Asteroid vs Zemlja

Nemanja 90

Zainteresovan član
Poruka
232
Mislim da je bila prica na forumu o ovome:

Cuo sam od profesorice geografije da je pronadjen neki asteroid koji ce po nekim proracunima 2017 udariti u Zemlju. Mislim da bi to bilo na tv-u da je tako. Da li je neko cuo nesto vezano za to?

P.S. Ona kaze da nas je(mislim pre par godina) trebalo udariti neko nebesko telo ali nas je promasilo(kao pogresni proracuni). Mislim da je ona malo pogresila.
A vi?
 
Ona prva najava je bila reklama za film "Armagedon", sa Brus Vilisom i Liv Tajler.....
a ovo drugo.... e to je reklama za "Armagedon 2" sa Benom Aflekom i Liv Tajler (posto se Brus detonirao zajedno sa nuklearkom u asteroidu i rasuo svoje plemenite cestice po vascelom svetu i svemiru, i tako spasao covecanstvo)
 
Nemanja 90:
Mislim da je bila prica na forumu o ovome:

Cuo sam od profesorice geografije da je pronadjen neki asteroid koji ce po nekim proracunima 2017 udariti u Zemlju. Mislim da bi to bilo na tv-u da je tako. Da li je neko cuo nesto vezano za to?

P.S. Ona kaze da nas je(mislim pre par godina) trebalo udariti neko nebesko telo ali nas je promasilo(kao pogresni proracuni). Mislim da je ona malo pogresila.
A vi?
Zaista su bili u pitanju pogresni proracuni, a nasi astronomi su to odmah javili. Koliko ja znam, ne preti nam realno nikakva opasnost, mada neka verovatnoca uvek postoji
 
[/FONT]

E i ja sam chula za taj asteroid... recheno je da ce 2017. udariti u Zemlju , tachnije u Francusku (tako su izrachunali) i da je dugachak 2 km , sto znaci da ce pocrkati sve zhivo u Evropi :sad: bash bzvz al eto! Recheno je i da postoji mogucnost da se to ne desi jedino ako se asteroid pomeri za neku minimalnu svetlosnu god (nisam to zapamtila :D ) nekim laserima koji josh nisu konstruisani !
E i to o ne uspelom ataku asteroida pre nekoliko god sam isto chula i kao promashio nas je za dlaku (a ta dlaka je mnooogooo svetlosnih godina) .... eto....

Tako da....uzhivajte u zhivotu do 2017. :lol:
 
citiram naslov iz blica od pre neki dan
" poljski matematicar ......... izracunao da je veca sansa da se covek popne na mesec nego da dobije pticiji grip" ..........
ljudi, o cemu mi ovde pricamo???

uostalom, ako nas i zvekne , verovatno necemo imati prilike da to proanaliziramo :)
 
i ja mislim da ima veoooma mala sansa da asteroid udari 2017. a i da tada udari, kakve ima veze? zivite zivot do tada ;) a i ne znam zasto je uzeta ta godina, ja sam cuo najavu za udar asteroida 2019. ili 2021. (nisam siguran) :???:
 

Back
Top