'Fan E-Mail Adressa Od Britney Spears'

Marina_'87_NS

Početnik
Poruka
8
Dragi ljubitelji strane POP muzike,

Svi obozavaoci Britney Spears mogu da joj pisu na njenu e-mail adresu za fanove:
britneyspearscontact@yahoo.com
(Adresa je samo za njene istinske fanove, iz vrlo poverljivih izvora, nadam se da je necete iskoristiti u pogresne svrhe..)
:) :)

S ljubavlju,
Marina
 

Prilozi

  • Britneys Photo.jpg
    Britneys Photo.jpg
    18,5 KB · Pregleda: 8
- Meni odgovara svakih 14/15 dana. Skroz je opustena osoba. Razgovarala sam sa njom preko telefona, ali nesto na kratko. Skroz sam se pogubila! Nemam njen broj, ona je zvala. Moja sestra zivi u Kaliforniji, videla ju je par puta kako seta po buticima.

- Kada sam rekla 'istinski fan' mislila sam na to da volis tu vrstu muzike i to sto ona radi vec 8 godina..
 
Marina_'87_NS:
- Meni odgovara svakih 14/15 dana. Skroz je opustena osoba. Razgovarala sam sa njom preko telefona, ali nesto na kratko. Skroz sam se pogubila! Nemam njen broj, ona je zvala. Moja sestra zivi u Kaliforniji, videla ju je par puta kako seta po buticima.

- Kada sam rekla 'istinski fan' mislila sam na to da volis tu vrstu muzike i to sto ona radi vec 8 godina..


Naravno da volim... pa nisam valjda izgoreo po glavi pa da je ne volim. ;)
Nego... jel to stvarno istina da tako cesto odgovara na mail-ove?
Ona je divna... znao sam... pozdravi je, reci joj da je najbolja na svetu...
 
Marina_'87_NS:
- Sta da ti kazem, da bi mi poverovao, isprobaj e-mail adresu, trazi joj da te nazove na dva minuta, jer ona stvarno postuje svoje obozavaoce, ja sam se uverila!

Uwauu... :shock:
Gorima... jaoooo... gorim... nemam mi spasa...
Evo poslacu joj mail i iskreno cu joj reci da joj se divim do imbecilnosti, da je najbolja i da mi je danas jedan od srecnijh dana u zivotu jer konacno moze da me pozove... :idea:
 

Back
Top