Dokaz koji me ostavio bez reci!!!

The2ndSun

Zainteresovan član
Poruka
380
Nesto najiskrenije: Neko od vas vrlo dobro zna da nisam verovao u net ljubav...i sve sto ide s time..ali evo nesto sto sam procitao i ostavilo me ebz reci!!!!

----------------------------------------------------

Zagrljaju moj!

Evo htjedoh poceti drugacije…ali neide. S tobom ili o tebi, nema veze, ne razmisljam glavom nego srcem. Zato moram odmah pitati: Mogu li malo u krilo tvoje? Ah, sreco, rijeci mi samo teku vjeru…i suze. Nisam neka placljiva osoba ali ovo je neobjasnjivo. Ma stobom je sve lijepo…cak i plakati.

Kroz mene struji neka luda vatra cim pomislim na ime tvoje , ruke tvoje…oci. Htjela bih stalno da sam sama …daleko od svih…da me puste na miru i da imam samo tebe u mislima… da mastam… da sanjam..
Medo moj mali, mazo moja….ah zeljo. Ako ovo ikada budes citao znaj da sve nepovezane rijeci i recenice dolaze pravo iz srca u olovku, to je razlog sto je sve ovako napisano.
U ovom trenutku sam se popuno predala svom srcu kao sto se potpuno predam tebi kad sam s tobom.
Rano moja! Ako te nikad ne upoznam to ce biti najveci promasaj u mome zivotu. Neispunjena zelja puna strasti, puna ljubavi…Volim te..zelim…hocu da te gledam! Sad znam sta je to….osjecati nekoga pod kozom…voljeti nekoga bezgranicno i do kraja. Sad prvi put znam…
Ah duso lijepa i njezna! Znam da je ludo i da se mozda smijes dok ovo citas ali…bila sam i ostala iskrena.
Ako budem imala priliku ovo cu ti pismo poslati jer zelim da ti stalno pokazujem koliko te volim i zelim i koliko si moj zivot ucinio zivotom. Sad znam da sam do trenutka da te upoznah bila siromasna. A sad….koliko kosta cijeli svijet da ga kupim!?

Pusa na usne tvoje vruce ljubavi! Ah! Rijeci su mi stale…misli udaraju u glavi, hoce da iskoce, da prelete tebi… Sta bih dala za jednu noc s tobom ili bar jedan dan, bar trenutak. Sve bih ti ocima kazala, mazo moja i usnama svojim na tvome vratu. Mozda se ponavljam, govorime isto vise puta ali…eto misli pisem ljubavi, misli moje o tebi. Tu sam , oko mene ljudi i smijeh i prica…lijepo mi je sretna sam, ali bih bila jos sretnija da samo jednom, bar na sekundu gledam u tvoje oci.
Mozda si imao srecu da ovaj osjecaj upoznas jos prije ili ces imati srecu upoznati ga u zivotu. Jedno znam sigurno: ti si taj sto mi je pruzio da osjetim zasto zivim. To je ono zbog cega smo na ovom svijetu. Sad znam…To je smisao postojanja. Malo njeznosti i lijepih rijeci, smijeha i ponekad rijeci utjehe..nista vise mi netreba.
Sad mozda znas malo vise koliko mi znacis…to su moje misli na papiru, misli o tebi i za tebe. Zelim te vidjeti, cuti tvoj glas, zelim te osjetiti kraj sebe…Voljela bih da me se sjetis uvijek kad ugledas zutu ruzu….to bi mi bilo dovoljno da budem sretna…jer vise nemogu imati…

Pusa na usne tvoje i ruke tvoje, pusa samo za tebe s mojih usana zeljnih!
Zauvjek si u srcu mom, mazo moja.
 
"A ti ne postojis nit si postojala;
rodjena u mojoj tisini i cami,
na suncu mog srca ti si samo sjala,
jer sve sto ljubimo stvorili smo sami."


...ili...

"I ja kom ne zna imena ni lica
sve njene misli ispunjavam tade.
Vernost joj zbori sa bledih usnica,
silna k'o samrt,k'o ljubav bez nade...

Ah!ne recite mi nikad:nije tako,
ni moje srce da to laze sebi;
jer ja bih plak'o,ja bih vecno plak'o
i nikada se utesio ne bi'."

J.DUCIC
 
The2ndSun:
Nesto najiskrenije: Neko od vas vrlo dobro zna da nisam verovao u net ljubav...i sve sto ide s time..ali evo nesto sto sam procitao i ostavilo me ebz reci!!!!

----------------------------------------------------

Zagrljaju moj!

Evo htjedoh poceti drugacije…ali neide. S tobom ili o tebi, nema veze, ne razmisljam glavom nego srcem. Zato moram odmah pitati: Mogu li malo u krilo tvoje? Ah, sreco, rijeci mi samo teku vjeru…i suze. Nisam neka placljiva osoba ali ovo je neobjasnjivo. Ma stobom je sve lijepo…cak i plakati.

Kroz mene struji neka luda vatra cim pomislim na ime tvoje , ruke tvoje…oci. Htjela bih stalno da sam sama …daleko od svih…da me puste na miru i da imam samo tebe u mislima… da mastam… da sanjam..
Medo moj mali, mazo moja….ah zeljo. Ako ovo ikada budes citao znaj da sve nepovezane rijeci i recenice dolaze pravo iz srca u olovku, to je razlog sto je sve ovako napisano.
U ovom trenutku sam se popuno predala svom srcu kao sto se potpuno predam tebi kad sam s tobom.
Rano moja! Ako te nikad ne upoznam to ce biti najveci promasaj u mome zivotu. Neispunjena zelja puna strasti, puna ljubavi…Volim te..zelim…hocu da te gledam! Sad znam sta je to….osjecati nekoga pod kozom…voljeti nekoga bezgranicno i do kraja. Sad prvi put znam…
Ah duso lijepa i njezna! Znam da je ludo i da se mozda smijes dok ovo citas ali…bila sam i ostala iskrena.
Ako budem imala priliku ovo cu ti pismo poslati jer zelim da ti stalno pokazujem koliko te volim i zelim i koliko si moj zivot ucinio zivotom. Sad znam da sam do trenutka da te upoznah bila siromasna. A sad….koliko kosta cijeli svijet da ga kupim!?

Pusa na usne tvoje vruce ljubavi! Ah! Rijeci su mi stale…misli udaraju u glavi, hoce da iskoce, da prelete tebi… Sta bih dala za jednu noc s tobom ili bar jedan dan, bar trenutak. Sve bih ti ocima kazala, mazo moja i usnama svojim na tvome vratu. Mozda se ponavljam, govorime isto vise puta ali…eto misli pisem ljubavi, misli moje o tebi. Tu sam , oko mene ljudi i smijeh i prica…lijepo mi je sretna sam, ali bih bila jos sretnija da samo jednom, bar na sekundu gledam u tvoje oci.
Mozda si imao srecu da ovaj osjecaj upoznas jos prije ili ces imati srecu upoznati ga u zivotu. Jedno znam sigurno: ti si taj sto mi je pruzio da osjetim zasto zivim. To je ono zbog cega smo na ovom svijetu. Sad znam…To je smisao postojanja. Malo njeznosti i lijepih rijeci, smijeha i ponekad rijeci utjehe..nista vise mi netreba.
Sad mozda znas malo vise koliko mi znacis…to su moje misli na papiru, misli o tebi i za tebe. Zelim te vidjeti, cuti tvoj glas, zelim te osjetiti kraj sebe…Voljela bih da me se sjetis uvijek kad ugledas zutu ruzu….to bi mi bilo dovoljno da budem sretna…jer vise nemogu imati… Pa ovo je za mene stvarno impresivno...pokusaj da se stvarno iskaze ono sto se oseca u dusi...da li smo sposobni da shvatimo ove reci i da dozivimo tu dubinu osecanja?
 
Nesto najiskrenije: Neko od vas vrlo dobro zna da nisam verovao u net ljubav...i sve sto ide s time..ali evo nesto sto sam procitao i ostavilo me ebz reci!!!!

----------------------------------------------------

Zagrljaju moj!

Evo htjedoh poceti drugacije…ali neide. S tobom ili o tebi, nema veze, ne razmisljam glavom nego srcem. Zato moram odmah pitati: Mogu li malo u krilo tvoje? Ah, sreco, rijeci mi samo teku vjeru…i suze. Nisam neka placljiva osoba ali ovo je neobjasnjivo. Ma stobom je sve lijepo…cak i plakati.

Kroz mene struji neka luda vatra cim pomislim na ime tvoje , ruke tvoje…oci. Htjela bih stalno da sam sama …daleko od svih…da me puste na miru i da imam samo tebe u mislima… da mastam… da sanjam..
Medo moj mali, mazo moja….ah zeljo. Ako ovo ikada budes citao znaj da sve nepovezane rijeci i recenice dolaze pravo iz srca u olovku, to je razlog sto je sve ovako napisano.
U ovom trenutku sam se popuno predala svom srcu kao sto se potpuno predam tebi kad sam s tobom.
Rano moja! Ako te nikad ne upoznam to ce biti najveci promasaj u mome zivotu. Neispunjena zelja puna strasti, puna ljubavi…Volim te..zelim…hocu da te gledam! Sad znam sta je to….osjecati nekoga pod kozom…voljeti nekoga bezgranicno i do kraja. Sad prvi put znam…
Ah duso lijepa i njezna! Znam da je ludo i da se mozda smijes dok ovo citas ali…bila sam i ostala iskrena.
Ako budem imala priliku ovo cu ti pismo poslati jer zelim da ti stalno pokazujem koliko te volim i zelim i koliko si moj zivot ucinio zivotom. Sad znam da sam do trenutka da te upoznah bila siromasna. A sad….koliko kosta cijeli svijet da ga kupim!?

Pusa na usne tvoje vruce ljubavi! Ah! Rijeci su mi stale…misli udaraju u glavi, hoce da iskoce, da prelete tebi… Sta bih dala za jednu noc s tobom ili bar jedan dan, bar trenutak. Sve bih ti ocima kazala, mazo moja i usnama svojim na tvome vratu. Mozda se ponavljam, govorime isto vise puta ali…eto misli pisem ljubavi, misli moje o tebi. Tu sam , oko mene ljudi i smijeh i prica…lijepo mi je sretna sam, ali bih bila jos sretnija da samo jednom, bar na sekundu gledam u tvoje oci.
Mozda si imao srecu da ovaj osjecaj upoznas jos prije ili ces imati srecu upoznati ga u zivotu. Jedno znam sigurno: ti si taj sto mi je pruzio da osjetim zasto zivim. To je ono zbog cega smo na ovom svijetu. Sad znam…To je smisao postojanja. Malo njeznosti i lijepih rijeci, smijeha i ponekad rijeci utjehe..nista vise mi netreba.
Sad mozda znas malo vise koliko mi znacis…to su moje misli na papiru, misli o tebi i za tebe. Zelim te vidjeti, cuti tvoj glas, zelim te osjetiti kraj sebe…Voljela bih da me se sjetis uvijek kad ugledas zutu ruzu….to bi mi bilo dovoljno da budem sretna…jer vise nemogu imati… ajoooj
pa moze li se videti sta sam ja napisala
 
MILICA_SD:
draga radoznala macko!
U POTPUNOSTI SE SA TOBOM SLAZEM!
jeste bolno iskustvo
posebno kad muski pisu samo recke!
ljubavi nema ni traga!
ALI :::::::::
budi jaka bolja si od njega!
IMAS SRCE
I VERUJES U DUSU!
kisssssssssssss
:D :D :D

Draga Milicice,
i dalje verujem u ljubav jer je ona zaista jedini dokaz zivota. "Kad vise ne mozes da volis, nisi ziv. Srce umire kad izgubi sposobnost da voli."
Znam da je sutra novi dan, dan koji mi moze doneti i nadu i srecu. Radujem se svakom jutru, jer iako starija jedan dan, postajem bogatija za neko novo iskustvo. Nista u zivotu nije slucajno, sve nam se dogadja da bi nesto naucili, a lekcije su vredne. :)
 

Back
Top