Sta je zapravo?

malajecika

Početnik
Poruka
2
Prilikom odnosa se deckom kozica na njegovom penisu se nadula i poplavela.Kako oboje nismo nesto iskusni u tim stvarima ja sam se zabrinula o cemu se radi.On kaze da nije mozda kondom stavio kako treba i neke druge razloge a ja u to ne mogu da budem sigurna, i strah me je da nije neka bolest.Da li neko zna o cemu je mozda rec?
 
Seksualno prenosiva bolest tesko da je e sad sta je stvarno ne znam...logicki razmisljajuci nazuljio se ali sad sta ste radili pa da se to desilo...Nikoga nisam cula da se ikad pozalio na to.
 
malajecika:
Prilikom odnosa se deckom kozica na njegovom penisu se nadula i poplavela.Kako oboje nismo nesto iskusni u tim stvarima ja sam se zabrinula o cemu se radi.On kaze da nije mozda kondom stavio kako treba i neke druge razloge a ja u to ne mogu da budem sigurna, i strah me je da nije neka bolest.Da li neko zna o cemu je mozda rec?


Da li mu je i glavic oteko,i da li je tako stalno ili samo u erkciji ili je samo tad bilo tako?
 
Hahha...vratila sam se :-D

PItanje na koje treba da odgovorish je da li je decko imao usku kozu pre odnosa ili se ona lagano prevlacila preko glavitja !!!
Posto ne znam kad ces ovo da procitas evo ja cu da ti kazem : ako je koza bila uska i pre toga a posle odnosa je niste vratili preko glavitja nago je ivica ostala dole...ivica koze se nadula kao da je puna vode...to je parafimoza i spada u urgentna stanja u urologiji !!! Ako je tako...treba sto hitnije da se javi doktoru urologu da ne bi doslo do potpunog prekida ulaska krvi u glavitj ( u tom slucaju i glavitj pocinje da se duje) da bi doktor tu kozu vratio !!!!
Ako je koza i pre odnosa bila lako pokretljiva i nije bio uzak onaj otvor...onda je u pitanju najverovatnije bas to sto su rekle druge doktorice "nazuljao se" :-D

Nadam se da nije parafimoza...jer ako jeste,prilikom vracanja...pozalice sto se na vreme nije lecio od fimoze :-D

ajde poz
 

Back
Top