Dance - objedinjena tema - Strana 10
Strana 10 od 80 PrvaPrva ... 678910111213142060 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 226 do 250 od 1996

Tema: Dance - objedinjena tema

  1. #226
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    28

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Savage - Only You 51376128
    Savage - Only You 175079424
    Savage - Radio (Discoring live) 163037184
    Savage - Radio [ Original video ] 46793740
    Savage - Radio [live at DiscoRing] 190306304
    Savage (prod.&vox Robyx) - A Love Again (Live@Xenon) 70200946
    Savage (prod.&vox Robyx) - Celebrate (Video Montage) 33880034
    Savage (prod.&vox Robyx) - Don't Cry Tonight (VideoQ) 68947382
    Savage (prod.&vox Robyx) - Fugitive (Live@Xenon) 79876279
    Savage (prod.&vox Robyx) - Goodbye (VideoQ) 80512056
    Savage (prod.&vox Robyx) - Only You (Live@Xenon) 68562578
    Savage (prod.&vox Robyx) - Radio (VideoQ) 85047667
    Savage (prod.&vox Robyx) - Tonight (Live@Xenon) 60315749
    Savage_Only_You 51376128
    savage-don't cry tonight-vob 20 132812800
    SAVEGE-ONLY YOU-VOB 21 124010496
    Say Say - Revolution in my Heart (Eurotops) 26382340
    Scala - Macchina Nera 34230196
    Scala - Macchina Nera'85_Eurotops 34230272
    SCALA - Machina Nera (Eurotops) 34230196
    Scooter - Jigga Jigga (Pornstar version) 80754352
    Scooter - Nessaja (nude version) 73087476
    Scorpions - Wind of change Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (Vh1) by Nonaa 332599296
    Scotch - Delirio Mind '85 (Formel Eins Appearence) 25333924
    Scotch - Delirio Mind 58430982
    Scotch - Disco Band - Take Me Up (Live At Iventi-2006) 21545068
    Scotch - Disco Band (Tv Apperance ''Festivalbar'' 1984) 33565532
    Scotch - Mirage (Eurotops) 33024040
    Scotch - Mirage [Festivalbar 1986] 126789632
    Scotch - Mirage 33548972
    Scotch - Take Me Up (Formel Eins)1 58460220
    Scotch - Take Me Up 103538688
    Scotch - Take Me Up2 133365760
    Scotch_-_Disco_Band 27392988
    scotch-delirio mind-vob 32 161509380
    Scotch-Disco Band 220022784
    Scraptown_-_Viva_Sahara 69610536
    Scritti Politti - Absolute 51558618
    Scritti Politti - Boom! There She Was (1988) (DivX) 23790322
    Scritti Politti - First Boy In This Town (Lovesick) (1988, complete - VERY RARE!) 47244596
    Scritti Politti - Hypnotize 47065352
    Scritti Politti - Perfect Way 56046298
    Scritti Politti - TINSELTOWN TO THE BOOGIE DOWN 49225736
    Scritti Politti - Wood Beez 50175646
    SEB 170 - A-Beat C Special Stage 2006 173618454
    SEB 170 - Master Of Parapara 288597726
    Secret Service - Cry Softly (Svcd) 67419240
    Secret Service - Do It 32768400
    Secret Service - Feel Your Near Me 71437436
    Secret Service - Flash In The Night.m2v 78214220
    Secret Service - Flash In The Night 71818572
    Secret Service - Jessica 44469791
    Secret Service - Jo-Anne Jo-Anne (Live Discoring) 36988784
    Secret Service - Let us dance just a little bit more 34851506
    Secret Service - Oh Susie (Clipe dos patins) 119478276
    Secret Service - Oh Susie (SVCD) 64728048
    Secret Service - Say Say Say 54532660
    Secret Service - Ten O'Clock Postman (Disco Show) '80 30052356
    Secret Service =.= When The Night Closes In 32229232
    Selena - Disco Medley (Live in Houston, Texas 1995) 79594676
    Selena - Dreaming Of You 24065761
    Selena - Shotgun (Eurotops) 27729924
    Selena_High 9461741
    Selena-Como La Flor En Vivo 37081972
    SELF CONTROL (EUROTOPS) - RAFF 35554876
    Shana - I Want You 61131930
    Shanghai_-_Ballerina 33533952
    Shannon - Give Me Tonight 39870544
    Shannon - Let the music play (1984) 79164736
    She is a devil (Live @ Mantova_06_05_2006) (DVD 16-9) - GEORGE AARON by alekosg 195024900
    Sheena Easton - Strut 84598788
    Sheila & B Devotion - Spacer 39531240
    Sheree - Ronnie, Talk To Russia! '88 (Eurotops Videoclip) 26458116
    Shiny Star (Live @ Mantova_06_05_2006) (DVD 16-9) - SWAN by alekosg 249251844
    Shooting Party - Safe in the Arms of Love (Live SAW concert at The Royal Albert Hall 1989) 43382480
    Sigue Sigue Sputnik - 21st Century Boy (Live London 1985) (Video) 42773304
    Silent Circle - Danger, danger (1987) 25690940
    Silent Circle - Hide Away - Man Is Coming (Live) 104257536
    silent circle - hit mix 169981952
    Silent Circle - Love is just a word (Eurotops 1986)) 25429208
    Silent Circle - Megamix 20103507
    Silent Circle - Megamix_NEW 20103507
    Silent Circle - Moonlight Affair '86 35448836
    Silent Circle - Stop The Rain And Moonlight Affair (live at P.I.T.) 72357756
    Silent Circle - Stop The Rain In The Night (KU Live) 39450140
    Silent Circle - Time For Love (Eurotops) 46569476
    Silent Circle - Time for love (Peter's Pop Show) 47289356
    Silent Circle - Time For Love '85 46569476
    Silent Circle - Time For Love__Peters P_86_ 153935872
    Silent Circle - Touch In The Night (KU LIve) 42622988
    Silent Circle - Touch In The Night '86 (Eurotops) 30528064
    Silent Circle - Touch In The Night 62871556
    SILENT CIRCLE -Stop the rain- 71364376
    Silent Circle-Time For Love 143130624
    SILENT_CIRCLE-TFL 32739328
    Silicon Dream - Albert Einstein 48681740
    Silicon Dream - Andromeda 39887612
    Silicon Dream - Jimmy Dean Loved Marilyn (Formel Eins) 155385860
    Silicon Dream - Jimmy Dean Loved Marilyn(Formel Eins) 155385860
    Silicon_Dream_-_Albert_Einstein (Eurotops) 41496380



  2. #227
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    28

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Silver Convention - Everybodys talking 80173056
    Silver Convention - Fly Robin Fly 141386470
    Silver Convention - Telegram 37072900
    Silver convention-Get up and boogie 135583744
    Silver Pozzoli - Around my Dream (Formel Eins) 25266528
    Silver Pozzoli - Around my dream ripped by JALStelde 121055232
    Silver Pozzoli - From You to Me 42057428
    Sinitta - So Macho 35057540
    Sinitta - Toy Boy 24675753
    Sinitta___so_macho 86646784
    Sir Mix-A-Lot - Baby Got Back 93288452
    Sister Sister - Blue Night In Alcatraz [www.italo-disco.net] 23855104
    Sisters of Mercy - Temple of love 22712320
    Snap - Rhythem is a dancer (live_at_die_hit_giganten_090604)-svcd-2004-the 66719716
    Snap - Rhythm Is A Dancer 2003 61476772
    Sofiya Rotaru - Previous Love(Sorochinsky Fair) 123867140
    Soft Cell - Tainted Love 59402244
    Sonia - Listen To Your Heart 79536128
    SONIA - You'll Never Stop Me Loving You 143226880
    Sophie Carle - 100% D'Amour (Original Video) 40640800
    Space - Magic Fly ( original video 1977 )A HQ 189985164
    Spagna - Call Me 80248832
    Spagna - Call Me (Festivalbar '87) 204800000
    Spagna - Call Me '86 (Videoclip) 42448940
    Spagna - call me 139958272
    Spagna - Call Me1 217685764
    Spagna - Easy Lady (Live At Festivalbar) 43091657
    Spagna - Easy Lady 50802414
    Spagna - Easy Lady 84867072
    Spagna - Easy Lady1 181458944
    Spagna - I Wanna Be Your Wife 95755772
    SPAGNA - Live from Festival di San Remo 1995 - GENTE COME NOI 38807742
    Spagna - Medley @ Vota la voce '87 245610496
    Spagna - Only words (live @ Superclassifica Show) 19456528
    Spagna - Only words 199172096
    Spagna - This generation [Festivalbar'89] 138223616
    spagna medley vcd 72364712
    SPAGNA-Every_Boy_And_Girl_HQ 45670484
    Spagna-I Wanna Be Your Wife 66804954
    spandau ballet - fight for ourselves 139374928
    Spandau Ballet - Through The Barricades.vob 385417216
    Spandau Ballet - True (5m17s VOB 720x480 LPCM) 359636992
    Spargo - You And Me 39153668
    Sparks - La Dolce Vita 58314756
    Squash Gang - I Want An Illusion (video edit) 85039808
    Squash Gang - I Want an Illusion 54790624
    Squash Gang - Moving Your Hips (Live) 19670252
    SSQ_-_Screaming_In_My_Pillow 73066560
    Stacey Q - We Connect 40298160
    Stacey Q - I Love You 38854660
    Stacey Q - Two Of Hearts [www.italo-disco.net] 40355056
    Stacey Q - Two Of Hearts 197257216
    Stadio - Acqua e Sapone (Live @ DiscoRing) 42175952
    Stan Ridgway - Camouflage 43071772
    Stargo - Life Is Life [original video] 234438656
    Stephanie Mills - Never Knew Love Like This Before (1980 Video Clip) 720x576 Divx5.11 51329024
    STEPHANIE MILLS put your body in it(Larry Levan) 8761292
    Stephanie_-_Irresistible_(Kanguru_Show_TV,_1986) 57737220
    StephanieDe Monaco - Flash 60059129
    Steve Allen - Letter From My Heart 91555840
    STEVE ALLEN A LETTER FROM MY HEART (FORMEL EINS) 86 52241196
    Steve Miller Band - Abracadabra - JALStelde 37983328
    Stevie Wonder - Part time lover Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (MtvIdol) by Nonaa 352004096
    Stop - wake up 55875246
    Stop - Wake Up (1989) 43319360
    Style - Empty Bed (Original Video) 129918976
    Style - It's a Secret 112488452
    Styloo - Pretty face 29347266
    Styloo - Pretty face 81160192
    Styloo Live At Iventi-2006 46720542
    Styloo-Why 36036672
    Styloo-Why 60598272
    Sugarhill Gang - Rappers Delight 248421560
    Super Eurobeat Vol. 160 - DVD(Dave Rodgers Live Stage) 251291648
    Super Italo party! 48633168
    Swan - Don't Talk About It & Shiny Star (live Mantova concerT 39228178
    Swan - Mantova Concert 110531472
    Sweet Connection - Dirty job 35648512
    Sweet Connection - Heart To Heart 38720164
    Sweet Connection - Heart To Heart 245665792
    Sweet Connection - Need Your Passion '88 (Live) [www.italo-disco.net] 20871172
    Sylvester - Do You Wanna Funk ( Original Video Clip) 71632556
    Sylvester - You Make Me Feel (Rockamerica) 68850140
    Sylvester & Patrick Cowley - Do You Wanna Funk 111455924
    Systems In Blue - 07.10.2006 80's Show 19956188
    Systems In Blue - 1001 Nights ( C.C.F Party Mix DJ Hakim Version) 64958468
    Systems In Blue - 1001 Nights C.C.F. Party Mix (by Robota) 49491904
    Systems In Blue - Can't Stand The Pain (Live) 43347968
    Systems In Blue - Le Vent M'A Dit 44874116
    Systems In Blue - Point Of No Return (Live ZDF) www.systemsinblue.tk 88049668
    Systems In Blue - Point Of No Return 88049668
    Systems In Blue - Winner (Live) 45776896
    Systems_in_Blue___Patty_Ryan_-_One_Summer_Night_in_Moscow__Live_Essen_ 39322080
    T7 - Passion 209221632
    Taco - Putting On The Ritz 88385540
    Taco_-_Heartbreak_City_(1985_Eurotops_Videoclip) 30226436
    taco-puttin_on the ritz-dj-mlody 224000000
    Taffy - I Love My Radio (Formel Eins Clip) 22284292
    Taffy - I Love My Radio (Videoclip) 33426092
    Taffy - If You Feel It 36286936

  3. #228
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    28

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Taffy - Once more [Festivalbar 1986] 141678592
    Taffy - Once More 41153392
    Taffy - Step By Step 41201664
    Taffy - Walk in to the daylight 124936192
    Taffy - Walk Into The Daylight (VHS RIP) iLLo 51710738
    Taffy - Walking Into The Delight 16204698
    Tapps - Burnig Whit Fire (Live In Camachos Club) 83023190
    Tapps - Don't Pretend to Know (Live in Mexico) 54754924
    Tapps - Hurricane (Live in México) 38881284
    Tapps - Runaway (Live in México) 45811716
    Tatjana - Awaka Boy 27662340
    Tatjana - Bala Bala (Remix) 40436316
    Tatjana - Chica Cubana (Live @ Pin Up Club '88) 35391492
    Tatjana - Chica Cubana (Video Clip) [720X576] 134440964
    Tatjana - Chica Cubana [original video] 187492352
    Tatjana - Santa Maria (Another Version) SVCD 68553352
    TATJANA - Santa Maria 2003 (Rockamerica Remix) 44049906
    Tatjana - Santa Maria.DVDrip 155172868
    Tatjana Simic - Calendar Girl Vob 116843748
    Tatjana Simic - Dvd Compilatie 124792832
    Tatjana Simic - Santa Maria 33323836
    tatjana simic and sabrina 74905600
    Tatjana_-_Crazy_Way_About_You-dvdrip-PmV.m2v 75385912
    Taylor Dayne-Tell it to my heart 139124736
    Tears For Fears - Woman In Chains 136015876
    Technotronic - Pump Up The Jam 82198532
    Telex - Euro-vision(eurovision song contest 1980) 63784960
    Telex - Moscow disco ( MTV ) 33601540
    Telex -Discow Moscow(notte disco music 1979) 85331968
    Tenacious D - **** Her Gently 50243588
    Tenkai.-.Dave.Rodgers.-.Race.is.over 70862848
    THE ADVENTURES - Send My Heart SVCD (Kajagirl thx to bluevertigo1980) 5.1 73173464
    The Back Back - Dial My Number [live, 1985] 74603132
    The Back Bag - Dial My Number (Musichall) - SVCD 61042184
    The Best of Formel Eins 2004.07.11 - The Flirts Etc 226053156
    The Buggles - Plastic Age (Live @ Aplauso) 71720964
    The Commodores - Nightshift Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (Melody) by Nonaa 338485248
    The Creatures - Believe in yourself 56020020
    The Creatures - italo disco - Medley + Maybe One D 197107712
    The Disco Kings - Born To Be Alive (Viva - Divx 5.21 640x480 2700Kbps) 79762534
    The Droids - The Force (Live @ DiscoRing) 93982100
    The Flirts - Jukebox (Original Video)A HQ 36832244
    The Flirts - Dancing Madly Backwards (Formel Eins) 6178816
    The Flirts - Dancing Madly Backwards (Formel Eins) 25780228
    The Flirts - Danger (1982) 50142624
    The Flirts - Helpless 167387136
    The Flirts - Helpless1 69982212
    The Flirts - Jukebox (Don't Put Another Dime) 36832244
    The Flirts - Jukebox 12226560
    The Flirts - New Toy 37133844
    The Flirts - New Toy1 18945248
    The Flirts - Passion (1982 Notte disco music) 34302240
    The Flirts - Passion (Top Pop)._new =FOI 36653556
    The Flirts - Passion [Best Of Italo Clips Vol 2] 62973956
    The Flirts - Passion 129112064
    The Flirts - Passion 62973956
    The Flirts - Passion1 84770816
    The Flirts - You & Me 35506688
    The scotch - Disco band [Festivalbar'84] 118859776
    The Timelords aka KLF - Doctorin' The Tardis 25404968
    The Twins - Ballet Dancer(Formel Eins) 23075730
    The Twins - Ballet Dancer 34755420
    The Twins - Ballet Dancer 65443840
    The twins - Deep with in my heart [Festivalbar 1985] 100814848
    the Twins - Face to face, heart to heart (Festival della musica da discoteca '82) 74572512
    The Twins - Face To Face, Heart To Heart(Live in Sweden 2006) 143123540
    The Twins - Face To Face, Heart To Heart 40302808
    The Twins - Facts Of Love (Live in Sweden 2006) 135298632
    The Twins - Love in the dark (live at Musichall) 63973380
    The Twins - Love In The Dark(Live in Sweden 2006) 143183964
    The Twins - Love System (1984 Musikladen) 25769988
    The Twins - Love system (Live In Sweden) 133934444
    The Twins - Love system divx 16922624
    The Twins - Love System 60068094
    The Twins - Not The Loving Kind (Live 2006) 153409564
    The Twins - Not The Loving Kind (Live Saint Vincent) 120343692
    The Twins - Not the Loving Kind (Musikladen) [Best Of Italo Clips Vol 4] 74763080
    The Twins - Not the loving kind&The game of chance 202508288
    The Twins - Not the loving kind 37955568
    The Twins - The Desert Place (Live In Sweden) 178355380
    The Twins - Time Will Tell (Live In Sweden) 117891872
    The Twins - Tonight (Live In Sweden) 143453548
    The_Back_Bag-Dial_my_number_(live) 35832764
    The-Twins---Face-To-Face,-Heart-To-Heart 40302808
    The-Twins---Love-System-(Musikladen) 56772996
    The-Twins---Not-the-Loving-Kind-(Musikladen) 74763080
    The-Twins---The-Game-of-Chance-(Musikladen) 63884436
    Thomas Anders - 06 Vina del Mar - Mandy 32107140
    Thomas Anders - All Around The World (Live ZDF Die Frühlingsshow 14.05.2006) 71246828
    Thomas Anders - Brother Louie (Diskoteka 80 2004 1) 37550762
    Thomas Anders - Independent Girl (Live SAT1 At Charity 2003) 76227200
    Thomas Anders - Independent girl, Cheri cheri lady & YMHYMS (Live @ Jumala, Latvia 01.aug.2004) 128834177
    Thomas Anders - Interniew (Explosix RTL 1993) 108088758
    Thomas Anders - Just Dream (Adventsshow ZDF 281104) (DVD PAL) 112939008
    Thomas Anders - Just we two (Live @ Vina del Mar, Chile)_10 45648008
    Thomas Anders - King of love (Rockamerica Remix) 111235936
    Thomas Anders - Live in Vina del Mar 1989 33739832
    Thomas Anders - Live in Vina del Mar 1989 540751590
    Thomas Anders - Live@Wetten Dass 04-03-2006 142985216
    Thomas Anders - Love Of My Own (ZDF Hitparade) 38213532

  4. #229
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    28

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Thomas Anders - Love Of My Own, True Love, Soldier (Live) 153511940
    Thomas Anders - Love of my own_Hitparade7-12-89_1 143362052
    Thomas Anders - Medley deutsch (ARD 2006)_NEW 71795568
    Thomas Anders - Nel blu dipinto di blu[Countdown Grand Prix 3.9.06] 75464898
    Thomas Anders - Night To Remember [Eurovision's Party] 102983562
    Thomas Anders - One Thing 122693256
    Thomas Anders - Soldier2 120610816
    Thomas Anders - Songs that lives forever[Countdown Grand Prix 3.9.06] 137428384
    Thomas Anders - Tell Me (En Vivo @ Festival Vina del Mar 1988) 77410116
    Thomas Anders - The night is yours, the night is mine (Live @ Vina Del Mar (Chile) 1988) 61293176
    Thomas Anders - With A Little Love & Princess Of The Night (En Vivo @ Festival Vina del Mar 1988) 83229412
    Thomas Anders & Stefan Raab - You'Re My Heart, You'Re My Soul (Swing Version) (Live @ Nacht Der Stars 22Dic2005) 90775484
    Thomas Anders (Planet Wissen) 272540396
    Thomas Anders (Vorentscheid) Songs That Live Forever 113255900
    Thomas Anders @ ZDF Unsere Besten 96199196
    THOMAS ANDERS- SONGS THAT LIVE FOREVER (FROM DVD COLLECTION) 80772096
    THOMAS ANDERS-ALL AROUND THE WORLD (FROM DVD COLLECTION) 43752448
    THOMAS ANDERS-FOR YOUR EYES ONLY 48845824
    thomas anders-mona lisa-dj-mlody 119332868
    THOMAS ANDERS-TELL IT TO MY HEART (FROM DVD COLLECTION) 62797824
    THOMAS ANDERS-WHEN WILL I SEE YOU AGAIN (FROM DVD COLLECTION) 89676288
    THOMAS ANDERS-YOURE MY HEART, YOURE MY SOUL 2006 (FROM DVD COLLECTION) 57201152
    Thomas.Anders.-.Independent.Girl.(dvds).2003 141328388
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_01-Tonight_is_the_night 36543572
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_02-Independent_girl 29172502
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_04-_We_take_the_chance 37250030
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_05-_Maria 59715504
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_06-_No_face_No_name_No_number 46725184
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_07-_Nothings_gonna_stop_me_now 70062652
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_08-_Every_little_thing 26127824
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_09-_Paradise 34544140
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_10-_Atlantis_is_calling 36144470
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_11-_King_of_love 34933610
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_12-_Live_your_dream 46204708
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_13-_This_time 42645498
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_14-_Sexy_sexy_lover 34106808
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_15-_Geronimos_cadillac 47833118
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_16-_Brother_Louie 73006084
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_17-_Cheri_cheri_lady 46250902
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_18-_Youre_my_heart_youre_my_soul 40465382
    Thomas_Anders_-_Concert_in_Kremlin_-_19-_Night_to_remember 35601560
    Thomas_Anders_-_Independent_Girl__Live_Discoteka_80h_2004_ 38465536
    Thomas_Anders_-_Tonight_Is_The_Night__Live___Best_Of_Formel_Eins_ 17_May_04_ 32686080
    Thumbs 1355776
    tiffany - i think we're alone now(sk-vcd) 46368772
    Tiffany - I Think We're Alone Now 87019524
    Tiffany - Radio Romance 42817376
    Tina - Crazy For You [original video] 217434112
    Tina - Crazy For You 26574848
    Tina - Crazy for You 136341504
    Tina Arena - I Need Your Body 24948140
    Tina Charles - Dance Little Lady 30964976
    Tina Charles - I Love To Love (@ Sat1 30-10-2004 (SVCD) 147801308
    Tina Charles - I Love To Love (Disco) - ( 3 sat ) 57193640
    Tina Charles & 5000 Volts - I'm On Fire 26658604
    Tina Cousins - Pray 139397120
    Tina Cousins - Wonderfull Life 80394224
    Tina Turner - We don't need another hero Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (Vh1) by Nonaa 311037952
    Tom Carabba - deliverance 27879428
    Tom Carabba - The Deliverance 27879428
    Tom Hooker - Atlantis 39088128
    tom hooker - flip over 14511262
    Tom Hooker - Help me 128772096
    Tom Hooker - Loking for love(original) 4500710
    Tom Hooker - Looking for love( rare) 16857092
    Tom Hooker - Looking for love 181798912
    Tone Loc - Funky Cold Medina 92076036
    Tony Esposito - Kalimba De Luna 127168512
    TONY ESPOSITO - Papa Chico (Best Of Italo Hits) 81893112
    Tony Esposito - Sinue (Festival di Primavera '87)iotv 40574716
    TONY ESPOSITO-PAPA CHICO-UNA NOTTE ITALIA SUPER Q DJ-MLODY 167923712
    Top 100 Viva 80 & 90 Jahre 06 Wang Chung - Dance Hall Days (DVD) By Gms 149639168
    Tose Proeski i Anja Rupel - Krajnje vrijeme 31081241
    TOTO - Rosanna live SVCD (Kajagirl) 5.1 152033756
    Toy soldiers - Martika(MV) 63183178
    Toyah_-_Echo_Beach 47302660
    Tracie Spencer - Run To Me 104706048
    Tracy Spencer - I Feel For You (Live @ Festival Bar -'88) 34928644
    Tracy Spencer - Never too late [Festivalbar'87] 82325504
    Tracy Spencer - Run To Me 51644416
    Tracy Spencer - Take me back [Festivalbar'87] 103612416
    Tracy Spencer - Take Me Back 35155148
    Tracy_-_The_Girl_You_Need__HQ_ 38692864
    Trans X - Living on Video 96430080
    Trans-X - 3D Dance (Formel Eins) 29816612
    Trans-x - Living on the video 163311616
    Trans-X - Living on Video - Live 117397508
    Trans-X - Living On Video [live) 36790412
    Trans-X - Living on Video 254695428
    Trans-X - Message on the Radio (Musikladen) 19454204
    Trio_-_Da_Da_Da 70117408
    Tullio De Piscopo - Stop Bajon (Discoring) 47985648
    Tullio De Piscopo - Stop Bajon 250449920
    TV Total - DJ BoBo & Sandra Secrets Of Love Live from Innsbruck - 10.03.2006 (mpeg2) 199450624
    TVN - Mandaryna - Sopot 2005 88291336
    Two of Us - Two of Us (Live @ Peters Pop Show '85) 36558844
    U2 - New Years Day 93812740
    U2 - Sunday Bloody Sunday 115488772
    Universal Band - Astral World (life) 80089768
    usa for africa - wa are the world 349181952

  5. #230
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    28

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Usher Feat. Lil' Jon & Ludacris - Yeah [Kobra] 58304512
    Valerie Claire - Shoot me Gino (Live @ Extra Tour) 155967488
    Valerie Claire - Shoot_Me_Gino_(1986_Extra_Tour_Videoclip) 29045352
    Valerie Dore - The Night 208056320
    Valerie Dore - Get Closer (Formel Eins 84) 127913984
    Valerie Dore - Get Closer 44066816
    Valerie Dore - Get closer 85919744
    Valerie Dore - It's so easy (live @ Azzurro) 79513336
    Valerie Dore - It's So Easy(Festivalbar) 111052340
    Valerie Dore - King Arthur (live at Riva del Garda) 35413112
    Valerie Dore - King Arthur (Original Clip) 109901824
    Valerie Dore - Lancelot (live 2005 @ 80 Festival Padova) 34379448
    Valerie Dore - Lancelot (Live Festivalbar) 236650514
    Valerie Dore - The magic rain(live at Riva del Garda) 35385224
    Valerie Dore - The night [Festivalbar'84] 137199616
    Valerie Dore - The Night 75862332
    Valerie Dore - The Night 101933056
    Vanessa - Crazy for you (live at Polish TV) 22464512
    Vanessa - Just A Game (Live @ Polnish TV) 9242548
    vanessa - pin up club 1987 10297344
    Vanessa Paradise - Joe Le Taxi (Live Festivalbar 88) 96745796
    Vanilla - in the year 2525 76236800
    Vanilla - Paradise Mi Amor (Eurotops '85) 44397696
    Vengaboys - We're Going To Ibiza (Dvd-Rip_Vf).Vob 245391360
    Venus - Hot Sun On Video (Eurotops) 65315925
    Venus - One Shot Lover 105826304
    Veronica Zemanova - The Model 203163648
    Via Verdi - Diamond (1986 Original Videoclip) 36786596
    Via Verdi - Sometimes (Discoring '87) 33828860
    Vicio Latino - Qué Me Pasa, Qué Me Pasa 74022916
    Vicky Larraz - No Controles ( 'Discoring' RAI TV show, 1983) 38710868
    Video - somebody Holland Tv 1984 45680934
    VIDEO KIDS - WOODDPECKERS FROM SPACE 71112738
    Videosex (Live in Ljubljana 1983) 5991887
    Vigon - Harlem shuffle Clip HQ 720x576 AC3 5.1 (Melody) by Nonaa 213800960
    Visage - Fade To Grey (RAI 1 TV SHOW) 42489692
    Visage-Fade_to_grey_(at_Hit_Giganten)-SVCD-2005-PmV 82216148
    Warp Brothers - Blast The Speakers 119269380
    Warp Brothers vs. Aquagen - Phatt Bass 67352580
    Wet Wet Wet - Goodnight Girl (Kajagirl) 35612954
    Wham - Club Tropicana 92266500
    Wham - wake_me_up_before_you_go_go 79589380
    When In Rome - The Promise 37876552
    Whitney Houston - I Will Always Love You ( Live from Sopot - Poland '99) 95346748
    Winda_vs_FR_David_-_Words-2006 60217164
    Wish Key - Easy Way (Tv Studio) 43561056
    Wish Key - Orient Express (Live @ RAI) 40633596
    Wolfsheim - The sparrows and the nightingales 69069280
    Xanadu - Paloma Blue 37107548
    Yazoo - Don t Go 28070798
    Yazoo - Nobody's Diary (Live @ TOTP '83) 79273988
    Zager and Evans - In the Year 2525 96077828
    Zig Zag - Hold You (Who Dares Wins) 12155612
    Zucchero - Senza Una Donna (original version, directTV-hit24, 1987, mpa-pal-gms) 177326080
    zyx 30624978
    ZZ Up - Ko nekad u 8 29034496

  6. #231
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    28

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Mixkatalog - The Classic Project Megamix Vol. 1
    Mixkatalog - The Classic Project Megamix Vol. 2
    Mixkatalog - The Classic Project Megamix Vol. 4
    Mixpoint Videomix 1
    Mixpoint Videomix 2
    (Crazy Frog) Modern Clubbing - Youre My Heart Youre My Soul- (Dj Pancho) m2V
    (V)Styloo - Pretty face
    [Clip][HQ] [VA] [THE 80's HITS DVD 01] - Bananarama - Venus (3m37s VOB 720x480 LPCM).vob.mpg
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 03] - Culture Club - Do You Really Want To Hurt Me (4m26s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 08] - The Style Council - Shout To The Top (3m28s VOB 720x480 LPCM).vob.mpg
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 10] - Paul Hardcastle - 19 (3m39s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 11] - Kate Bush - Running Up That Hill (4m58s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 13] - Wang Chung - Everybody Have Fun Tonight (4m17s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 14] - Kool&The Gang - Celebration (4m19s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 15] - Swing Out Sister - Breakout (3m43s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 16] - Sinead O'Conner - Nothing Compares 2 U (5m07s VOB 720x480 LP.mpg
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 20] - The Power Station - Some Like It Hot (3m51s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 22] - Dexy's Midnight Runners - Come On Eileen (3m49s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 22] - Dexy's Midnight Runners - Come On Eileen (3m49s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 23] - The Human League - Human (3m54s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 24] - INXS - Need You Tonight (5m49s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 27] - Nik Kershaw - The Riddle (4m15s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 29] - The Buggles - Video Killed The Radio Star (3m29s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Back To The 80's DVD 31] - Herbie Hancock - Rockit (3m24s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 01] - Black Box - Ride On Time
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 05] - Rick Astley - Together Forever.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 07] - Rick Springfield - Jessie´s Girl.vob.mpg
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 08] - Daryll Hall & John Oates - Maneater.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 09] - Icehouse - Street Cafe.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 10] - Imagination - Just An Illusion.vob.mpg
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 11] - Taylor Dane - Tell It To My Heart.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 12] - Shannon - Let The Music Play.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 13] - Boney M. - Sunny.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 15] - HOT CHOCOLATE - So You Win Again (DVD PAL).VOB.mpg
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 16] - Dee D. Jackson - Automatic Lover.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 18] - Kelly Marie - Feels Like I-m In Love.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 19] - Dr. Hook - Sexy Eyes.vob.mpg
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 20] - Bad Boys Blue - A World Without You.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 22] - Sandra - Maria Magdalena.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 23] - Modern Talking feat. Eric Singleton - You`re My Heart, Youre My Soul 98.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 24] - Living In A Box - Living In A Box.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 25] - Erasure - Sometimes.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Disco of the 80's 27] - GIORGIO MORODER vs JAM & SPOON - The Chase (DVD PAL)
    [Clip][Hq] [Va] [DVD Max 80's 1 01] - Earth ,Wind & Fire - Let's Groove (3m56s Vob 720x480 Lpcm)
    [Clip][Hq] [Va] [DVD Max 80's 1 07] - Cyndi Lauper - She Bop (4m39s Vob 720x480 Lpcm)
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 1 10] - The Weather Girls - It's Raining Men (4m54s VOB 720x480 LPCM)
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 1 13] - Paul Young - Everytime You Go Away
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 1 16] - Europe - The Final Countdown (4m57s VOB 720x480 LPCM)
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 2 07] - Dead Or Alive - That's The Way (3m10s VOB 720x480 LPCM)
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 2 16] - Cheap Trick - The Flame (4m43s VOB 720x480 LPCM)
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 2 17] - Martika - Toy Soldiers (4m55s VOB 720x480 LPCM)
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 3 12] - Dead Or Alive - Brand New Lover (5m07s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 3 14] - Eighth Wonder - When The Phone Stops Ringing (3m47s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 3 17] - Bros - I Owe You Nothing (3m35s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 3 18] - Bangles - Eternal Flame (4m11s VOB 720x480 LPCM)
    [Clip][HQ] [VA] [DVD MAX 80's 3 24] Bangles - [1987] Walk Like An Egyptian (3m24S Vob 720x480 Lpcm) Vob
    [Clip][HQ] [VA] [Pop & Wave ClipMix No 1 05] - Dead Or Alive - You Spin Me 'Round (Like A Record).vob
    [Clip][HQ] [VA] [Pop & Wave ClipMix No 1 12] - Animotion - I Engineer.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Pop & Wave ClipMix No 2 14] - Sigue Sigue Sputnik - Love Missile.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Pop & Wave ClipMix No 2 15] - Trans-X - Living On Video.vob
    [Clip][HQ] [VA] [Pop & Wave ClipMix No 2 30] - Kate Bush - Running Up That Hill.vob
    [Clip][HQ] [VA] [THE 80's HITS DVD 03] - Howard Jones - What Is Love (3m36s VOB 720x480 LPCM).vob
    [Clip][Hq] Samantha Fox - Touch Me (3m45s Vob 720x576 Mpeg1-Layer2) Vob
    [Clip][HQ] Tiffany - I Think We're Alone Now (4m27s VOB 720x480 LPCM 24bit).vob
    [Dj Pancho] Bad Boys Blue - Anywhere (Remix).m2v
    [Dj Pancho]. Regina - Day by day (1997)
    [Dj Pancho].Pakito-Living On Video (2006)
    [Dj Pancho].Savage - Only You.(Summerhits-1983)
    [Video] - Mai dire lunedi - 24 ottobre 2005 - albano e sandy marton
    02.Eddy Huntington - USSR
    100 Prozent Thomas Anders
    16 Bit - Changing Minds [Best Of Italo Clips Vol 3]
    16 Bit - Where Are You
    2 Brothers On The 4th Floor - Living In Cyberspace
    2 Unlimited - Edge Of Heaven
    2 Unlimited - Twilight Zone (Dvd Rip)
    2 Unlimited No Limit (DVD)
    808 STATE - Pacific State
    '80S - Anne Clark - Our Darkness (Formel Eins)
    80S Pop - Dance Video Clips- Pink Project - Anne Clark - The Cult - Yazoo - Visage - Kano And More Clips By Marco
    A Flock Of Seagulls - I Ran
    A flock of seagulls - i_ran_(live)_vh1-bands-reunited_dvdr_{algan}
    A Flock of seagulls - Imagination(XX-version)
    A Flock of Seagulls - Nightmares
    A Flock of Seagulls - Standing in the doorway (live)
    A Flock of Seagulls - Talking
    A Flock Of Seagulls - The More You Live The More You Love
    A Flock of Seagulls - Transfer affection
    A Flock Of Seagulls - Wishing (If I Had A Photograph Of You) - Totp2
    A Flock of Seagulls - Wishing
    a flock of seagulls --_(vh1 bands reunited)
    A Flock Of Seagulls-Spaca Age Love Song
    A Flock_Of_Seagulls-_I_Ran_(Musikladen)
    A.C. One - Sing a Song Now Now
    Abba - Gimme_gimme_gimme

  7. #232
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    28

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    ABBA - Our Last Video Ever (Eurovision Song Contest, 2004) 124633796
    Abba - Voulez Vous 51802898
    Ac One - Sing A Song Now Now 46221316
    Ad Visser - Giddyap A Gogo By Navaioh 42629132
    Ad Visser & Daniel Sahuleka - Giddyap A Go-Go (Boario) 34793748
    Adamski - Killer 87389372
    Adventures - Send My Heart (Live @ DiscoRing) 36565816
    Afrika Bambaataa - Just Get Up & Dance 81346206
    Afrika Bambaataa - Planet Rock 49754680
    Agnetha Faltskog - The Last Time 43145060
    Ago - Chinese eyes [Festivalbar'85] 119754752
    Ago - Put On Your Red Shoes (Gigi D'Agostino Mix) 83564068
    Ago - Tell Me Where You Are SVCD (2004) 79390164
    Al Bano & Romina Power - Felicita (Musikladen) 57714620
    Al Bano & Romina Power - Felicita (San Remo '32) 55650504
    Al Bano Carrisi & Francine Jordi - Felicita 41391452
    AL CORELY - Square Rooms 44145140
    Al corley - square rooms 122191872
    Alan Cook - Bad Dream (Live) 23539454
    Alba - Only Music Survives(Jurek_Italo)(1984) 30533636
    Alba Parietti - Only music survivor [Festivalbar'85] 141221888
    Alba_-_Only_Music_Survives_Original_ 45032148
    Baccara_-_Yes_Sir__I_Can_Boogie__VH1Classic-StudioVersion_ 73531360
    Bolenski_Beat_-_Youre_My_Heart_Youre_My_Soul-svcd-2003-god.m2v 78713880
    David Lyme - Bambina ( Only For A Preview 3 Perfomances ) 68370432
    Den_Harrow_-_Future_Brain 25103848
    Divo-We Can't Go On 5107673
    Electric Light Orchestra - Live 79 At Wembley 729223168
    Fake - Another Brick 78307180
    Industry - State Of The Nation '84 (Rare Clip Made For Azzur 33591096
    Kano_-_Another_Life__Live-Superclassifica_ 86685700
    Kon Kan - Harry Whodini 38717444
    M. Farina & G. Crivillente - Keep On Music (Live @ Hague)) 46989312
    Modern_Talking_Videomix_2 485128028
    Ottawan - megamix 125665280
    Richenel - Dance around the world 133355520
    ryan_paris-dolce_vita 22747136
    Samantha Fox - Nothing Do You,Nothing You Say (Tv-1 Madrid'1991) 101414912
    Samantha Fox - Touch Me (KU Live Performance'86) 36659204
    Sandra - Loreen 20728314
    Shana_-_I_Want_You-1987-sven86 40494356
    Sparks - La Dolce Vita 1979 68128192
    Styloo - Pretty Face 55708604
    The Classic Project Megamix Vol 3 1653605
    Va-jimtv_hitmix_2006-xvid-2006-mVz 734011392
    Vanessa Paradis - Joe Le Taxi 71949104
    Vangelis - Chariots of Fire (Soundtrack Video, TRrip) 65448488
    Vangelis & Jon Anderson - Friends of Mr Cairo (Video, TRrip) 45248280
    Vangelis & Jon Anderson - I'll Find My Way Home (TOTP, TRrip) 34441680
    VIDEO-Alberto Camerini - Ska-tenati(1) (Superclassifica Show 1980) [by Neurox born to die] 53913600
    Vjmacg - Deep DVD Hits 16 Videomix-2006-DVDrip-SVCD-Acstarz 553600040
    Webo_-_Shakin_lovers 12920836

  8. #233
    Moderator Dr.Jekyll (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Lokacija
    The Nags Head,Peckham
    Poruke
    15.405
    Reputaciona moć
    2228

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Novi clan grupe Modern Talking umesto Thomasa Andersa je Mark Medlock.Planiraju uskoro da izdaju i album.Ljudi jeste li otputovali kolektivno na odmor ili ste se zasitili?

  9. #234
    Starosedelac Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    36.333
    Reputaciona moć
    397

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Da se ne zove grupa drugacije?

  10. #235
    Moderator Dr.Jekyll (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Lokacija
    The Nags Head,Peckham
    Poruke
    15.405
    Reputaciona moć
    2228

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    A kako se to drugacije zove grupa?Ja ono sto sam procitao to sam i napisao.

  11. #236
    Obećava
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    52
    Reputaciona moć
    28

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Citat Original postavio vnkrca
    Novi clan grupe Modern Talking umesto Thomasa Andersa je Mark Medlock.Planiraju uskoro da izdaju i album.Ljudi jeste li otputovali kolektivno na odmor ili ste se zasitili?

    Kod:
    http://rapidshare.com/files/39897173/Mark_Medlock_and_Dieter_Bohlen_-_You_Can_Get_It-CDS-2007-MOD.zip

  12. #237
    Starosedelac Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    36.333
    Reputaciona moć
    397

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Nije neka stvar..Previše lagano..

  13. #238
    Starosedelac Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    36.333
    Reputaciona moć
    397

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Obezobrazio sam se..Samo snimam ITALO DISCO u DVD kvalitetu...

  14. #239
    Moderator Dr.Jekyll (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Lokacija
    The Nags Head,Peckham
    Poruke
    15.405
    Reputaciona moć
    2228

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Nije lose.Jeste da je malo laganija ali moze da prodje.........nisu losi ni novi Bad Boys Blue mada sam cuo samo par refrena od 4-5 stvari.

  15. #240
    Moderator Dr.Jekyll (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Lokacija
    The Nags Head,Peckham
    Poruke
    15.405
    Reputaciona moć
    2228

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    ***NEW BAD BOYS BLUE***.........JOHN McINERNEY & CARLOS FERREIRA
    www.badboysblue.eu

  16. #241
    Moderator Dr.Jekyll (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Lokacija
    The Nags Head,Peckham
    Poruke
    15.405
    Reputaciona moć
    2228

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Muzika za skidanje:
    Alan lll - My Lady http://www.divshare.com/download/1494045-c16
    Robert Stone - Dance Girl http://www.sendspace.com/file/x9bzra
    Avalanche - Johnny Johnny Come Home (instrumental) http://www.sendspace.com/file/d4r2uy
    Shy Rose - Cry For You (instrumental) http://www.sendspace.com/file/lq1wgk
    King Kong & D`Jungle Girls - Lies http://www.sendspace.com/file/mmpgkf
    Lazarus - Wait (remix) http://www.sendspace.com/file/54ni1e
    spotovi:
    The Flirts - Passion http://www.divshare.com/download/1472673-4d8
    Fancy - Lady Of Ice http://www.sendspace.com/file/5s0wlc
    Shooting Party - Safe In The Arms Of Love http://www.sendspace.com/file/3hejwp

  17. #242
    Moderator Dr.Jekyll (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Lokacija
    The Nags Head,Peckham
    Poruke
    15.405
    Reputaciona moć
    2228

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Trenutno moja lista broji:12.000 italo-disco stvari i 1100 spotova.........bice uskoro zurke.....tako barem kazu.

  18. #243
    Starosedelac Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    36.333
    Reputaciona moć
    397

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    A moja trenutno broji 3750 spotova i oko 15000 stvari,,,

  19. #244
    Nov član
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Poruke
    3
    Reputaciona moć
    0

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    pozz svima !!
    mislim da ste zapostavili jos nesto sto se desavalo tih godina na muzickoj sceni nekadasnjih dobrih mixseva ( italo disco) max mix bolero itd ...

  20. #245
    Moderator Dr.Jekyll (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Lokacija
    The Nags Head,Peckham
    Poruke
    15.405
    Reputaciona moć
    2228

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Citat Original postavio adidas
    pozz svima !!
    mislim da ste zapostavili jos nesto sto se desavalo tih godina na muzickoj sceni nekadasnjih dobrih mixseva ( italo disco) max mix bolero itd ...
    Kreni lagano od pocetka pa ces videti sta si sve propustio......ali kad smo vec kod njih,i dan danas se prave mixevi i to odlicni.....a imam ih ne zna im se broj

  21. #246
    Domaćin Liza Dennis (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    Lokacija
    La Casa de Gran Hermano! Ahora estoy en Pristina. Estoy luchando por interesos de serbios en Kosova
    Poruke
    3.671
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Ja sam ovde najprofilisanija u disco podrucju i mogu da kazem da nismo zaboravili to sto kazes, te mixove. 8-)

  22. #247
    Nov član
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Poruke
    3
    Reputaciona moć
    0

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    sta znam noviji mi se mixevi nesvidjaju orignalnije stvari imaju neku svoju draz : ( mislim da me svatate , mislim na kvalitet mixseva, bez sad dodatnih efekata itd..
    p.s.
    noviji mixevi mi se nesvidjaju , previse su agresivni

  23. #248
    Moderator Dr.Jekyll (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Lokacija
    The Nags Head,Peckham
    Poruke
    15.405
    Reputaciona moć
    2228

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Citat Original postavio adidas
    sta znam noviji mi se mixevi nesvidjaju orignalnije stvari imaju neku svoju draz : ( mislim da me svatate , mislim na kvalitet mixseva, bez sad dodatnih efekata itd..
    p.s.
    noviji mixevi mi se nesvidjaju , previse su agresivni
    Nisi ipak sve novije mixeve odslusao.....ja sam ih u zadnjih 3-4 meseca nabavio oko 120 komada i uglavnom su dobri.....ako te interesuje misljenje za neki mix a nisi ga odslusao pitaj....jesu originali ipak originali ali sa novom tehnikom danas mogu da ti naprave stvarno odlican mix

  24. #249
    Nov član
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Poruke
    3
    Reputaciona moć
    0

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    pozz
    evo ako nekog zanima kako se sve radilo do 90 mixevi
    evo link :
    http://www.youtube.com/watch?v=_Hlco...elated&search=
    Poslednji put ažurirao/la adidas : 19.09.2007. u 18:39

  25. #250
    Početnik
    Učlanjen
    21.09.2007.
    Pol
    muški
    Poruke
    24
    Reputaciona moć
    0

    Podrazumevano Re: DISCO MUZIKA

    Eto novi sam na forumu i vidm da ima dosta velikih znalaca za disco muziki,pa da malo pomognem surfosam pa naso ovu stranicu jako zanimljiva i u vezi je disco glazbe

    http://deejayvideoclip.blog.hr/

Slične teme

  1. Kosovo i Metohija - objedinjena tema
    Autor Милица u forumu Politika
    Odgovora: 9351
    Poslednja poruka: 18.10.2014., 19:20
  2. Gitara ... objedinjena tema
    Autor absonic u forumu Opšte diskusije
    Odgovora: 348
    Poslednja poruka: 21.08.2014., 14:59
  3. sexy donje rublje - objedinjena tema .
    Autor ravana2 u forumu Žene
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 15.12.2013., 21:56
  4. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 09.07.2013., 12:19
  5. Objedinjena tema
    Autor taja u forumu Politika
    Odgovora: 119
    Poslednja poruka: 14.03.2007., 20:42

Oznake

Pravila za slanje poruka

  • Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •