yes Sir,I'm Gonna Getcha Good--Video Remix by BALAND 97363972
    Baccara VS.Modern Talking--Yes Sir,U're My Heart--Video Remix by BALAND 123750404
    Baccara_-_Soy_To_Venus__Live_at_Gothenburg_Musikfestivalen_ 2 99028992
    BackTrax_vs_Michelle_X_-_The_Model 223318016
    Bad Boys Blue - 02 - Pretty Young Girl (1985) (SVCD) 67358816
    Bad Boys Blue - 16 - The Turbomegamix '98 (1998) (SVCD) 82339320
    Bad Boys Blue - A World whitout you 125923328
    Bad Boys Blue - A World Without You (Extended Mix)(Lpcm Ntsc MaraCujá) 196395008
    Bad Boys Blue - Come back and stay (ZDF 2004) 70451200
    Bad Boys Blue - Hold you in my Arms ( Ao Vivo na Russia) 44677124
    Bad Boys Blue - Hungry For Love (Live Hitparade) 144693252
    Bad Boys Blue - Hungry for Love 54370183
    Bad Boys Blue - I Wanna Hear Your Heartbeat (Sunday Girl Video) 41455620
    Bad Boys Blue - I Wanna Hear Your Heartbeat 111493120
    Bad Boys Blue - Jungle_in_my_heart_( Ao Vivo na Russia) 47790332
    Bad Boys Blue - Kisses and tears 1987 40697860
    Bad Boys Blue - Lady in Black ( Hitparade '89) on 3 Sat 35910448
    Bad Boys Blue - Lover On The Line (Live ZDF 2003) 72752820
    Bad Boys Blue - Lover On The Line@Hit Sommer 143818801
    Bad Boys Blue - Pretty Young Girl (Live At Peter's Pop-Show) 160919552
    Bad Boys Blue - Queen Of Hearts (Original) 43251716
    Bad Boys Blue - The Bridge Of Heartache@Hit Sommer 145989934
    Bad Boys Blue - You're A Woman (Live- 85 Peter's Pop Show) 58896388
    Bad Boys Blue - You're a woman (original video)1986 40477108
    Bad Boys Blue -You are women 98 99516416
    Bad Boys Blue-A World Without You_NEW 23720392
    Bad_Boys_Blue_-_Come_Back___Stay_Sound_der_80er-nexium 86887388
    Bad_Boys_Blue_-_Various_Video 22047122
    bad_boys_blue-lady_in_black__at_zdf_hitparade_86_-svcd-1986-pmv 73791184
    Balitmora - Key Key Karimba@Festivalbar-1987 142612480
    Baltimora - Juke Box Boy 38445932
    Baltimora - Key Key Karimba 72235008
    Baltimora - Tarzan Boy (Live@TOTP) 49168868
    BALTIMORA - TARZAN BOY (original clip) 159819776
    Baltimora - Tarzan Boy 141344768
    Baltimora - Tarzan Boy-Festivalbar-1985 154343424
    Baltimora - Woodie Boogie ( Formel Eins ) 23683884
    Baltimora - Woodie Boogie 85250048
    Baltimora_-_Tarzan_Boy__Live-Sky_Trax_1985_ 25927954
    Baltimora-Juke Box Boy 160651264
    Bananarama - Cruel Summer (1983)(Vh1 Classic)(3m30S)(Ac3 48Hz 256Kbst Cbr Pal){Degs} Vob 128010244
    Bananarama - Cruel Summer 38469482
    Bananarama - Look On The Floor - Move In My Direction - Making Of Look On The Floor.vob 604977152
    Bananarama - Love truth & honesty [Festivalbar'88] 118179840
    Bananarama - Venus (Live @ Formel Eins Show 11.05.2005) 97867812
    Banco del Mutuo Soccorso - Lontano da (Discoring 1984) 192159744

  19. #294
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    26

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Bandolero - Paris Latino 49013160
    Barry Blue - Do You Wanna Dance - Disco - Mpeg - Uk - British Hits - Canna Power - Hit Giganten 37493092
    Barry Manilow - In Search Of Love (Disconet) 6'36 16101922
    Based On Bass - Aliens 70164480
    Battle_of_the_future_buddhas_Forest_Tales_12.2005_ Div-x.Goa.Trance 106492934
    Belle Stars - Iko Iko (1983) 115251200
    Belouis Some - Some People (1985) 37483796
    Belouis Some - Some People [xcezz kru] 80439300
    Benny Benassi - Satisfaction (***** Version) 21991037
    Berlin - Sex (I'm a...) 72924796
    Berlin - Take my breath away Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (MtvIdol) by Nonaa 292069376
    Berlin -Take My Breath Away 41278888
    Bernie Paul - Allright Good Times '85 (Eurotops Appearance) 37693444
    best of 80s_london boys-my love-dvd orginal-dj-mlody 174336000
    Best Of Musikladen Vol 03 (rock) 736477184
    betaItalo Disco Samantha Fox-Sandra-L.Branigan-Baltimora-S.Pozzoli-Scotch 418254166
    Beyaz Show 27.01.2006 SAMANTA FOX 577345536
    BF-Land_On1 102812208
    Bianca Neve - Prince Kiss 65174256
    Bill Medley & Jennifer Warnes - The Time Of My Life 58197198
    Billy Ocean - Caribbean Queen 36296708
    Bimbo Boy - Je Suis Une Superstar 85481472
    Bläck Fööss - Bye Bye My Love (Formel Eins) 32860164
    Blank & Jones - Desire 35004088
    Blind date - Your heart keeps burning 36222980
    Blind_Date1 81983748
    Blondie - Call me Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (MtvIdol) by Nonaa 165664768
    Blondie - Heart Of Glass - Greatest Video Hits - DVD-VOB-ss2 232914948
    Blue System - 6 Years - 6 Nights (Live Sat 1, 1994) 122261504
    Blue System - 6 years, 6 nights 40501484
    Blue System - Anything 38826860
    Blue System - Body To Body (Original Video) 68395012
    Blue System - Dieter Bohlen bei Verstehen Sie Spass & History live 90417152
    Blue System - Dr Mabuse 66820100
    Blue System - Dr. Mabuse (Live-Interview zum Video) 118040576
    Blue System - Gangster Love (Sopot Festival - Poland 1989) 46282460
    Blue System - History (Dvd) 117012498
    Blue System - History Live & Dieter Bohlen Wird Bei Verstehen Sie Spass Reingelegt 90423296
    Blue System - I will survive - ZDF Fernsehgarten 73393138
    Blue System - It's All Over (With Dionne Warwick) (Live ZDF, 1991) 119085056
    Blue System - Laila (Live At Hitparade) [Shared By BOOGIE BROTHER] 47602492
    Blue System - Laila(sexy version) 212686852
    Blue System - Love Me On The Rocks (Live) 119618902
    Blue System - Love Me On The Rocks(In Moscow) 34844924
    Blue System - Love Suite (720X576 VHS Quality) 113569796
    Blue System - Lpve Suite_Hitparade5-17-89_dj-mlody 54634916
    Blue System - Lucifer-Original Video (ZDF) 62295072
    Blue System - Madonna Blue (Live) 92475392
    Blue System - Magic Symphony (Live Hitparade 1989) 37316612
    Blue System - Magic Symphony (Original Video) 89825280
    Blue System - Magic Symphony + Love Me On The Rocks (Live ZDF) 67727876
    Blue System - Magic Symphony_Hitparade9-6-89_dj-mlody 61486068
    Blue System - My Bed Is Too Big (Original Video) 61848612
    Blue System - Only With You (Live Das Grosse Loss 1996) [Shared By Boogie Brother] 46737964
    Blue System - She's A Lady (Live In Sopot '89) 23050240
    Blue System - Silent Water (Live In Sopot 1989) 41957496
    Blue System - Sorry Little Sarah (Sopot '89) 24489984
    Blue System - That's love (Live @ Hitparade 1994) [DVB-720X576] 115599364
    Blue System - When Sarah Smiles (Zdf Hitparade) 60848844
    Blue System 1 (Formel Eins) 52570112
    Blue.System.-.Romeo.&.Juliet.(ZDF,.Melodien.fuer.Millionen) 78059398
    Blue_System___C.C.Catch_-_Sorry_Little_Sarah__Live_ 15153152
    Blue_System_-_Gangster_Love_live 46282460
    Blue-System---That-s-Love 155285508
    Blue-System---When-Sarah-Smile 168402948
    Bobby Orlando - A man like me (live 1986) 33480708
    Bobby Orlando - Whisper To A Scream (KU Live 1986) 102031364
    Bobby Orlando and Felix Da Housecat 50814976
    Bogart_Co.-Princess_'85 47214450
    bohlen 27675796
    Bolland - Tears Of Ice 31703364
    Bolland - Ten american girls 187328512
    Boney M - Daddy Cool (live Hit-Giganten 30-10-2004 (HQ) 161844516
    Boney M - Happy Song 47570944
    Boney M - Hooray! Hooray! It's a holi-holiday Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (Melody) by Nonaa 288942080
    Boney M - I'm Baker (Sopot 1979) 22765904
    Boney M - Ma Baker (Disco 1977) (GV) 36628564
    Boney M - Megamix (Feat. Liz Mitchel Top Of The Pops 2) 65687860
    Boney M - Megamix 2006 107528260
    Boney M - Rasputin (Sopot 1979) 26686492
    Boney M - Rivers of Babylon Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (MtvIdol) by Nonaa 299159552
    Boney M - Rivers of Babylon 45777020
    Boney M Ft Liz Mitchell-Medley (Live At Zdf Fernsehgarten 19-06-05)-Svcd-2005-Pmv 94047632
    Boney M. - Young Free And Single ( Formel Eins) 21741932
    Boney M-Young, Free And Single[Live] 138385412
    Boney_M._-_We_Kill_The_World 37267744
    boney_m__mega_mix_by_mice007 40423660
    Bonnie Tyler - Holding Out For A Hero 49138203
    Bonnie Tyler - Holding Out For A Hero(D80) 44314112
    Bonnie Tyler - Holding Out For A Hero 44314112
    Bonnie Tyler - Sopot '2005_koncert 336805700
    Bonnie Tyler - Total Eclipse Of The Heart(D80) 30982656
    Bonnie Tyler & Mike Oldfield - Islands [DivX] 29999104
    Boys Next Door - I Will Follow You (Eurotops) 29275860
    Boytronic - Diamonds And Loving Arms (Formel Eins) 24478692
    Boytronic - Don`t Let Me Down 92348788
    Boytronic - You 83 (Formel Eins) 35555332
    Boytronic_-_You 71425816
    Break Machine - Street Dance 39628848
    Breakdance - Michael Jackson Dance Moves 9627648

  20. #295
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    26

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Breakdance Battle 68930108
    Breakdance the Movie - Tour de France 12912644
    Brian Ice - Part One 48605296
    Brian Ice Live on Stage Part Two(Over Again) 44901412
    Brian Ice Tynaarlo Concert-The Final 80120716
    Brian Ice-Talkin' to the night-Walkin' away-Night girl (live Iventi party) '06 48605296
    Britt Dahlen-Love me forever 36960260
    Bronski Beat - Hit That Perfect Beat 31598592
    Bronski Beat & Marc Almond - I feel love + Johnny remember 61381488
    Bruce & Bongo - Geil (1986 Formel Eins Videoclip) 26093872
    Bruce & Bongo - Geil [Festivalbar 1986] 232587264
    Bruce & Bongo - Geil 55239156
    Bruce & Bongo - Heigh Ho KU_Live 43119496
    Bruce & bongo-Geill 128299008
    BTO - You Ain't Seen Nothin Yet (Musikladen) 50501636
    Bucks Fizz - When We Were Young - Totp - (Vhs Rip) Vcd 39449900
    C.B. Milton - It´s A Lovin´Thing (Italo Dance Act 1994) 69310976
    C.C.Catch - Are You Man Enough (Live Goldstar TVHitparade 1987) 39219204
    C.C.Catch - Are You Man Enough [DVB] 117250052
    C.C.Catch - Are You Man Enough 36254400
    C.C.Catch - Baby I Need Your Love-Original Video (Produccion Dieter Bohlen) 57387012
    C.C.Catch - Back Girl - Midnight hour [Live]7'25 77712236
    C.C.Catch - Back Seat Of Your Cadillac.vob 212641792
    C.C.Catch - Backseat Of Your Cadillac (DD2.0) 171837458
    C.C.Catch - Big Time (Live ZDF Hitparade) 34293764
    C.C.Catch - Cause You Are Young [Live at Musichall ZDF] 52015768
    C.C.Catch - Cause you are young 163743744
    C.C.Catch - Good Guys Only Win In Movies-Original Video (Produccion Dieter Bohlen) 39499376
    C.C.Catch - Heartbreak Hotel (Dvd) 153983211
    C.C.Catch - Heartbreak Hotel (Dvd) 152432658
    C.C.Catch - Heartbreak hotel (Peters pop show ) 79954896
    C.C.Catch - Heartbreak Hotel (Sopot Festival - Poland 1989) 20740096
    C.C.Catch - Heaven & Hell (Live Peters Pop Show '86) 128005920
    C.C.Catch - Heaven And Hell (Formel Eins) 30660532
    C.C.Catch - Heaven And Hell (Moscow Discoteka80 Festival 2002)4'17 44906652
    C.C.Catch - Heaven And Hell 45459456
    C.C.Catch - Heaven And Hell-Original Video (Produccion Dieter Bohlen) 173424658
    C.C.Catch - House of mystic lights (sommer hitparade 88) vob 269910016
    C.C.Catch - House Of Mystic Lights 41025536
    C.C.CATCH - House Of Mystic Lights-Live 3 Sat (Produccion Dieter Bohlen) 258242578
    C.C.Catch - I Can Lose My Heart Tonight And Soul Survivor.Feat. Krayzee(TV)(by Deif) 189363933
    C.C.Catch - I can lose my heart tonight 43600564
    C.C.Catch - Jump In My Car ( Vivo 2001) 43368448
    C.C.Catch - Jump In My Car (Chicago) 156446720
    C.C.Catch - Like a Hurricane 2005 by Donn 34469568
    C.C.Catch - Like A Hurricane-Live (Produccion Dieter Bohlen) 35582764
    C.C.Catch - Megamix (Live Moscow 2002 1OPT)7'45 189100648
    C.C.Catch - Midnight Gambler (Live - A Tope) 102193152
    C.C.CATCH - Midnight Gambler [Live '87 B&W BQ]3'25 30906154
    C.C.Catch - Midnight Hour (En Vivo @ Viva El espectaculo 1990) 41911016
    C.C.Catch - Midnight Hour (Live) 37158436
    C.C.Catch - Midnight Hour 44171264
    C.C.Catch - Mix (Live Opt In Moscow) 213270528
    C.C.Catch - Nothing But a Heartache (Live @ Hitparade_'89) 143314948
    C.C.Catch - Nothing But A Heartache (Live 1Plus) 243208192
    C.C.Catch - Nothing But A Heartache (Live RTL) 32791640
    C.C.Catch - Shake Your Head (Apollo Space Video Remix) 50852034
    C.C.Catch - Silence (Promo Video) 38629528
    C.C.Catch - Sopot '89 - House Of Mystic Lights 18104320
    C.C.Catch - Soul Survivor (Live At Spain Tv Show 1988) 78738356
    C.C.Catch - Soul survivor (Live Sat3) 255813632
    C.C.Catch - Soul Survivor (ZDF - 2004 Live) - Dacron 66357172
    C.C.Catch - Soul Survivor [Live in Sopot'89]5'58 24109056
    C.C.Catch - Soul Survivor 43991040
    C.C.Catch - Strangers By Night [Live at Musichall]3'22 56380240
    C.C.Catch - Strangers By Night '2000 163364864
    C.C.Catch - Strangers by night 167475218
    C.C.Catch - Summer Kisses-Original Video (Produccion Dieter Bohlen) 39266308
    C.C.CATCH - Ukrania Concert 88454960
    C.C.Catch - VIP [Live @ Rockopop, Spain LQ] 37009700
    C.C.Catch & Soso Pavleoshvilli 34950636
    C.C.Catch & T.Ovsijenko 31955000
    C.C.Catch, Chris Norman and more-Survivor 148312068
    C.C.Catch_-_Heartbreak_Hotel__Live_7_Comeback_2004_ 48404272
    C.O.P. Project - Pornostar 40202960
    Camomilla - Queen Of The Night (1985) 41856524
    Camouflage_-_The_Great_Commandment_Hit_Parade 51894920
    Canton - Please don't stay 42203840
    Canton - Sonnambulismo (1984 @ San Remo Videoclip) 37700120
    Captain Jack - Captain Jack 1995 81930296
    Captain Sensible - Wot 35994112
    Carl Carlton - She's A Bad Mama Jama 39586952
    Carl Douglas - Kung Fu Fighting (hit giganten 06jan05).VOB 116547588
    Carl Douglas - Kung fu fighting(Original) 55189508
    Carrara - Disco King (Live - DiscoRing 83) 47661056
    Carrara - S.O.S Bandido 164964352
    Carrara - Shine on dance [Festivalbar'84] 130205696
    Carrara - Shine on dance 121208832
    CARTOON NEVERENDING LOVE (EUROTOPS) 85 32311300
    Casablanca - Angel of Night (Eurotops) 91000832
    Casablanca - The Girl of Lucifer (Eurotops) 42505216
    CC Catch - I can loose my heart tonight '99 4300 102860800
    cc_catch-big_time__3sat_hitparade_31-12-89_ 157796356
    Celeste - Hey Boy (Eurotops) 20768772
    Celeste - Hey boy [Festivalbar'87] 98277376
    Celi Bee - Macho 9837492
    Cerrone - Love In C Minor (Original Videoclip 1976) 38289408
    Cerrone - Supernature [videomix] 46555532
    Cetu Javu - Por que 49269740
    Cetu_Javu_-_A_Donde_(Live) 39243064

  21. #296
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    26

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Chaka Khan - Ain t Nobody 42273560
    Charlie Makes The Cook - Boys And Girls (Eurotops Videoclip) 24915972
    Charlotte - I can't promise you heaven 33105920
    Chemical Brothers Feat. Q-Tip - Galvanize 35441898
    Cherry Laine - Catch The Cat(ZDF-kultnacht) 34656256
    Chicago_-_Stay_The_Night 47168720
    Chicane - Offshore (Disco Citizens Remix) 47799172
    Chicane (with Maire Brennan of Clannad) - Saltwater 33494956
    Chicasss - Manana (Eurotops Appearance '89) 27693060
    CHILLY - Johny Loves JennyF 111007744
    Chip Chip - Everything You Love (Dolce Vita Mix) (Live) 30685188
    Chip Chip-Everything you love 6087504
    Chris Montez - Let'S Dance (Disco) Color 30164992
    Chris Norman - Midnight Lady (TV appearance) 39758252
    Chris Norman (with C.C.Catch) - Stumblin' In 75755520
    Chris Norman-Midnight Lady-Original Video (Produccion Dieter Bohlen) 43400700
    Cj Lewis - Sweets For My Sweet 36542468
    Clan of Xymox - Jasmine & Rose 49860608
    Claudja Barry - Boogie Woogie Dancing Shoes - First Version (Viv)!Ask Me First! Trade For Other Similar Only 38141488
    Claudja Barry - Work Me Over (Eurotops) 27567288
    Claudya Barry -Born to love 91400192
    Click - Duri Duri 46159296
    Click - Duri Duri (Live @ Estreno)[ Dj Pancho] 61372416
    Co.Ro. Feat. Taleesa - Because the Night 83064836
    Colonia - C'est la vie 16324608
    CRETU & THIERS == WHEN LOVE IS THE MISS (Formel Eins) 26230788
    Culture Beat - Mr. Vain 41133531
    Curacau - Yiasou 152883200
    Dalida - laissez moi danser (cerrone remix) 50880094
    Dalida - Monday Tuesday (Collaro Show) 59427808
    Dalida - Ti Amo -(Canadian Tv Mtropole 1979) 103047168
    Dalida - Videos (1980) 267300430
    Dalida & Julio Iglesias - La Vie En Rose ( Video) 29347472
    Dance - ParaPara AllStars - Osaka Auto Messe 2002 Special Performance 121247748
    Dancing.Queen-Terai.Yuki.parapara.[VCD] 432359288
    Danii Minogue - Who Do You Love Now 64690864
    Danny Keith - Du Du-Da Da 24780812
    Danuta - Touch My Heart (Live) 49426816
    Danuta - Touch My Heart (with stripes) 18798836
    Danuta Lato - Touch My Heart[disco80.ru] 32125952
    Danuta Lato - TVE1 43977280
    Danuta Lato Pin Up Club 8251392
    Danuta-Runninghero 16492544
    danuta--zdf-hitparade(1990) 12550144
    Dave Rodgers - Above The Light 89702400
    Dave Rodgers - Deja Vu 14495284
    Dave Rodgers - I Was Made For Loving You 121395200
    Dave Rodgers - Smoke On The Water 110704640
    Dave Rodgers - Spaceboy (LIVE)1 2787274
    Dave Rodgers - The final countdown 24515856
    Dave Rodgers & Nuage - Car Of Your Dreams(Live) 22102016
    Dave Rodgers ( Aleph ) - Spaceboy (LIVE) 38309888
    Dave Rodgers ( Aleph )- Live Stage Osaka) Part1 196511744
    Dave Rodgers ( Aleph )- Live Stage Osaka) Part2 96884736
    Dave Rodgers (Aleph) & Domino - Sunshine In Your Eyes 6189976
    Dave Rodgers (Aleph) & Domino - Sunshine In Your Eyes 91428864
    Dave Rogers feat. Kiko Loureiro - Ring Of Fire(ROF Mix) 8426560
    David Hasselhoff - Looking For Freedom 75541620
    DAVID LYME - I DON'T WANNA LOSE YOU tvrip x ITALOCO 82593352
    Daydream - In The Night (Live) 20563330
    Daydream - In The Night 5163353
    Daydream_-_In_the_Night 61224960
    Daylight - Light Years Away 10538584
    Daylight_-_Digital_Power_Control 64337920
    Dead or Alive - 2003 - You Spin Me Round (New Video) 39187288
    DEAD or ALIVE - BRAND NEW LOVER 12´´Videoclip 173301760
    Dead Or Alive - Come Home With Me Baby 64472408
    dead or alive - japan tv interview + lover come back to me + you spin me round - live 2003 133815920
    Dead Or Alive - Lover Come Back To Me 193312768
    Dead or alive - lover come back to me1 128495616
    DEAD OR ALIVE - My Heart Goes Bang (1985) HQ Video 144592896
    Dead Or Alive - Pete Burns - On Graham Norton Show -Interview And Spin Me Round - Live 2003 74675776
    Dead Or Alive - Pete Burns - On Graham Norton Show -Interview And Spin Me Round - Live 2003 169782144
    Dead Or Alive - Pete Burns - Paris L'Enfer 15 mars 1998 184154112
    Dead or Alive - You spin me around (Ext) 35929468
    Dead Or Alive - You Spin Me Round - 1984 Live Video from Italy TV Discoring 29868460
    Dead Or Alive - You Spin Me Round - LIVE VIDEO - TOP OF THE POP 2ND POSITION CHART - VHS 1985 43541772
    Dead Or Alive - You Spin Me Round (1985 Live performance Italian TV Show AZZURRO 3rd night 58641492
    Dead Or Alive - You Spin Me 'Round (Like A Record).vob 52827786
    DEAD OR ALIVE - YOU SPIN ME ROUND (Live In Japan) 203802624
    dead or alive - you spin me round (live rai - superclassifica show 34653164
    Dead Or Alive - You Spin Me Round (Top Of The Pops) 43818270
    Deborah Kinley - All For You 39049220
    Deborah Kinley - Surprise 223156224
    deborah_kinley_+_p.lion_+_marx_&_spencer_-_medley_(midem'85)_(vcd) 40304644
    Debut de Soiree - Jardins d'Enfants. 38968832
    Debut De Soiree - La vie la nuit-Chance-Dans les jardins d'enfants 137321472
    Debut De Soiree - Nuit de folie(Noraebang) 66157088
    Début de soirée - Nuit de folie 83214336
    Début De Soirée - Nuit De Folie 149356544
    Debut De Soiree-Dans les jardins d'enfants (live) 38055936
    DEBUT DE SOIREE-NUIT DE FOLIE (VERSION 2) 42450184
    Dee D. Jackson - Automatic Lover - German TV 74526720
    Dee D. Jackson - Automatic Lover 44018884
    Dee D. Jackson-Meteor Man Meteor 19286444
    Deep Dance - Sandra VideoMIX-VjMacG 196447720
    Del Faro - Baby Baby '85 (Eurotops Appearance) 40396804
    Den Harrow - A Taste Of Love ( Rai ) 39484756
    Den Harrow - A Taste of Love (Live @ DiscoRing 1) 36658776
    Den Harrow - A Taste of Love (Live @ DiscoRing) 90028036

  22. #297
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    26

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Den Harrow - Bad Boy 113743876
    Den Harrow - Bad Boy 95954944
    Den harrow - bad boy1 215681024
    Den Harrow - Born To Love (Formel 1) 55568388
    Den Harrow - Born to love [festivalbar'88] 122177536
    Den Harrow - Born to love 198029312
    Den Harrow - Born To Love 121214976
    Den Harrow - Catch the fox (Formel eins) 46119780
    Den Harrow - Catch The Fox 87275520
    Den Harrow - Charleston (Live) 44124160
    Den Harrow - Charleston (TV Rip, EuroTops,) 62703844
    Den Harrow - Charleston [Festivalbar 1986] 126713856
    Den Harrow - Charleston 74356380
    Den Harrow - Day By Day (P.P.S.) 36593668
    Den Harrow - Don` T Break My Heart (1987) AC-3 DVD by GMS 277463040
    Den Harrow - Don't Break My Heart & Day By Day (Live) 82341644
    Den Harrow - Don't Break my Heart(live) 43960324
    Den Harrow - Don't Break My Heart 89133056
    Den Harrow - Future Brain (Live In Athens 24-2-06) 92457948
    Den Harrow - Future Brain [Festivalbar 1985] 122142720
    Den Harrow - Future Brain '85 48236944
    Den Harrow - Future Brain 137535488
    Den Harrow - Holiday Night Live 48990208
    Den Harrow - Holidays Night '89 40532884
    Den Harrow - Holidays Night ZDF live 48990208
    Den Harrow - Mad desire ((Live @ Maurizio Costanzo Show 84)) 75218584
    Den Harrow - Mad Desire (Live-Meteore Show Appearance) 20133164
    Den Harrow - Mad Desire (original clip!!!) 68779690
    Den Harrow - Mad Desire (original clip!!!) 76113324
    Den Harrow - Stars Privat 93396992
    Den Harrow - Tell me why ( Festivalbar - 1987) 111122432
    Den Harrow - Tell Me Why (Live Vota La Voce 87) 18128640
    Den Harrow - Tell Me Why 3 38876808
    Den Harrow - Tell Me Why '87 (Formel Eins Appearance) 30177284
    Den Harrow - Tell Me Why 106745856
    Den Harrow - You Have a Way 76515328
    Den Harrow - You Have Away 36826104
    den harrow 1 live greece 2006 140613973
    den harrow 2 live greece 2006 140613973
    Den Harrow Live At Modena Radiostella 108768848
    Den Harrow Tell Me Why 163182592
    Den Harrow-You Have Away 155138048
    Den_Harrow_Ola__Kala_StarChannel_24_02_2006 92457948
    Denis & Denis - Program tvog kompjutera 29009788
    Depeche Mode - Everything Counts [Inv] 41710392
    Depeche Mode - World in My Eyes 17983488
    Desireless - John 132079892
    Desireless - Voyage Voyage (Live @ Hitparade) 57844360
    Desireless - Voyage, Voyage by KIKE 86859500
    Desktop 78
    Device - Hanging On A Heartattack (Icedout) 81065768
    Devo - Disco Dancer 44624540
    DHT_vs_Edmee_-_I_Go_Crazy_Soft_Version_-xvid-2006-pmv 44945408
    Di Matteo - Diavolo '85 (Sound Remastering)(Jurek_Italo) 36030008
    Diana Est - Le louvre (FestivalBar '83) 202618880
    Diana Est - Le Louvre (Live @ Festivalbar '84) 44876440
    Diana Est - Le Louvre 100687872
    Diana Est - Tenax (Live '82) [Best Of Italo Clips Vol 3] 36138200
    Diana Ross - Upside Down (Rockamerica Remix HQ DVD Rip).m2v 66291712
    Dieter Bohlen - Diskoteka 80-h 2006 (after his performance) 5344672
    Dieter Bohlen - Modern Talking Medley (Diskoteka 80-h 2006) 27675796
    Dieter Bohlen - My Bed Is Too Big & Magic Symphony (Live Discoteka 80-yh 24.11.2006) 96550912
    Digital Emotion - Go go yellow screen_(nsl videomix) 49050344
    Digital Emotion-Go go yellow screen (live) 135987200
    Digital Game - Please Don't Go 54654109
    DIRE_STRAITS_-_-_Brother_In_Arms__04.56___VHS_Rip__1985_ 51589254
    Disco - Falco - Rock Me Amadeus.Vienna Calling (Festival di Primavera '86) 41016276
    Discoteka80x_2002 CD1 733782016
    Diskofil - You think you're a man 53991036
    Diskoteka Avaria i Friske - Malinki 2006 (Ru_Music)_yrik.da.ru 107345920
    Divine - Alphabet Rap - Live 4 of 7 120891392
    Divine - Born To Be Cheap - Live 3 of 7 80128000
    Divine - Gang Bang - Live 1 of 7 107370496
    Divine - Hard Magic 21541156
    Divine - I'm So Beautiful 34547716
    Divine - Jungle Jezebel - Live 2 of 7 118585344
    Divine - Love Reaction (1983 Live at Hacienda Club) 28604416
    Divine - Love Reaction 24862724
    Divine - Love Reaction1 50598128
    Divine - Native Love - Live 5 of 7 80721920
    Divine - Native Love (Live @ Menchester) (Weird Clip) 43356812
    Divine - Shake It Up - Live 6 of 7 153325568
    Divine - Shake It Up (1982) Disk Top Pop 25882388
    Divine - Shake it Up (Formel Eins) 82518020
    Divine - Shake it up (Live at the Hacienda Club) 41242624
    Divine - Shoot Your Shot - Live 7 of 7 91156480
    Divine - Shoot Your Shot (Live At Hacienda Club) 45463552
    Divine - Shoot your shot (On dutch TV) 9240794
    Divine - Shoot Your Shot (Top Pop TMF) [www.italo-disco.net 98439992
    Divine - The Letter-no italo 49106696
    Divine - The Name Game 42516484
    Divine - Walk Like A Man 36830752
    Divine - walk like a man 136701952
    Divine - Walk Like A Man{algan} 75764724
    Divine - Walk Like A Man{algan} 100282368
    Divine - You Think You're A Man (12 Inch Version) 63793922
    Divine - You Think Youre A Man (original video) 71207360
    Divine_Live at the Hacienda (1983)-1 262078464
    Divine_Live at the Hacienda (1983)-2 262086656
    DJ Aligator - Lollipop 77213700

  23. #298
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    26

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    DJ Aligator - The whistle song 64342020
    DJ Aligator Project - Protect Your Ears 80879848
    Dj Bobo-Somebody Dance With Me 73807916
    DJ Quicksilver - Dance To Trance Power of American Natives 31690756
    Dj_Milano_vs_Samantha_Fox_-_Santa_Maria-1998-DjeurokiD-gxsvcd 90935796
    DJ_Tomcraft_-_Loneliness__eurodanceparty.com.m2v 72130564
    DNA - La Serenissima 78751064
    Dollar - Natures Way 78049284
    Dollar - Oh L'Amour 21165348
    Dollar_-_Give_Me_Back_My_Heart.m2v 95435060
    Dollar-Oh L Amour 9990948
    dollar-oh l_amore-dj-mlody 104218624
    Dollie De Luxe - Queen 145811456
    Dolly Dots - Leila (Eurotops) 33721240
    Domination - Flexi cowboy 323319808
    dominoe_-_here_i_am_(formel_eins) 27133868
    Donna Summer - I Don'T Wanna Get Hurt {Algan} 133873668
    Donna Summer - I Feel Love 1977 33347588
    Donna Summer - Last Dance ( RockAmerica Remix) rep 98323792
    Donna Summer - Love to love you 31276392
    Donna Summer - She Works Hard For The Money (Musikladen - Svcd) 75897192
    Donna Summer - She works hard for the money Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (MtvIdol) by Nonaa 305332224
    Double Take - Rockola (ORB ) 76029956
    Double You - Part Time Lover (Live At Dance Machine) [Eurodance Video by KorTexx] 20910080
    Double You - Please Don't Do [ Live @ Die Hit Giganten_ Sep-2004] 67970028
    Double You - Please Don't Go 118265856
    Dr Love(Mike Hammer)-Eurobeat 11193598
    Dreamer and the Full moon - Sandrina2 202391556
    Dresden China - Fire And Rain ( 3 Sat ) 31596548
    Driving_crazy,_Moonchild_(Live_@_Mantova_06_05_200 6)_(DVD_16-9)_-_ACE_by_alekosg 114671620
    DSCHINGHIS KHAN - Pistolero (Hitparade 1981) 33698000
    Duran Duran - Wild Boys 36358148
    Duran Duran - A View To A Kill 175869956
    Duran Duran - Burning the Ground(Fasttrack Central) 201238532
    Duran Duran - Girls On Film Uncensored 132411396
    Duran Duran - Hungry Like The Wolf (Dvd) Vob 228030464
    Duran Duran - Hungry Like The Wolf 38387832
    Duran Duran - Notorious 105181188
    Duran Duran - Rio 52678108
    Duran Duran - Save A Prayer 131403780
    Duran Duran - The_Reflex(MJ) 97093636
    Duran Duran - Union of the Snake 83259396
    Duran Duran - Wild Boys 59394052
    Dyva - Concert Mantova 81680244
    DYVA performance (Live @ Mantova_06_05_2006) (DVD 16-9) by alekosg 243116036
    E.G. Daily - Mind Over Matter 47395656
    E.G. Daily Love in The Shadows 91461632
    E.G.Daily - Say it say it 68327924
    East 17 - It's alright 49559036
    Eddy Huntington - Physical Attraction Gdansk Discoteca(Poland'01) 49248260
    Eddy Huntington - Up & Down 67039232
    Eddy Huntington - USSR(D80) 48653312
    Eddy Huntington - USSR 57290060
    Eddy Huntington - USSR@ Gdansk Discoteca(Poland'01) 81544856
    Eddy-Huntington---USSR(Festivalbar 86) 133863428
    Edelweiss - Bring Me Edelweiss 202553348
    Elektronnij Malchik - Interpol 28753920
    Enigma - Return To Innocence 103518212
    Enigma - Sadeness 86290436
    Era - Ameno 132704256
    Erasure - Love To Hate You 219475972
    Erasure - Oh L` Amour (Top 100 Viva 80 & 90 Jahre 00 ) onyx tv 61581352
    Erasure - Oh L'Amour 151556100
    Erasure - Sometimes - Die Formel Eins Show 2005 59431652
    Eric Prydz - Call On Me (Late Night Version) 59547852
    E-Rotic - MegaMix 51191812
    E-Rotic - Moonlight Shadow (Vampire Hunter D) 40919044
    E-Rotic - Sex On The Phone 28559364
    Eruption - Go Johnnie Go (Musikladen) 63231460
    Eruption - I Can't Stand The Rain (MusikLaden) 26441732
    Eruption - One Way Ticket (ZDF kultnacht ) 51151360
    Eruption - Precious Wilson - Hold On, I'm Coming (Discoring) 43735356
    euritmics - sweet dreams (totp) 177682432
    Eurogliders - Heaven (Must be There) 54849536
    europe - cherokee 106833924
    Eurythmics -There Must Be An Angel - Hit 24 (1985) Dvd By Gms 229910528
    Evelyn Thomas - High Energy(Roskamerica remix)TSR 60593652
    F R David - Words(at_Best_of_Formel_Eins)-SVCD-2005-PmV 71009820
    F.R. David - Words 34268684
    F.R. DAVID - Words 139843588
    F.R.David - I Need You (Live Festivalbar 83) 100052848
    F.R.David - I Need You 65363968
    F.R.David - Pick up the phone 32483328
    F.R.David_-_Sahara_night 53945856
    Facts & Fiction - Give Me The Night (Eurotops '86) 24449028
    Fair Control - Symphony of Love (Eurotops) 54736900
    FAIR CONTROL-SYMPHONY OF LOVE()JTV 38034236
    Faithless - God is a DJ 40945308
    Faithless - Insomnia 37441964
    Fake - Another Brick 114838776
    Fake - Donna Rouge (Live @ DiscoRing '84) 81412100
    falco - coming home 128814672
    falco - jeanny (part 1) 126947332
    falco - jeanny (part 2) 329836544
    Falco - Jeanny 62128064
    Falco - Rock Me Amadeus (ZDF Hitparade) 30892932
    Fancy - Lady Of Ice (1987 Eurotops - Full Video) 42840616
    Fancy - All my lovin 123420672
    Fancy - Angel eyes 224679936
    Fancy - Angel eyes-inc 39396544

  24. #299
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    26

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    FANCY - BOLERO (Hold Me In Your Arms Again) 161720320
    Fancy - Bolero (live) 37935104
    Fancy - Bolero 34866596
    Fancy - China Blue (live) 30425092
    Fancy - China Blue '88 (Hitparade Appearance) 30437428
    Fancy - China Blue 67311616
    fancy - chinese eyes 89444356
    Fancy - Chinese eyes 130691072
    Fancy - Flames of love (MDR 2005) 141220510
    Fancy - Flames Of Love '98 123150336
    Fancy - Flames Of Love 44003332
    Fancy - Get Lost Tonight 73554600
    Fancy - Hur Den(Bolero)_live_remix 36270668
    Fancy - L.A.D.Y. O 44625924
    Fancy - Lady Of Ice (1987 Eurotops - Full Video) 42840616
    Fancy - Lady Of Ice (Formel Eins) 21345940
    Fancy - Lady Of Ice (Live 3 sat- Hitparade)2 53354392
    Fancy - Lady of ice (Live at 3Sat) 33309892
    fancy - lady of ice (live at hitparade) 62840836
    Fancy - Lady Of Ice (original) 32227928
    Fancy - Latin Fire 79013888
    Fancy - Live Video Minimix 33499580
    Fancy - Love_Has_Called_Me_Home 38555054
    Fancy - Megamix (@ Best of Formel Eins 08-11-2004) 56475524
    Fancy - Megamix (live at Reunion 2004 - Formel Eins) 118818820
    Fancy - No Tears '89 (Eurotops)N3 28704772
    Fancy - No tears 62283200
    Fancy - Pretty Woman (Live) 36296232
    Fancy - Running Man '89 (Sentimental Agent) 36466692
    Fancy - Slice Me Nice (Svcd) 69501544
    Fancy - Slice me nice 36788920
    Fancy_Latin Fire (Live)Full Video_HQ 74430748
    fancy-fancy_whenever_fools_cry_(hitparade)_polman-svcd 70951720
    Fancy---Lady-Of-Ice-(original) 137480192
    Fancy---Slice-me-Nice 36788920
    Fancy---The-Short-Megamix 134928388
    fat boy slim - right here right now 157769732
    Fatboy Slim - Push The Tempo 281159684
    Felix Da Housecat - Rocket Ride 56729604
    Felix Da Housecat - What Does It Feel Like 53784332
    felix da housecat 10 days off 2003 78133914
    Felix Da Housecat -Bobby O - Silver Screen 70600796
    Felix Da Housecat Feat Nina Simone - Sinnerman - Vcd 21675948
    Felix Da Housecat Ft Miss Kittin - Madame Hollywood 55519236
    Fidget - Living On Video 11499164
    Finzy Kontini - Night In Paris (live Mantova concert) '06 25950208
    Flash in the night (live Retro FM) '06 113167352
    Flexy Cowboy - Domination (Live) 59113264
    Flying Steps - In Da Arena (Breakdance) 39522122
    Foxy - Get Off 53032918
    Fragma feat. Maria Rubia - Everytime You Need Me 36284540
    France Joli - Come to Me(1) 36807512
    France Joli - Come To Me 51294212
    Francesco napoli - arriba 115118080
    Francesco Napoli - Balla Balla (Formel Eins) 20316164
    Francesco Napoli - Balla Balla (Live Tanz Party ) 31143936
    Francesco Napoli - Balla Balla '87 41943552
    FRANCESCO NAPOLI - Balla, Balla II 63678976
    Francesco Napoli - Balla...Balla (Notte Italiana Live '87) 44783480
    Francesco Napoli - Ma Quale Idea 42796460
    FRANCESCO NAPOLI - SI (..CARA MIA, SI) 131373056
    FRANCESCO NAPOLI-MEGAMIX 375158788
    Francesco Napoli-Stai con me (live) 44441604
    Frank Duval - What A Day [designer video] 304656384
    Frankie Goes To Hollywood - Relax (banned version) 215339012
    Frankie goes to hollywood - Relax [Festivalbar'84] 138115072
    Frankie Goes To Hollywood - Relax 31481698
    Frankie goes to hollywood - Two tribes [Festivalbar'84] 131944448
    Frankie Goes To Hollywood - Two Tribes 62659688
    FRDW 68683496
    Fred Ventura - Heart Beat (Live in México) 52427116
    Fred Ventura - Imagine (Live in Mxico) 32096764
    Fred Ventura - Lost in Paris (Live at Polnish TV) 25274368
    Fred Ventura - One day (live at Polish TV) 23934976
    Fred ventura - The streets 77443072
    Fred Ventura - The Years (Live in Mexico) 41622528
    Fred Ventura - The Years (Live-Xenon Disco Appearance) 43643756
    Fred ventura - Wind of change (Live in Mexico) 45873436
    French_Affair_-_Comme_Ci__Comme_Ca__Viva__Dacron_.m2v 75272036
    Frida - I Know There s Something Going On 43837612
    Front 242 - Tragedy For You (disco cut) 37895144
    Frutero-Concert Mantova The Riddle 50684660
    Fun Factory - Pain (Live) 65806340
    Fun Fun - Baila Bolero (live at Sky) 37023644
    Fun Fun - Color My love 83269632
    Fun Fun - Colour My Love (Formel Eins) 82935812
    Fun Fun - Give Me Your Love(Formel Eins) 47160300
    Fun Fun - Give Me Your Love 102285312
    Fun Fun - Happy Station 125358080
    Fun Fun - Hitmix [www.italo-disco.net] 51815904
    Garbo - Il Fiume (Festivalbar '86) [by Neurox born to die] 112945156
    Garbo - Vorrei Regnare(1) (Vota La Voce '82) [by Neurox born to die] 120535040
    Garcia - Kalimba De Luna 39459292
    Gary Low - Forever, tonight and all my life (Discoring) 43835392
    Gary Low - I Want You (Festivalbar 83) 37390836
    Gary Low - La Colegiala (Live @ Azzurro 1984) 35297284
    Gary Low - La Colegiala (Live) 12073060
    Gary Low - La Colegiala [Festivalbar'84] 132050944
    Gary Low ''La Colegiala'' Incontri d'estate a Boario '84 (iotv) 36842372
    Gazebo - I Like Chopin (At Best of Formel Eins) 80380188

  25. #300
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    26

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Gazebo - I like Chopin (FestivalBar '83) 198975488
    Gazebo - I Like Chopin (Live @ La Notte Vola 2001) 53841924
    Gazebo - I Like Chopin (Live 1983) 85862504
    Gazebo - I Like Chopin (Musik Fur Sie Live Videoclip) 95811588
    Gazebo - I Like Chopin (original) 43342600
    Gazebo - I like Chopin (SAT1)(2) 14454784
    Gazebo - I Like Chopin(Live MDR ) 95811588
    Gazebo - I Like Chopin(Night Club Moscow 2003) [640x480 divx52] 109990696
    Gazebo - I Like Chopin 142384508
    Gazebo - I Like Chopin`83 [VJ Big Master Video Edit 2004].SVCD.m2v 119170072
    Gazebo - I Like Shopin (formel eins) 81451008
    Gazebo - Lunatic (Video Clip 1983) 143087822
    Gazebo - Lunatic(Jurek_Italo) 41309100
    Gazebo - Masterpiece (Musikladen '83) 41988100
    Gazebo - Telefon Mama (formel eins) 88043520
    Gazebo_Modena_Radiostella 64154622
    Gazebo-Lunatic 188506112
    Gazebo-Trotsky Burger (live Discoring 86) 29566679
    GENTLE TOUCH - The Fire of Love (Eurotops) 145794614
    George Aaron - She's a Devil (Live Iventi-2006) 56064942
    George Benson - Give me the night Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (MtvIdol) by Nonaa 271110144
    Geri Halliwell - It's raining men (Live @ Hit Machine) 98459648
    Geri Halliwell - Mi chico latino (Live @ Festivalbar 1999) [alexeimv] 184956932
    Gianna Nannini - America (Disco 1980) mx 153196544
    Gibson Brothers - Cuba Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (MtvIdol) by Nonaa 249778176
    Gibson Brothers - Cuba 39626524
    Gibson Brothers - Que Sera Mi Vida (Musikladen) 59254306
    Gibson Brothers - Que Sera Mi Vida @ Sat1 30-10-2004 (By Muffi) 147805804
    Gigi D'Agostino - Bla Bla Bla 59963396
    Gigi D'Agostino - la passion 182767616
    Gigi D'Agostino - L'amour Toujours 257898496
    Gigi D'Agostino - The Riddle 73453572
    gina g. - just a little bit 67137540
    Gina T - In my fantasy (Live @ Hitparade) dieter bohlen prod 158701572
    Gina T. - In My Fantasy 27372072
    Giorgio Moroder & Phil Oakey - Together In Electric Dreams 63749644
    Gloria Estefan - Conga 55413456
    Gloria Estefan - Turn The Beat Around 41612924
    Gloria Estefan & Miami Sound Machine - 1-2-3 (videot) 35579124
    Gloria Estefan & Miami Sound Machine - Bad Boys 44947792
    Gloria Gaynor - I Will Survive (Musikladen - SVCD) 59352636
    Gloria_Gaynor-I_Will_Survive 29850812
    Grandmaster Flash - Sign Of The Times 56887296
    Grant Miller - Colder than ice 41776224
    Groove Coverage - Moonlight Shadow (Live @ Ibiza Summerhits 2002) 57830416
    Groove Coverage - Moonlight Shadow 101763076
    Gruppo Italiano - Tropicana (Vota la voce - 1983) 36110312
    Günther feat. Samantha Fox - Touch Me (Live @ NRJ Radio Awards 2005) [PAL] 75100060
    Gunther.Feat.Samantha.Fox.-.Touch.Me.(Live.At.Trackslistan.29-11-04).m2V 73673124
    gunther_feat_samantha_fox-touch_me-svcd-2004-mkv 75780992
    Haddaway - Fly Away (Live @ Dance Machine 6) 44267760
    Haddaway - What is love 86685700
    Haiducii - Dragostea Din Tei (Live @ Die Hit Giganten 10-07-04) 74288984
    Haiducii_-_Dragostea_din_tei.svcd 39630127
    hally & kongo band - african man (live performance) 48188140
    Happy children (Live @ Mantova_06_05_2006) (DVD 16-9) - P.LION 194439172
    Harold Faltermayer - Axel F. '84 (MTV Videoclip) 31420480
    Harold Faltermeyer - Axel F.Hit 24 AC-3 DVD by GMS 213911552
    Hazell Dean - Searchin' ( Live ) 64530508
    Hazell Dean - Searchin' (Original ) 397565952
    Hazell Dean - Searchin'(84)(I Gotta Find a Man) totp2 [jeffz] 150301762
    Hazell Dean - Turn It Into Love (1988) 37070852
    Hazell Dean - Turn It Into Love 105558016
    Hazell Dean - Who's Leaving Who 51193860
    Heart - Never 42608216
    Heaven Knows - Lucky Guy (Eurotops) 58823410
    Herbie Hancock - Rock It - '84 SNL VCD(m) 46249924
    Hermes House Band - I Will Survive (Live from SAT1 Hit-Giganten) 134821892
    HI NRG DIVINE1 18898
    HI NRG DIVINE2 17932
    HI NRG 25632
    Hit 24 Desireless - Voyage, Voyage AC-3 DVD by GMS 295444480
    Hit 24 Donna Summer - I Feel Love (1977) DVD by GMS 143640576
    Hit 24 Gloria Gaynor - I Will Survive (1979) AC-3 DVD by GMS 211058688
    Hit 24 Tina Charles - I Love To Love (1976) DVD by GMS 143884288
    Hit 24 Visage - Fade To Grey AC-3 DVD by GMS 204328960
    Hubert Kah - Angel O7 58955780
    Hubert Kah - Einmal Nur Mit Erika (Ndw 1982, Zdf Hitparade) 119908356
    Hubert Kah - Psycho Radio 39904780
    Hubert Kah - Rosemarie (NDW 1982) 67742818
    Hubert Kah - Something I Should Know 35919744
    Hubert Kah - Sternenhimmel (Live) 31716764
    Hubert Kah - Wenn Der Mond Die Sonne Beruhrt 35604620
    HUBERT KAH -MILITARY DRUMS (FORMEL EINS) 87 37415660
    Hubert Kah--Angel 07 (Viewsic) 79284224
    Ice MC - It's a Rainy Day (Live @ Dance Machine) 153608196
    Images - les demons de minuit - live 131170304
    Imagination - Just an Illusion - JALStelde 40728100
    Impresione - Da Li Osjecas 29317120
    Infernal - Keen on disco 79178680
    Infernal - self control (dvd-rip-Promo) 196468736
    Information Society - Peace And Love Inc 32377139
    Initial D Tribute - move - around the world (Dave Rodgers Remix) 37021396
    Inker & Hamilton - Dancing into Danger (Formel Eins) 24653828
    Inker & Hamilton - Dancing into Danger (Live @ Hitparade) 46440184
    Irene Cara - What A Feeling (Flashdance) 45365025
    Italo Disco Video Monte Kristo -The Girls Of Lucifer 42505216
    Ivan - Baila 235145216
    Ivan - Fotonovela ( Original Video Clip) Good Quality !!! By Sergio Luna 87771140
    Ivan - Fotonovela (1985 Live Midem Videoclip) 39061792

Slične teme

  1. Kosovo i Metohija - objedinjena tema
    Autor Милица u forumu Politika
    Odgovora: 9049
    Poslednja poruka: 20.04.2014., 08:37
  2. Gitara ... objedinjena tema
    Autor absonic u forumu Opšte diskusije
    Odgovora: 336
    Poslednja poruka: 10.03.2014., 18:18
  3. sexy donje rublje - objedinjena tema .
    Autor ravana2 u forumu Žene
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 15.12.2013., 21:56
  4. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 09.07.2013., 12:19
  5. Objedinjena tema
    Autor taja u forumu Politika
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 14.03.2007., 20:42

Oznake

Pravila za slanje poruka

  • Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •