Neobicne i zanimljive ljubavne recenice

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
A sta si ti,neki demokrata? - misic (kad je nasao moju G-17 ekspertsku karticu)

A sto ti nikad ne obuces minic kad si sa mnom? - oficir s ruzom (nije on oficir ali ja sam ga tako prozvala zato sto sam ga srela kako mi nosi ruzu pa sam se pravila da ga ne poznajem zato sto nisam bila sigurna da je to on,zato sto ja ne prepoznajem ljude sa udaljenosti)

Dobro necemo ga gurati. - misic (sta mislite sta?)

Hoce moj decko da te jbe - nepoznata devojka (preko Mondo chata)

A sta ti radis!!!!!! Vrtis dupetom po menzi! - Jelenko (ljubomora)

Hajde ti nadji bogatog muza a ja cu da ti budem ljubavnik - misic (mnogo dobro se razumememo)
 
...meni milo mnogo slatko kada sam se pjavila,a tadashnji dechko me chekao,i kada me video nasmejao se (nekako blesavo,kasnije se ispostavilo da je to zbog xera :) prim.prev.) i rekao mi onako odushevljeno "Medo moj lepi.."...eto,meni ne trebaju referati da me fasciniraju...ovo je bilo bash onako...od srca! :wink:
 
1.Sta ti je ovo,ovca? (kako je samo glupav,nema nista pametnije da kaze,mislim se ja,a to je bila moja omiljena cupava torbica) ,Ovca se shisha ovo se ne shisha (to mu ja pametnica odgovorim,stvarno sam pametna)

2.Pogledaj,pogledaj (daje mi neki papir iz dzepa) Sta ti je to? To je test iz vojske,pogledaj,nemam sidu.(pitam se,da li on stalno nosi taj papir u dzepu?)
 
meda_bica:
Mojoj drugarici njen decko tepa:"Moje prasence."I to zato sto je ranije bila malo punacka.Ali tad nije bila sa njim.Voli on nju ali to je debilno.Da meni moj decko nesto tako kaze...ma oterala bih ga u tri lepe.:twisted:
Pa sta?
I ja sam necije Prasence, a vidi kakav sam komarac tanka struka.
To sto je neko prasence ne mora da znachi da je prljava debela svinja :lol:
Umeju i prasici da budu simpaticni kad se nacrtaju kako treba... ja uvek pomislim na jedno vako prasence:

371491-piggy_bank_big.jpg
 
cLick - OR - Die:
e ja sam rekao.. i to ne bilo koja nego... 'crna paxuljitza'. Skome si se ti do sada druzhila .. c.c.
A jel?? Meni si to rekao? :p Ne secam se.. :mrgreen:


Nda...rechenica koju je verovali ili ne izgovorio moj tadashnji dechko (imao taj status 3 god)
..nisi lepa,samo si mnogo simpatichna... :shock: :evil: :roll:

Mislim,dochekati da ti rodjeni dechko kazhe tako neshto...pa josh misli da mi je udelio kompliment... :roll:
 
Peta W.:
A jel?? Meni si to rekao? :p Ne secam se.. :mrgreen:
ma ne tebi.. otkud ti to.. vec jednoj crnoj paxuljitzi..
Peta W.:
Nda...rechenica koju je verovali ili ne izgovorio moj tadashnji dechko (imao taj status 3 god)..nisi lepa,samo si mnogo simpatichna... :shock: :evil: :roll:
Mislim,dochekati da ti rodjeni dechko kazhe tako neshto...pa josh misli da mi je udelio kompliment... :roll:
drolja mu$ka.. feget smrdljivi.. da si moja ja bih ti delio samo komplimente
 

Back
Top