Kako muvati stidljivog decka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Konkreizuj! Nesto tipa: "...ej mali veceras da si se nacrtao i 20h ispred bioskopa, a posle toga idemo na kolace...". Salim se... tj ne salim se samo nemoj ovako kako sam ja rekao vec malo to uoblici ali sustina neka ostane... to je otprilike to... uskladi samo sa vremenom, mogucnostima (ne znam odakle si pa ne znam da li imate bioskop) i da se ti nama lepo javis za 3-4 dana sa konkretnim rezultatima... ;)
 
nemoj me podsjecati.ja sam se ja mojoj veeeeelikom ljubavi muvala pola godine,i kad smo se napokon smuvali.... ma bolje da ne pricam... inace,jos mi se svidja... on je "onaj" preko svih momaka... :) inace- ne znam sta bih ti rekla...ako ga volis i smatras da nije gubljenje vremena,cekaj jos malo da ti se otvori,ako ti ni tad ne pridje- a ti kreni u akciju i pridji mu sama...akko NI TAD ne pristane,e onda jebbi ga,nece ni tad pristati.. :) cudne su mashine iti muskarci...
 
Dovla, neznam da li vi imate bioskop, ali mi DA. :lol: Ti mi predlazes da ga pozovem da izadjemo? Pa fazon je u tome sto ja bas i ne zelim da napravim tako OCIGLEDAN prvi korak! Ajd predlozi nesto, malo, hmm suptilnije... Nije da sam ja nesto stidljiva, ali ON jeste pa ne znam kako bi reagovao... 8-)
 
BlackDragon:
Ne znam kako to da ti u 17 godina ne znas sama sta treba da radis, nego tako nesto moras da pitas na forumu.

I ne mora da znaci da je samo njegova stidljivost razlog zbog koga ste niste jos smuvali.
Mozda mu se i ne svidjas, ali ne zeli to da ti kaze.
Ajj Blacky nije ovo losa tema sto si takva ima boljih tema na kojima mozez da napalis siroke narodne mase da skrenu sa teme i provode svoje vreme misleci kako ce da te isprozivaju aj budi ovaj put malo korisna i daj devojci neki savet.

Inace moj savet ti je da nadjes nacin da se druzis s njim.Da stekne poverenje u tebe i da se opusti kao ides negde pa zelis njegovo drustvo. Npr da kupis nesto kupis tu sitnicu za 15 min i ostatak vremena provedes s njim. I nemoj se plasiti da napravis prvi korak. Momci vole kada devojke to ucine!
 
Ispricacu ja jednu pricicu...Bilo je to nekada davno kada sam imala 14 godina.Svideo mi se stidljiv decko.Bio je na zurci na kojoj sam i ja bila posle prvog puta kad sam ga videla.Dohvatila sam jednog od najpopularnijih frajera u gradu i pocela da igram sa njim, i tako skrenula paznju na sebe, a i on me je video, ali me je ignorisao, mislio je da sam ja sa njim.Ja sam ga stalno gledala i smeskala se, a onda se on malo primio. Nabavila sam njegov mob i cimnula ga pa mu rekla ko sam.Dopisivali smo se, a onda sam mu rekla da hocu da ga upoznam.Igrala sam na priredbi ritmiku i pozvala ga da dodje.Posle smo se dogovorili da idemo na rodjendan kod njegovog druga.Tamo smo sedeli, caskali, ja sam uzela njegov prsten, stavila na svoju ruku i ispruzila je.On me je uhvatio za ruku i KISS!!!Bili smo zajedno mesec dana, on je bio lud za mnom, ali sam raskinula.Sada smo EXTRA drugovi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top