bikovi i lavovi?

Ova veza moze biti divna zajednica sto se tice fizickog odnosa,ako su oba partnera psihicki nezavisna,jake licnosti i relativno jednostavni-prirodni ljudi.Medjutim obe osobe mogu da teze dominaciji tako da ovu vezu ponekad strasniji i kolericniji Lav opterecuje,napada,kritikuje melanholicnog ali takodje snaznog i povucenog Bika,pa ni ceste bure i lomovi nisu nemoguci.Bik ce uvazavati Lava,ali ko ce uvazavati Bika? :roll:
 
_honeybunny_:
Ova veza moze biti divna zajednica sto se tice fizickog odnosa,ako su oba partnera psihicki nezavisna,jake licnosti i relativno jednostavni-prirodni ljudi.Medjutim obe osobe mogu da teze dominaciji tako da ovu vezu ponekad strasniji i kolericniji Lav opterecuje,napada,kritikuje melanholicnog ali takodje snaznog i povucenog Bika,pa ni ceste bure i lomovi nisu nemoguci.Bik ce uvazavati Lava,ali ko ce uvazavati Bika? :roll:

Ima nesto u tme Honey ,...A sta ako su i Lav i Bik jake licnosti i pa kad se zainate njih dvoje jedno drugome,...a? Znam tako je propala jedna veza iz mog iskustva,...Nisam mogla da trpim njegovo (lav) preterivanje sa samim sobom i sa njegovim "savrsenstvom" i narcisoidnoscu,.....
 
Da nisi mozda Bik zeko?
c025.gif
 
Iz mog ugla gledanja na vezu između Bika i Lava,samo mogu reći da je možda jedinakoja,uz sav uložen trud obe strane,vrlo teško uspeva! Lav i previse ''svetli'' za ''običnog'' Bika koji je ipak dovoljno sujetan da ne može d dopusti da živi u senci ''kralja životinja! '' Ali, uz veliku toleranciju i obostranu mudrost, ljubav i poštovanje, i ovakva veza uspeva da opstane!

''Astra inklinant, non necesitant!'' :-D
 
Astrodita:
Iz mog ugla gledanja na vezu između Bika i Lava,samo mogu reći da je možda jedinakoja,uz sav uložen trud obe strane,vrlo teško uspeva! Lav i previse ''svetli'' za ''običnog'' Bika koji je ipak dovoljno sujetan da ne može d dopusti da živi u senci ''kralja životinja! '' Ali, uz veliku toleranciju i obostranu mudrost, ljubav i poštovanje, i ovakva veza uspeva da opstane!

''Astra inklinant, non necesitant!'' :-D

Naravnod a uspevaju moja najduza veza je bila sa Lavom....Nije da ne uspevaju,..ali preteruju po meni samo su oni NAJ NAJ NAJ NAJ,...druge vide a sebe ne,...
 
mislim da lavovi od svih znakova najvise lice jedni na druge,svi imaju veoma izrazenu tu crtu narcisoidnisti,pomalo sujetni,vrlo tesko pristaju na kompromis,ne znam ni jednog lava koji nije takav uz nijansiranu razliku :razz:
 
Halina:
E samantha posto si bik,sa kojim znakovima si imala najbolju vezu,skontala sam da me jako privlace strelcevi,ali i da se bas ne slazem sa njima? :lol:

Ja sam odavno BIk vec vise od 20 godina,.....Sa Ribama se najbolje slazem i sa Rakovima,...A sto se tice sterlceva,...pa Privlace me jako ali su jakooo hladni i nezaintereosvani za nesto ozbiljnije,.... a ja da se zamajavam sa njima to ne mogu.....
 
I ja sam Bik već 2x po 20 godina! ;) Meni mozak, a i guzu, oduvek pomeraju Blizanci. Lepršavi,neozbilnji, duhoviti, detinjasti, uvek spremni na sve ludosti...kao i ja! :lol: U podznaku sam Blizanac, a i Mars mi je u Blizancima, pa i to utiče na moj izbor.A, opet Vatreni Ovan zna da me pokrene ,samo tako, valjda ovu moju energiju samo oni mogu da prate?! :roll:Venera mi je u Ovnu...ma, ludo i nezaboravno...:lol: Njanjave Vage me nikada nisu ozbiljno zainteresovale, ali Vodolije imaju šansu ! :cool: I ,ovo nije sve, širim listu, pa ću vas obavestiti! :arrow:
 
Astrodita:
I ja sam Bik već 2x po 20 godina! ;) Meni mozak, a i guzu, oduvek pomeraju Blizanci. Lepršavi,neozbilnji, duhoviti, detinjasti, uvek spremni na sve ludosti...kao i ja! :lol: U podznaku sam Blizanac, a i Mars mi je u Blizancima, pa i to utiče na moj izbor.A, opet Vatreni Ovan zna da me pokrene ,samo tako, valjda ovu moju energiju samo oni mogu da prate?! :roll:Venera mi je u Ovnu...ma, ludo i nezaboravno...:lol: Njanjave Vage me nikada nisu ozbiljno zainteresovale, ali Vodolije imaju šansu ! :cool: I ,ovo nije sve, širim listu, pa ću vas obavestiti! :arrow:

Draga moja sad me podseti..... sta znace te planete sto si napisala Mars u Blizancima? Venera u ovnu,...da li mozes da mi pojasnis pa da vidim sta to kod mene znaci...Ja sam u podznaku Vodolija,....?!
 
Draga Samanta, tamo gde ti se nalazi Mars, tu tražiš seksualnog partnera, odnosno , sa tim znakom se najbolje slažeš, hoću da kazem-uživaš, a Venera je zadužena za emocije i za ljubav, ali onu bestelesnu! To treba uklopiti u jednu celinu! Pošto si ti Bik-Vodolija, i sama znaš da je ovaj period veoma loš za fiksne znakove( Bik i Vodolija su fiksni), pa verujem da si u bedaku i da ti ne ide sve od ruke.Mars je do 17 februara u znaku Bika, i kada uđe u znak Blizanaca, svim Bikovima će biti lakše...srpljen-spasen! :roll: Sve najlepše...
 
ja sam bik /ovan i svi mi govore da je to uzasna kombinacija,da se ne moze dobiti bandoglavija i tvrdoglavija osoba od ovoga,takodje da cu imati roblem sa skoro svakim znakom koji nije dovoljno popustljiv.....sto i nije daleko od istine :razz:
 
Astrodita:
Draga Samanta, tamo gde ti se nalazi Mars, tu tražiš seksualnog partnera, odnosno , sa tim znakom se najbolje slažeš, hoću da kazem-uživaš, a Venera je zadužena za emocije i za ljubav, ali onu bestelesnu! To treba uklopiti u jednu celinu! Pošto si ti Bik-Vodolija, i sama znaš da je ovaj period veoma loš za fiksne znakove( Bik i Vodolija su fiksni), pa verujem da si u bedaku i da ti ne ide sve od ruke.Mars je do 17 februara u znaku Bika, i kada uđe u znak Blizanaca, svim Bikovima će biti lakše...srpljen-spasen! :roll: Sve najlepše...


Auuuuuuuuuu Astrodita,....pa pogledala sam u natalnoj karti i pise mi ,..Mars mi je u znaku Skorpije,..a Venera u znaku BIKA :shock:
Uh,.....sad sam se razocarala,..ja sve ocekujem neku ribu u zivotu da mi se javi ;)
 
BIK U VEZI SA LAVOM>>>>VAU
Draga ako ce ti ovo olaksati divni su u pocetku ti lavovi obecavaju kule i gradove a onda kad te dobiju vole da sve bude po njihovom a to mi bikcice nepodnosimo.Bila sam u braku sa jednim lavom veza trajala 5 godina brak puko za cas.Oni vole da poseduju i kad je nesto njihovo tu jetacka ponasaju se kao prema nekom plenu a to mi nismo.Inace strast vatra izmedju Bika i Lava nemoze se porediti sa nicim slicnim sto sam dozivele ali tu nema tolerancije koja je Biku vrlo bitna ako si spremna na zrtvu samo napred...P.S.mozda je to samo moje lose iskusvo ali mislim da nije samo tako...pozzzz
 

Back
Top