OSKUDACIJA

CaLiMeRo:
Auh, ja volim onaj Accesorize... tu ima simpa bižuterije, i, uopšte te radnjice su mi super. :D
Aaaaaaaaa dobra je ta radnjica. :D Zimus kada sam usla nisam mogla da se odlucim sta bih kupila pa sam izasla napolje praznih ruku. :roll: :lol: A dobra radnjica sa bizuterijom je i Glitter. :D
Jos samo nesto da pitam pa necu vise da kvarim temu. :roll: :lol: Jesi bila u Oslo City-ju u onoj radnjici sa sarenim i mirisnim sapunima i sitnicama za kupatilo? :p Ja kada tamo udjem ne izlazim sat vremena, na kraju me bude i sramota. :lol:
 
zorab:
Ja i ne znam da li stedim, kupujem kad primetim da sam gola i bosa. Mislim, idem ja takva neko vreme, nesvesna, onda mimihodom primetim u nekom izlogu odraz gole zene, pogledam malo bolje, kad ono - to sam ja!
Jos gore, volim neke stvarcice i tesko se odvajam od njih. Na primer, dzemper koji raste zajedno sa mnom. Onda me jednog dana izda i prestane da raste - rukavi mi kratki! Ali, ja sam mu lojalna, nosim i natezem (na zadnjicu) a rukave zasucem. A kada je sasvim neupotrebljiv, ususkam ga u dubinu ormana, neka ga, sta mi smeta!
A najgore je sto imam stvari koje jos nisam obukla - kao ovo moram malo da skratim, ovaj dzemper je suvise svetao...Verovatno sam to kupila kad sam bila gola, a posle je isetao neki stari dzemper, ja mu se obradovala i - obukla ga. Eto :(

Kako lepo napisano, iskreno... :grin:
 
Znaci zve zavisi sa koliko para se raspolaze. Nekom je oskudacija kad nema para da spremi bolji rucak, a nekom kad nema da kupi cizme koje kostaju po 500-1000 eura i koje je pravio neki ,obicno ***** cije ime u svetu mode mnogo znaci. Ebiga, to je socijalna ravnopravnost...
 
Pre nekoliko dana sam narucila neke stvari preko kataloga, sto do sada nisam praktikovala. Umislila sam da cu tako manje ici po prodavnicama i kupovati stvari po koje nisam ni dosla i koje mi u stvari ni ne trebaju. Videcemo da li sam dobro ocenila:). Neko gore rece da je dobro izbegavati rasprodaje (ponekad) u sta sam se ja uverila. Istina je da kod drugih ljudi vidim da su kupili bas super stvari pa onda prosto imam osecaj da moram da iskoristim tu tako povoljnu priliku:)Na kraju ili pokupujem neke gluposti, ili izgubim volju da se guram sa gomilom ljudi i sve te stvari mi zaista ne izgledaju privlacno na gomili pa odem i kupim nesto po obicnoj ceni. Eh pare, nikad ih dosta..
 
baki 75:
Znaci zve zavisi sa koliko para se raspolaze. Nekom je oskudacija kad nema para da spremi bolji rucak, a nekom kad nema da kupi cizme koje kostaju po 500-1000 eura i koje je pravio neki ,obicno ***** cije ime u svetu mode mnogo znaci. Ebiga, to je socijalna ravnopravnost...


E bas to. I te cizme ne vrede nista nego ih je dizajnirao neki pedro pesovan i odmah im skocila cena.

jbte koliko tovarenje u guzicu moze dici kvalitet. :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top