Medieval 2: Total War " Nema Srba U igri"

sleeper33

Početnik
Poruka
1
Pomoz Bog

Došla je nova igra, koja se zove "Medieval 2: Total War", to nije nikakav problem
ali to se dešava godine 1000-1500, ali u igri nema reči o srbima i srpskom zemljom ili čak srpskom kraljevinom, zato vas molim da odete na ovaj link : "http://p223.ezboard.com/fshoguntotalwarfrm55.showMessage?topicID=321.topic"
i ljepo, nastavite razpravo, zašto bi morali biti srbi u igri. " navedite istorijske dogodke itd."
Molim vas da to napravite kulturno, kao srbi.
A ne ka varvari.

Hvala
 
Izlazi na jesen 2006 .znaci racunaj mart 2007.

@Sleeper
Video sam tvoje komentare i imas pravo ali veruj mi nista neces postici.Zar zaista mislis da ce jedna kompanija saslusati predloge svojih kupaca? Da je tako, mnoge igre danas bi bile legendarne po uspehu.jedino sto mi mozemo jeste da se nadamo da ce CA napraviti i nasu frakciju.
 
dobr fora :)
Komentare kupavca :)
haha
pa ko je od nas kupac? :)
Pre par godina bilo je pitanje zasto nema nase reprezentacije a ima hrvatske u (milsim da je bio championship manager ili neka fifa nemoj me drzati za rec) i stigao je zvanican odgovor "zato sto u hrvatskoj prodaju 1000 kopija igre a u srbiji NULA)
 
tab503:
dobr fora :)
Komentare kupavca :)
haha
pa ko je od nas kupac? :)
Pre par godina bilo je pitanje zasto nema nase reprezentacije a ima hrvatske u (milsim da je bio championship manager ili neka fifa nemoj me drzati za rec) i stigao je zvanican odgovor "zato sto u hrvatskoj prodaju 1000 kopija igre a u srbiji NULA)
Ha, to me dobro podseti kad sam pre par godina bio u Budimpesti i svratim u supermarket i razgledam igrice, a cene sve preko 5000 forinti (1dinar = 4 forinte), i gledam Comand &Conquer: Generals kosta 14000 forinti i prilazi mi prodavac i ubi se objasnjavajuci kako je to vrh igrica izasla krajem marta (tad je bio septembar), a ja ga gledam i pitam se da li da budem sadista i kazem mu da sam Generale nabavio drugog aprila i da sam platio 120 forinti = 30 dindzi. Posle toga lik je napravio takvu facu da samo sto nije zaplakao :D :D :D
ZIVELA PIRATERIJA dok jos moze...
 
/I/I@Ī@:
ima li nade da nas ipak ubace u igru?

Према непотврђеним информацијама које круже, биће можда још и 9 закључаних народа. Надајмо се да је то истина и да ће Срби бити присутни, па макар се морали откључавати...
Званична информација је да ће бити преко 250 аутентичних јединица, што би по народу било бар 10 јединица. Надајмо се да ће само неке јединице бити copy/paste, као што су западноевропски витезови и још неке генеричке јединице и да ће као и у првом делу, разноврсност бити велика

DukeofSerbia je napisao ovo na forumu SK-a.
Evo i teme ovde
 
/I/I@Ī@:
Na drugom forumu pise da nece biti klonova kao u Rome :Total War ,vec ce svaki vojnik imati
drugaciji slem , odecu ,glavu itd.


па, неће баш сваки лик изгледати другачије (питање је да л` би било игриво и на јаким машинама), али дефинитивно ће ово бити огроман напредак! ;)
btw, ја сам се већ опростио од њеног играња...мислим, графика и тако то :(
тако да сам опет инсталирао rome TW да се бар мало вратим том осећају :grin: ;)
 
tab503:
ma ajde dok nisam nabavio 512 RAM nisam ni mogao da razmisljam o komotnom igranju.
Znaci za Medieval 2 minimum 1GB i GF generacije 7. Naravno da ce raditi i na slabijim konfiguracijama ali jednostavno to nece biti to.

Ipak za dobru igru nije toliko važna grafika.Svakako,ugođaj je lepši,ali ja sa 256MB,Radeon 9200 i 1,7 GHz,ću uživati,naravno ako bude mogla da radi sa mojom konfiguracijom.I igru ne čini samo grafika,već i igrivost,težina,zvuk,priča...
 
Miki 13991:
Ipak za dobru igru nije toliko važna grafika.Svakako,ugođaj je lepši,ali ja sa 256MB,Radeon 9200 i 1,7 GHz,ću uživati,naravno ako bude mogla da radi sa mojom konfiguracijom.I igru ne čini samo grafika,već i igrivost,težina,zvuk,priča...
meni je malte ne sve isto samo imam Radeon 9600,nema veze uzivao sam u Rome:total war,mogu i u ovome,ma iste su zahtevnosti kao u taotal waru rome,i dosta njasra o grafici,nego ajmo o igri!
 

Back
Top